חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חקירות כלכליות

חקירות כלכליות מבוצעות על ידי משרדי חקירות במספר מצבים וסיטואציות. חקירות אלו פונות בעיקר לשוק העסקי והציבורי, אך עם זאת מתבצע לעיתים גם בעבור פרטיים. העילה הבסיסית ביותר לחקירה כלכלית היא איתור נכסיו ורכושו של חייב אשר מסרב להחזיר את חובותיו. במקרים אלו מזמינה החברה או האדם אשר להם חייבים את הכסף, את שירותיהם של החוקרים הפרטיים. מקרים נוספים אשר בגינם כדאי לפעול בפתיחת חקירה כלכלית הם: בדיקת נכסים בטרם חתימה על עסקה או חוזה כלכלי, עיקול רכוש והקצאת אשראי?

אז מה בעצם מחפשים החוקרים?
במקרים כאלו הנחת הבסיס היא שלחייב כספים אשר אותם הוא מסתיר בצורה כזו או אחרת או שאותם אין הוא חושף כפי שחייב על פי החוק. לממצאים שימצאו על ידי משרד חקירות יהיו השלכות רבות במקרה של הליכים משפטיים. במקרים הללו ייתכן וישמשו כראיה כנגד החייב.

אז איפה מחפשים בעצם?
החוקרים בודקים בדרכים שלהם מה מסתיר החייב. בין היתר נשאלת השאלה האם לחייב נכסים כגון דירות או כלי רכב? האם לחייב פוליסות ביטוח חיים או ביטוח מנהלים, קופות או קרנות? מקורות הכנסה נוספים גם הם נבדקים ובנוסף גם חשבונות הבנק אשר אותם הוא מחזיק. גם תביעות משפטיות אחרות נבדקות או פשיטות רגל. בסופו של דבר חוקרים פרטיים אמורים להשיג את כל המידע האפשרי על מצבו הכלכלי האמיתי ויכולותיו הכלכליות.

למידע נוסף וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו ל 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר