חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

רקע טרם התקשרות

לעתים – על מנת לשמור על האינטרסים של העסק, נדרשת חשיפת ידע מקיף נוסף מעבר למה שאותו גורם בוחר להציג. לעתים, דווקא הנסתר יכול לספר לנו יותר על התמונה השלמה – לכן ארגונים שונים מעסיקים באופן נקודתי או דרך קבע חוקר פרטי או משרד חקירות. העסקה של גורם סמוי כדי שיחקור את הגורם המועמד להתקשרות. עבודות הבילוש יכולות לכלול חומרים מתועדים כמו בצילום סטילס ווידאו, האזנה ותיעוד שיחות מוקלטות – באופן שיהיה קביל כהוכחה בבית המשפט, כתיבת דו"ח חקירה מפורט, מעקב אחר פעולות בתוכנות מחשב ואפילו חקירות מתחום מקובל כמו חקירות כלכליות.  

קבלת מועמד לתפקיד בעל סיווג רגיש
ישנם תפקידים רגישים, אשר עוד יותר מאשר המועמד לתפקיד צריך לדעת על התפקיד, המעסיק צריך לדעת לגבי המועמד,על מנת לפסול ולמנוע סוסים טרויאניים שנכנסו בדלת החזית לארגון. במקרה זה, רצוי שלחוקרים יהיה ידע מקיף בתחומים שונים: ידע בחקירות כלכליות – מה הרקע של אותו מועמד, תוי אופי, הצלחות וכישלונות גם היכן שהוא לא יכול לדווח באופן ישיר וחשוף על עבודות קודמות, בדיקת אמינות.

לקבל מידע משפחתי
גם אם מתוכננת חתונה עתידית וההורים חרדים להמשך הקשר, ניתן להזמין שירות חקירות מיוחד. אם מעוניינים לבדוק האם התרחשה אלימות מסוימת בגן ילדים או בבתי אבות, אם בני זוג גרושים מעוניינים להבין מה הנכסים שבן הזוג מסתיר כדי למנוע תשלום מזונות גבוה יותר, אם הורים מאמצים רוצים להכיר יותר את הילד שאותו הם מעוניינים להכניס לביתם.

יצירת אינטראקציה עסקית
לפני הכנסת שותף נוסף לעסק או קשירת קשר חוזי מול גורם נוסף, חשוב לצמצם סיכויים לכישלון. מי שהואשם למשל בגניבה ממקום העבודה, שנחשד בעבר בריגול תעשייתי, שהעלים בעבר כספים או גנב ממקום העבודה, מעל או נחשד כקושר קשר עם תחום השוק השחור או האפור – הוא אותו אחד שרוצים לדלות עליו יותר מידע חיוני.

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר