חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

איתור חייבים

חייבים לך כסף אך אתה לא מוצא את האדם החייב? בעיה זו היא בעיה נפוצה, אנשים שלוו כספים ואין להם להחזיר, הזמינו מוצרים אך העסק פשט רגל, או שהזמינו מהם אך המוצר מעולם לא הגיע למרות ששולם עליו מראש.

כל אלו הם דברים שקיימים בשוק העסקי ומהווים בעיה חמורה המשפיעה על ספקים ונותני שירות שעבדו עם האדם החייב וכעת נמצאים גם הם בקשיים בגלל הכסף שחייבים להם. משרד חקירות יוכל עזור בפתירת הבעיה וגילוי מיקומו של החייב על מנת שיוכלו לגבות ממנו את החוב.

מעקב אחר חייב
במעקב אחר אדם וגילוי מיקום הימצאו חייב החוקר לעבוד בצורה מדויקת ומתוכננת בקפידה על מנת שלא יתגלה. לפני כל מעקב יש להמציא סיפור כיסוי, לתכנן את הפעולות, להצטייד בציוד מעקב חדיש המכסה כל סיטואציה ולדעת כיצד להתחקות אחר מסלולו של האדם מבלי שיחשוד.

אנשים בעלי חוב כספי נוטים לברוח רבות לחו"ל ולכן על משרד החקירות לעבוד בשיתוף פעולה עם חוקרים מקומיים וכן להפעיל רשת קשרים שתעזור לו לעלות על עקבותיו של החייב. לאחר שנמצא אדם התואם לתיאור מחובתו של החוקר להשיג ראיות והוכחות כי זהו אכן האיש לפני מסירת פרטי מיקומו ללקוח, משרד חקירות אמין וותיק יוכל לעזור ללקוח להשיג את כל ההוכחות הדרושות וכן יעזור וייעץ לו על פעולות להמשך הדרך.

 

למידע נוסף וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו ל 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר