חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

האזנות סתר

האזנת סתר – פירושה שמסתירים לפחות מצד אחד בשיחה את עובדת היותו מואזן ו/או מוקלט מעבר אחר של הקו – על ידי גורם שלישי וסמוי. הכוונה ב"האזנות סתר" יכולה להיות נכונה גם במה שקשור לתקשורת מחשבים. ההאזנה הזו יכולה להיות מבוצעת על ידי קליטה, הקלטה, פיקוח או הקשבה לשיחות של הזולת. האמצעים יכולים להיות גלויים או סמויים מן העין, בין אם הם מתנהלים בין ארבעה קירות או מחוץ לחדר. האזנה שאינה מוסכמת על ידי מי מהצדדים הינה האזנה בלתי חוקית בישראל, ולכן לא תהיה גם קבילה בבית המשפט במקרה הצורך.

תנאים להאזנות סתר שלא דורשים היתר
קצין משטרה מוסמך מורשה להאזין האזנת סתר אפילו אם אף אחד מהצדדים לא הסכים לכך ושלא נתקבל היתר מיוחד לעניין וזאת על מנת למנוע ולסכל עבירות או כדי ללכוד עבריינים או לזהות אותם – בניגוד לחוקר פרטי למעקב. בנוסף, אילו השיחה נתקיימה במרחב הציבורי, היא ניתנת להאזנה, לרבות במעקב סמוי אחר עובדים.

גופים שמוסמכים להאזין בסתר תוך קבלת אישור
הגופים הבאים יכולים להאזין בנושאים הקשורים לביטחון המדינה כדי למנוע פשעים ועבירות – וגם כדי לזהות ולאתר עבריינים, ביניהם: המשטרה ושר הביטחון – לאחר שאלו קיבלו אישור כתוב מנשיא בית משפט המחוזי. במידה ונדרשת האזנה דחופה, גם מפכ"ל המשטרה יכול לעשות זאת,  תוך שמירה על החוק.

הפיקוח על האזנות סתר בישראל
הפיקוח על בלש ועל חוקר פרטי, כמו גם על אנשים אחרים מוטל על ועדת החוקה, חוק ומשפט מטעם הכנסת. על ידי ועדת החוץ והביטחון ולוועדה המשותפת לשתי אלו.  אין לתמלל שיחות אישיות ותוכן שיחות שאינו רלבנטי לחקירה (כלומר – אין להעלות זאת על הכתב) או להשתמש בתוכן שלהן בהמשך.

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר