חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

הסלקת מצלמות

עבודת הבילוש היא לרוב סמויה. רק כך, ניתן להגיע למקסימום מידע באופן נטול פניות – לרבות כשמנהלים חקירות פליליות שמצריכות צבירה של ראיות מפלילות קבילות בבית המשפט – כאלו ואחרות. לחוקר פרטי ישנן היכולות להסליק מצלמות לצרכים שונים – ולא רק לחקירות פרטיות. הכול בערבון מוגבל – יש לקחת בחשבון כי החוק מתערב כאן בתיעוד אשר מתנגש בחוקים לשמירה על כבוד האדם  - לרבות חוק שמירה על צנעת הפרט. מצלמות שכאלו אולי לא תותקנה באמבטיה, בשירותים או בתאי הלבשה, וגם אם כן – לא יהיה ניתן לעשות בהן שימוש בבית המשפט – אדרבה, אולי ניתן לתבוע את מי שהפר את החוק.

גניבות מהמשרד? עבירות השחתת רכוש?
מצלמות במשרדים יכולים לחסוך סימני שאלה בנוגע לגנבים למשל – מתיקים, מחשבים או מהחדר עצמו. חקירות שכאלו שמשתמשות במעקב עובדים יכולות לשפוך אור אודות מקרים שקרו עכשיו וגם בעבר בחברה. התקנת המצלמות בחדרי ההנהלה כמו גם בחדרי העובדים קריטית ביותר.

חקירות שונות המבוססות על מצלמות מוסלקות
ישנן חקירות שונות שנשענות על המצלמות המוסלקות. חקירות בתחומים שונים – צילום מטפלים או מטפלות בקשישים או בגיל הרך, צילום בשטחים משותפים לשכנים, מצלמות המופקדות על כספות, מעקב אחר עובדים, מעקב אחר בני זוג החשודים בבגידה, מעקב אחר מי שמחבל ומשחית את העסק, מצלמות בבית הספר, בחניונים ועוד.

איך להתקין את המצלמות?
האמונים על שירותי הבילוש הם משרדי חקירות למיניהם, שמומחים לא רק בהתקנת המצלמות, אלא גם במעקב רציף אחר האובייקט. צילום באמצעות מצלמות כאלו מאפשר להגיע לקצה החוט החסר בחקירה, ולעתים גם שילוש של פס הקול עשוי לתרום בחקירה – כל עוד לא נעשתה עבירה על חוק האזנות הסתר, כמו גם על חוק צנעת הפרט.

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר