חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

מעקב אלקטרוני GPS

השימוש בטכנולוגיה זמינה כדי לאתר אנשים הופך לנפוץ יותר, וקל כך להשתמש באמצעים "ביתיים" כדי לעקוב ולהתחקות אחר תנועתו של אדם. אם ניתן להתחבר לשירותי לווין כדי לאתר מיקומו של אדם על פי המכשיר הסלולארי הנייד שהוא נושא עימו, הרי שכיום ניתן לעקוב אחריו גם באמצעות תוכנת שמע שעוברת בחשאי את המיקרופון של הסמארטפון – וזאת מטלפון אחר. כך ניתן לבצע האזנות לסלולארי של אדם, אף כשהמכשיר מנותק. כך, הפך המכשיר הנייד מאלמנט יום יומי וחיוני לנושא אותו – לאביזר ריגול לאיתור ולמעקב אחר אדם מסוים.

תוכנות ריגול למעקב אלקטרוני ב- GPS
תוכנות הריגול מציעות שליטה מרחוק בכל ההגדרות הפנימיות של מכשיר הטלפון ואפשר גם להשבית את הטלפון או להסיר את עצמו. הוא לא מותיר עקבות התקנה ויכול להתחבר באמצעות חיבורי Wi-Fi או GPRS אל השרתים המאובטחים אשר מופצים בעולם, לרבות לחשבונות אינטרנט של משתמשים ולהעביר דואר אלקטרוני, ולתעד הכול – SMS, רשומות שיחות, מיקום GPS. פונקציות אלו ואחרות מתאפשרות תודות לפיתוח הגרסאות (גם הישנות) של הסמארטפונים עם 2G, 3G, 3GS PRO ועוד.

תוכנת מעקב GPS בשימוש הקהילה
הורים מודאגים יכולים לגלות כיום איפה באמת הילדים מסתובבים. המשטרה מסוגלת לעקוב אחר מבוקשים ולבצע כך גם חקירות פרטיות. גם תאגידים וחוקר פרטי משתמשים ביכולת הזו לעקוב באמצעות תוכנת הלווין, אולם התוכנה הזו זמינה בעיקר למי שעוסק בחקירות, פיקוח ומעקב.

הסלקה סמויה של מערכת מעקב
טכנולוגיית הלוויינים  GSM או GPS הינה מערכת מוסלקת באופן גלוי או סמוי ויכולה לבצע בזמן אמת מעקב בכל מקום בעולם ובכל רגע – הכול בזמן אמת. התצוגה המדויקת מתרחשת על פני צד מחשב וכך ניתן לקבל גם התראות על פעולות בלתי חוקיות בנהיגה למשל.

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר