חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

גילוי האזנות סתר

ישנה נגישות רבה של מכשור וציוד צילום והאזנות סתר לכל אחד ואחת שרק מעוניין במשלוח שכזה לביתו. הטכנולוגיה המפותחת כבר מספיק טובה כדי להחדיר את הציוד הזה באופן בלתי נראה לחדר ולמכשירי השיחות באופן טבעי ביותר, כך שאין תמה כי ישנן פניות רבות למשרדו של חוקר פרטי למי שיש לו סיבה לחשוש למקרי האזנות סתר – כמו למשל האזנה לסלולרי, ורוצה לבדוק אם הטמינו לו את המלכודת והשתילו ציוד צילום והאזנות וכן אמצעי ריגול כל שהם. ניתן לאתר את המכשור שהוטמן במרחב של אותו אדם נעקב – וזאת בין השאר גם תוך כדי שימוש במכשור מתקדם.

מהן האזנות סתר?
האזנת סתר הינה אמצעי שבדרך כלל אינו כשר כדי להאזין און – ליין או כדי להקליט התנהלות על פי מצלמות או ציוד אודיו.  ניתן להשיג בקלות אמצעים פשוטים להאזנות סתר, למרות שהשימוש באותו ציוד אינו חוקי כל עוד אף אחד מהצדדים לא מודע להיותו מוקלט.

איפה יותקן ציוד להאזנת סתר?
הציוד יותקן במקומות כמו בתי מגורים, בתי עסק וגם באמצעים ניידים, כמו למשל טלפונים סלולאריים או מחשבים ניידים שמהם מתבצעת תקשורת אודיו. בדרך כלל מדובר במכשיר שיש לו משדר אלחוטי או לא, והוא יהיה מסוגל להקליט לאורך שעות ללא אספקה חיצונית של חשמל. לרוב, ישנן האזנות סתר וציוד חקירות ברכבים – שתתחלנה לפעול רק בזמן שהטלפון ברכב מופעל.

לגלות את הציוד הזה
מי שחושד כי מתנהל אחריו מעקב סמוי באמצעות מכשירים להאזנות סתר, יכול לברר זאת אחת ולתמיד באמצעות חברת חקירות או חוקר פרטי שמעודכן ומכיר את כל הטכניקות ואת הציוד החדיש ביותר. בנוסף, ישנם מכשירים אלקטרוניים שמסייעים בגילוי הציוד בנקל – ובכך נותנים פיתרון הולם לעניין.

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר