חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

הטרדות טלפוניות

בעולם שבו מספרי הטלפון נגישים כמעט לכל מי שמעוניין ואפשר להשיג כל אדם כמעט על פי מספר הטלפון הנייח שלו – אפילו אם הינו מטייל במקום אחר ברחבי העולם, ההטרדות הטלפוניות אינן פוסקות – הן רק מתרבות. לרוב, המטרידים הטלפוניים אינם מעוניינים להית מזוהים באופן שהוא, לרבות המטריד עצמו או מקור השיחה היוצאת, שעלולה לחשוף אותו לחוקרים או לאדם הבולש אחריו – זה שהוטרד. לא תמיד ניתן לצאת בעקבותיו של המטריד, ותלונות רבות מסתיימות ללא מענה.

מי הוא מטריד טלפוני?
המטריד הטלפוני יכול להיות כל אדם מזוהה או שאינו מזוהה, אולם אופן הטיפול בתלונה הוא אחר. המספר עצמו יכול להיות מזוהה- ואז רצוי לפעול באופן עצמאי לזיהוי המטריד. יש להתקשר בחזרה למספר ולנסות להערים על המטריד. משרד חקירות יכול באמצעות קצה החוט הזה לנסות לאתר את המטריד. אילו המספר אינו מזוהה – לא ניתן לאתר את מקור ההטרדה. גם המשטרה אינה מטפלת בפניות אלו, אלא אם נאסף מספר שיחות מסוים, ונרשמו הפרטים – כמו למשל השעה שבה התקשרו, והקלטה של השיחה יכולה להיות טובה גם היא.

פניה לחוקר פרטי לאיתור שיחות מטרידנים
על מנת לעשות איתור אנשים שהטרידו טלפונית, רצוי לפנות למשרד חקירות. אפשר להתחיל מהקלטת השיחה – כל עוד צד אחד מהדוברים יודע שהוא מוקלט, זה קביל בבית משפט וזה חוקי לכל עניין. אותו משרד חקירות יכול להקים דו"ח פרופיל מיוחד בנושא שעימו אפשר לפתוח תלונה במשטרה ולפנות לבית המשפט.

הטרדה טלפונית – עבירה פלילית
לאחר הפנייה לחוקר פלילי  אשר יטפל בנושא והפניית הממצאים לגורמים משפטיים רצויים לרבות דיווח למשטרה, אפשר להגיע למשפט פלילי בגין אותה עבירה שנחשבת לקלה יחסית. לכל משרד חקירות יש את הדרך שלו כדי להקליט את השיחות הטלפוניות ולאתר על פי דרכו את המטריד.

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר