חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

ילדים ואינטרנט

היצר הטבעי הקיים בילדים הוא יצר הסקרנות, וכדי לענות על היצר הזה, כל ילד קטן יכול לגשת אל המחשב הנייח או הנייד בבית ואפילו אל מכשיר הטלפון הסלולארי של ההורים, ולהגיע אל מידע שההורים אינם מעוניינים שהילד ייחשף אליו. ישנם שירותים מיוחדים כאלו במכשירי מסכי טלויזיה חדישים ומתוחכמים, וכעת ישנה אפשרות גם למנוע מהילדים להגיע אל אתרים למבוגרים, להיחשף בקלות לאתרים שחושפים אלימות, גסויות ושאר תכנים מסגנון זה. בידיעה שילדים מהווים חלק נכבד מהגולשים ואפילו על פי שעות פעילות מסוימות, מפעילים אתרי פישינג שונים שפורצים את הדרך לקראקרים או שמאלצים את ההורים לשלם כסף עבור השימוש.

האם אתם מודעים לתכנים שאליהם ילדיכם נחשפים אליהם במחשב?
התכנים שהילדים שלכם נחשפים אליהם באינטרנט עלולים להפוך סביבה שהיא ידידותית כביכול לסביבה שהיא מסוכנת בלחיצת כפתור אחת. אפשר לקרוא אודות מקרים מזעזעים – כשבכל רגע האפשרות הזו קיימת ועלולה לגרום לנזק. ההורים אינם חייבים להרגיש יותר חוסר אונים – בלשים פרטיים יכולים לשתול תוכנת מעקב מיוחדת כדי לדעת בדיוק לגבי התנהלות הילד ברשת.

חקירות מחשב בהקשר של ילדים
חוקר פרטי יכול להגביל את התוכן באתרי האינטרנט מפרוץ לחלוטין להגבלה לתכנים מיניים או אלימים – לרבות אתרים המציגים זאת. בנוסף, יתכן מפגש –אקראי ככל שיהיה באמצעות צ´אטים, פורומים, בלוגים, אימייל ועוד שדרכם הילדים שודלו להפגש עם אנשים שונים ברשת על מנת להתנסות בסמים, שידול לפשע או ניצול מיני. תמימותם של הילדים ברשת נתונה לניצול של אלמונים דרך צינור התקשורת הזה.

אתרי הימורים וילדים
פעמים שונות ילדים פונים לפרסומות אשר מציעות תחילת השקעה כספית בחינם במשחקי האינטרנט, מה שמושך אותם להמר באמצעות האתר וכן להזין את פרטי כרטיס האשראי. מלבד העבירה על החוק, ילדים אשר מגיעים לאתרים אלו עלולים להביא להפסדים ולחובות כספיים כבדים.

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר