חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

איתור כספים

כאשר ישנו אדם או גורם מסוים שחייב כספים, הוא עדיין יסתיר מקורות כלכליים שלו כדי לדאוג לכך שיהיה יכול לשרוד.ואולי אפילו להפעיל עסקים אחרים בהמשך. פעמים רבות התוצאה לכך שהחייב טוען כי אין לו כספים על מנת להשיב את החוב -  היא פניה להוצאה לפועל ועיקול הנכסים שברשות החייב כדי שיהיה אפשר לממש אותן ולהשיב בכספיהם את החוב. ממילא, במצב כזה מוטלות סנקציות על החייב – לא רק שהנכסים שלו מעוקלים בגובה שווי החוב, אלא שלא יהיה יכול גם לצאת מן הארץ, רשיונו יילקח, כרטיסי האשראי שברשותו יחסמו ועוד.

חוקר פרטי ואיתור נכסים
חשוב במקרה זה לפנות למשרד חקירות שמתעסק באיתור נכסים ובחקירות כלכליות או בחקירות הונאה. אילו התעורר ספק בליבו של הנושה כי אותו חייב מחזיק גם נכסים שאיננו מעוניין שימכרו – הדרך היא להתקשר עם משרד החקירות, למצוא את הנכסים הללו ובמידה ויתבקש – אותו חוקר פרטי יעיד במשפט שיערך בעניין.

איך ניתן לאתר את הכספים?
הכספים מאותרים על ידי חקירות כלכליות שבהן מאתרים את כתובת החייב, את איתור חברות התאגיד אליהן הוא קשור, כלי הרכב שרשומים על שמו, איתור מקורות הכנסתו – וכספי צד ג´, איתור נכסים – כולל יחידות נופש, איתור זכויות כספיות בחברות ביטוח – קרנות השתלמות, פנסיה, קופות גמל, תביעות משפטיות שהוגשו מולו ועוד.

פניה למשרד חקירות
  משרדי חקירות רבים עובדים בכפוף לרשויות המס ובתיאום ביניהן, מקושרים לרשויות מדיניות כמו ההוצאה לפועל – והם יפעלו תחת בקשה שלהם. גם נושים יכולים לפנות למשרד החקירות כל מנת לנסות ולזרז את החזר החוב כלפיהם, שמסתכם פעמים רבות בסכומי עתק. בדרך זו, ניתן למנוע תסכול רב, הפסד של כספים שנשארו אצל צד שלישי ולא שולמו ועוד.

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר