חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

מאמרים

ברוכים הבאים אל ספריית המאמרים המקוונת של איי חקירות! ריכזנו עבורכם מספר רב של כתבות, מאמרים וטיפים מתוך ניסיונו העשיר של איי חקירות בתחום ה חקירות, המעקבים ואיסוף המידע. לפני כל פעולה או התעמתות עם אדם בו אתם חושדים אנו מזמינים אתכם לקרוא וללמוד עוד על הנושא, דבר זה יוכל להכין אתכם ולמנוע מצב בו הראיות יוסתרו או יועלמו.

מאמרים על חקירות

בגידה בבן זוג
בגידה ובגידות מאז ומתמיד שימשו כעילה לגירושין בין בני זוג. בגידה היא אירוע טראומתי עבור הנבגד, אירוע זה יכול לערער את נפשו של הנבגד ואף לפגוע בבטחון העצמי שלו בצורה משמעותית.


גניבה ממקום העבודה
חשד לגניבה ממקום העבודה ניתן לאשש דרך חוקרים פרטיים. משרד החקירות שלנו יעזור לחשוף את הגנב על מנת שיעמוד לדין ויחזיר את דבר הגניבה ממקום העבודה.


חוקרים פרטיים בישראל
חוקרים פרטיים בישראל הטובים ביותר הם משרד חקירות. ענף החקירות התפתח בארץ מאוד בשנים האחרונות משום הצורך העולם בחקירות לצרכים פרטיים ועסקיים.


ראיות למשפט
בין אם אתה תובע מישהו ובין אם אתה נתבע על ידי מישהו, כדאי שתגיע אל המשפט או אל שלב טרום המשפט עם מקסימום ראיות אשר יאפשרו לכם להתנהל בצורה המיטבית בתביעה. עם הוכחות מוכחות תוכלו להשיג את המקסימום. הוכחות וראיות גם יאפשרו לכם לחסוך זמן וכסף רב בכל ההתנהלות המשפטית. ייתכן ותוכלו כבר בשלב הראשון להדוף את הטענות שהועלו כנגדכם ולהביא לסיום הפרשה במהירות.


איתור רכבים
איתור רכבים עושים עם משרד חקירות פרטיות! בשנים האחרונות חלה בישראל עלייה רבה במספר גניבות הרכבים. רכבים נגנבים מבעליהם בצורה מתוחכמת ובאופן ממוקד. גנבי הרכבים מסמנים מראש את הרכב המיועד לגניבה ועושים הכל על מנת להעלימו מבלי להשאיר כל ראיה. חלק נכבד מהרכבים מועברים לשטחי הרשות הפלסטינאית ומפורקים בתוך ימים ספורים, חלק אחר מועבר לשטחי ישראל למטרות דומות.


חקירה ותיעוד של פעילויות במחשב
כיום, כאשר האינטרנט מהווה מקור ידע אינסופי, נגיש ופשוט למידע ותקשורת עם מגוון אנשים בכל רחבי העולם, ילדינו חשופים למידע רב ולאפשרות מתמדת לתקשר עם מגוון רחב שאנשים מאוכלוסיות שונות ברחבי העולם, ולנו אין שליטה על כך, הדבר מהווה סכנה יומיומית לילדינו , נושא עליו אנו שומעים וקוראים בתקשורת חדשות לבקרים.


תפקיד משרד חקירות באיתור חייבים
שוק הכלכלה הוא שוק מסובך, ניתן ליפול במהירות ולהישאר עם חוב כספי הן לבנק והן לספקים שאיתם התקיימה העבודה. גם אם עסק פשט רגל אין זה אומר כי בעל העסק רשאי להעלם ולא להחזיר את החובות הקיימים.


חשיבות איסוף מודיעין עסקי
איסוף מודיעין עיסקי עושים עם משרד חקירות ! פיתוחים טכנולוגיים, גלובליזציה ומהירות העברת המידע הובילו לכך שהשוק העסקי היום הוא תחרותי מאי פעם. העולם הפך לכפר גלובלי וכל מוצר ניתן לייבא או לייצא כך שהתחרות אינה כוללת רק עסקים באותה נישה ובאותה מדינה אלא מתפרשת על פני העולם כולו. בכדי שעסק חדש יוכל להיכנס לשוק ולהתברג בו בצורה טובה או בכדי שעסק קיים יוכל להמשיך להיות צעד אחד לפני המתחרים יש לבצע איסוף מודיעין מדי תקופה.


חקירת מקרה של אדם שנעדר
חקירות נעדרים וחקירה אחר אדם נעדר עושים עם חוקר פרטי, חקירות שמטרתן איתור נעדרים הן חקירות בעלות הרגישות הגבוהה ביותר


הונאות ביטוח רכב
שוק הרכבים גדל מדי שנה, יש כמות גדולה יותר של נהגים וכלי רכב על הכביש ויחד עם זאת גם הולך וגודל מספר הונאות הביטוח. הונאת ביטוח רכב היא למעשה הגשת תביעה לביטוח רכב לאחר תאונה ובה שיעור נזיקין גבוה ומנופח או הגשת תלונה על רכב שנגנב כאשר למעשה הרכב לא נגנב אלא


גניבה בידי עובד
גניבת סחורה על ידי עובדים ניתן לתפוס עם משרד חקירות פרטיות! במידה ויש לכם חדש במקרה גניבה של סחורה חוקר פרטי לשירותכם.


חקירות רשלנות רפואית
חקירות רשלנות רפואית עושים עם משרד חקירות. חקירות אשר מתעסקות בנזיקין דורשות אמצעים מיוחדת ומורכבים. בעת חקירה בתיק המתבקש ה-חוקרים פרטיים מתבקשים להתחקות אחר רצף האירועים


מעקב אחרי בני זוג בוגדים
מעקב אחרי בני זוג בוגדים עושים דרך משרד חקירות. מטרת החקירה אינה מציצנות ולמטרות זולות, החקירה תבסס ותספק תשובות חד משמעיות באמצעות ראיות מוצקות בנוגע לעצם קיומו של מעשה בגידה


העלמת מס
חקירות אחר העלמת מס עושים עם משרד חקירות. העלמת מס היא למעשה גניבה, גניבה הפוגעת בסופו של דבר באזרחים של ישראל, בחינוך, בביטחון, ברפואה ובנזקקים.


אשה בוגדת
חושד שאשתך בוגדת בך? לא בטוח שאשתך נאמנה לך? ייתכן ואתה זקוק לחוקר פרטי שיעזור לך להוכיח במאה אחוז את זה. מקרי מבחן בעבר הוכיחו שעדיף לערב איש חקירות בשלב הראשוני של החשדות. במידה והדבר יוליך בסופו של דבר למשפט, חשוב שתבואו מוכנים ככל האפשר. אל תנסו לחקור לבד את האירוע, עבודה לא מקצועית יכולה להביא לתוצאות הפוכות ולפגוע בסיכויי הוכחת הטענות בבית המשפט.


חוקר פרטי למעקב
מחפשים חוקר פרטי למעקב? הגעתם אל המקום הנכון! שירות מעקבים הינו שירות הניתן כחלק ממכלול שירותים שכל מטרתם להגיע לחקר האמת ולהביא את מירב הראיות שיעזרו לכם להתנהל בצורה מקסימאלית. ביצוע של מעקב לצרכי מידע, אינו דבר הכרחי, לעיתים ניתן לוותר על מעקב ולבצע שירות אחר אשר יכול להביא לתוצאות טובות יותר, מדויקות יותר ולעיתים גם בפרק זמן קצר יותר.


גניבת קניין רוחני
העידן המודרני מציע לאדם הפרטי אפשרויות בחירה בלתי מוגבלות כמעט. עם התפתחות האינטרנט בעשורים האחרונים העולם הפך להיות לכפר גלובאלי קטן. בעולם של היום ניתן להגיע מכל נקודה בעולם לכל נקודה, מרוחקת גיאוגרפית ככל שתהיה, באמצעות הקשות על המקלדת או באמצעות הקלקות עכבר ספורות


צילום סמוי
צילום סמוי הינו כלי נוסף בו אנו נעזרים לשם השגת המידע המודיעיני אותו אנחנו צריכים לשם החקירה. צילום סמוי תלוי בשלושה גורמים עיקריים. הראשון הוא איכות הציוד בו אנו משתמשים. השני הינו הטכניקות, היצירתיות שמאחורי הביצוע והשלישי זה החומר האנושי של החוקרים הפרטיים שמבצעים את הצילום הסמוי. שילוש של שלושתם ושמירה על איכות ומקצועיות לאורך כל הדרך, מובילה בדרך כלל לתוצאות מאוד מועילים עבורנו ועבור הלקוח אשר למענו אנחנו מבצעים את העבודה.


מעקב עובדים
הון אנושי הינו המצרך הכי חשוב בכל עסק בישראל, את זה כולם יודעים. מה קורה במצב בו אתם חושדים כי אחר מעובדי החברה פועל כנגד החברה בדרך כלשהי? לשם כך אתם חייבים להזמין משרד חקירות שיבצע בעבורכם בדיקה מקיפה אשר תוכל לאושש או להזים את החשדות שעלו כנגד עובדי החברה. התנהלות מהירה ומקצועית של בעל העסק ומשרד החקירות, תוכל להביא במהירות הבזק לתפיסת העובד ומניעת המשך הפעולות כנגד בית העסק.


חקירות בינלאומיות
תחום החקירות הינו תחום מורכב ומקצועי הדורש מהחוקרים שנים של למידה רכישת ידע וניסיון מבצעי רב בתחומים רבים הנגזרים מעולם החקירות, אך כאשר מדובר בחקירות בינלאומיות המשימה מורכבת הרבה יותר. החוקר חייב את אותו בנק כישורים ועוד כישורים רבים נוספים הקשורים בהתנהלות בינלאומית ביטחונית רחבה.


חוקר פרטי בגידה
מקרה בגידה הינו אירוע חקירה מורכב מאוד ורגיש מאוד. מערכת הזוגיות והמשפחתיות בין בני אדם מורכבת מאמון הדדי מהחלטות משותפות ומאחריות הדדית אולם ישנם מקרים שהמציאות הופכת מורכבת היחסים מתכערים הזוגיות נשחקת ולמערכת השיקולים נכנסים גם שיקולים כלכליים שיקולי החזקה על הילדים ועל נכסים משותפים ובכלל חקר האמת עומד למבחן.


חוק חוקרים פרטיים
רבותי!! לא כול מי שמציג עצמו כחוקר פרטי או כאיש חקירות מוסמך הוא באמת כזה. חוקר פרטי הוא מקצוע מכובד הדורש תקופת למידה הכשרה וניסיון ארוכה וכמו כן התאמה לדרישות המקצוע כפי שקבעה אותם מדינת ישראל. מי שלא קיבל רישיון מתאם הוועדה לרישוי חוקרים פרטיים המיועד לחקירות פרטיות אינו יכול לעסוק במקצוע הנ


חקירה פרונטאלית
מרבית מהעבודה של חוקר פרטי נעשית בצורה חשאית, בעזרת מעקב דיסקרטי אחר חשוד, צילום סמוי של פעולות, השגת מסמכים וראיות מבלי שייודע כי הם בחזקתו של החוקר הפרטי והקלטות של וידויים מפלילים


הצתות עסקים
הצתות של עסקים זו סוג של בעיה עתיקת יומין וידוע מאוד למשטרת ישראל ולעולם החקירות הישראלי. בעלי עסקים רבים בעיקר מאזור הדרום שהעסק שלהם הוצת בשנים האחרונות לא מבזבזים זמן בהמתנה ובציפייה לשמוע פתרונים מפי המטרה המקומית והם פונים ישר וישירות לחוקר פרטי


מעקב סמוי אחר עובדים
אם הנכם בעלי עסק או עובדים בחברה לבטח יצא לכם להיתקל במצלמות במקום העבודה דבר אשר גרם לכם לחשוב האם זה אמצעי הגנה בלבד או שמא הבוס חושד בעובדים ורוצה לעקוב אחריכם בזמן שהוא אינו נמצא.


חקירה באופן פרונטאלי
עושה רושם שבשנים האחרונות שיעורי הפשיעה בארץ הגיעו לשיאים חדשים. במהדורות החדשות מתקבלים חדשות לבקרים דיווחים על פשעים בדרגות שונות, החל מגניבת רכוש, פריצות, ועד לדיווח על מקרי רצח. העלייה בשיעורי הפשיעה אף הביאה לשמיעתם של קולות המצדדים בגיוס ובהגדלת כמות השוטרים, על מנת ללתת מענה לתופעה המתעצמת. אך עד שימצא פתרון הולם, האזרח שומר החוק חש חוסר ביטחון וחוסר יכולת להתמודד עם מקרי פשיעה המופנים כנגדו.


חקירות בני נוער
מחקרים וסקרים רבים מראים כי לאחרונה קיימים מספר גדול של בני נוער המגיעים למצבים של פעילות מפוקפקת ואף מסוכנת. בין היתר אנו שומעים חדשות לבקרים על מקרים בהם בני נוער מתדרדרים לעישון של סמים ושתיית אלכוהול באופן לא מבוקר במסיבות ובאירועים חברתיים, כמו כן, אנו קוראים ושומעים לא אחת על קטטות אלימות אשר מסתיימות בפציעות ואף רציחות מיותרות.


חקירה משטרתית
כל תהליך של חקירה פלילית נפתחת במספר שלבים כשהראשון מבינהם הינו הגשת התלונה בתחנת המשטרה,כיום ידוע כי חקירות משטרתיות נפתחות גם בעקבות מידע המגיע לגורם משטרתי על עבירה כלשהי שהתרחשה או בוצעה על ידי אדם כשלהו.


סימנים לבגידה
המקרה הנפוץ ביותר בגללו פונים למשרד חקירות הינו חשד בבגידה. בגידות הינן דבר נפוץ יותר ממה שרוב האנשים משער והוא הסיבה העיקרית לשיעור הגירושין ההולך וגובר בשנים האחרונות. בגלל שיעור הבגידות הגבוהה אנשים רבים הופכים להיות חשדנים בגלל כל התנהגות חריגה, דבר זה יכול להוביל למריבות מיותרות ולאי אמון בבן הזוג ולכן לפני עימות עם בן הזוג מומלץ לאמת את חשדותיכם בעזרת ראיות חותכות


בדיקת פוליגרף
בדיקת פוליגרף, מאז ומעולם קיים ניסיון להבין מתי בני האדם דוברים אמת ומתי לא. לשם התמודדות עם שאלה זו התפתחו עם השנים מספר כלים, מאינטואיציה, תשאול על ידי חוקר מיומן ועד למערכת המשפט


חקירות אישיות
חקירות אישות הינם אחד מתחומי העיסוק הפופולאריים ביותר כיום בקרב משרדי החקירות במדינת ישראל. תחום האישות הפך לפופולארי בעיקר עקב אחוזי הגירושין והבגידות ההולכים וגוברים בישראל ומספר בני הזוג אשר המבקשים להתגרש.


חקירות זכויות יוצרים
מה זה זכויות יוצרים? זכויות יוצרים היא הגנה אשר ניתן לגוף, אדם או חברה על יצירה שנוצרה על ידו. הזכויות יוצרים מגינות עליו בפני כל שימוש שנעשה ביצירה שלא על ידו. חוק זכויות היוצרים בא להגן עליכם במקרה הזה ולספק לכם רשת בטחון שתעזור לכם


רשימת חוקרים פרטיים
במדינת ישראל פועלים כיום מספר רב של משרדי חוקרים פרטיים. בין אותם המשרדים ניתן למצוא מגוון רחב של משרדים המתמחים בנישות שונות או בעלי יכולות שונות לגמרי הן בפן השירותי והן בפן הטכני. על מנת למצוא מתוך רשימת חוקרים פרטיים את משרד החקירות המתאים ביותר, עליכם לבדוק את הצרכים שלכם ולחפש בין המשרדים את המשרד שיענה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר


חקירות הונאה
למי מאיתנו לא קרה שרימו אותו? הדבר אכן גורם להרגשה לא נעימה והשאלה העולה הינה מה ניתן לעשות בדבר. כמובן שדרך אחת תהיה לערב את המשטרה, אך ניתן גם לערב גוף פרטי שיעזור בחשיפת מעשה ההונאה ויביא להשבת הצדק אל הנפגע. הונאה יכולה ללבוש פנים רבות החל מהתרמת כספים לגוף שאינו מי שטוען שהוא ועד להונאות ענק כדוגמת הונאות חברות ביטוח. בכל מקרה מדובר במעשה זדון שמטרתו להוליך שולל את הצד המרומה.


חקירות בחול
בעוד שבשנות ה-70 וה-80 לא היה נהוג לטוס לחול מישראל, והיה מדובר בפינוק שבו זכתה רק האליטה, התפתחה רק בסביבות שנות ה-90 תרבות עשירה של טיסות מחוץ למדינה, אם למטרות הנאה ואם בתחום העסקים. הדבר גרר גם, כמובן, מנהגים שהחברה הישראלית לא נתקלה בהם בעבר- לדוג יצירת קשרים עסקיים ואישיים בארצות זרות ואף העלמויות מהמדינה, על רקע פרטי, פוליטי ועסקי. על רקע זה התפתח בשנים האחרונות תחום החקירות בחול.


חקירות הרמת מסך
הרמת מסך זה כלי משפטי אשר אותו מפעילים כאשר יש חשד להונאה על ידי בעלי חברה בערבון מוגבל (חברה בעמ). פעולה זו עוזרת לבית המשפט להטיל אשמה על הבעלים של החברה בגין חוב או נזק שנוצר על ידי החברה – דבר שבדרך כלל הביא לפירוקה או לחדלות פרעון שלה. במידה ואותו בעל חברה הצליח להתחמק מאחריות עקב היותה של החברה בערבון בלתי מוגבל (החברה היא אישיות משפטית נפרדת מבעלי החברה ואין הם חייבים בחובותיה.


חקירות הונאה
כיום רואים בטלוויזיה ובתקשורת מידי יום מקרי הונאה של נוכלים שעובדים על אזרחים תמימים ומנצלים את טוב ליבם.


חוקר פרטי למעקב
מעקבים של חוקר פרטי או כול מבצע אחר לצורך העניין הינה שיטה אחת מתוך מכלול של שיטות שונות לצורך השגת ראיות. לרוב משתמשים במעקבים כאשר הצד שעליו רוצים להשיג את המידע איננו מעוניין בשיתוף פעולה או שיש צורך באיסוף ראיות מהשטח


מכונות פוליגרף
מכונת הפוליגרף, או בכינויה המוכר מכונת אמת, הינה מכשיר שמטרתו לקלוט את תגובותיו הבלתי נשלטות של האדם הנחקר, בכדי להבחין האם האחרון דובר אמת או שקר. משמעות השם פוליגרף הינו, מיוונית, רב (פולי) רישום (גרף).


כינוס נכסים
כינוס נכסים הוא הליך אשר במסגרתו מורה כונס הנכסים הראשי לעקל רכוש של חברה או אדם פרטי כתשלום על חובות אשר לא שולמו. לרוב, כונס הנכסים יהיה עורך דין או רואה חשבון אשר יש לו ניסיון בכל הנוגע לפשיטת רגל, כאשר גמולו יהיה אחוז מסוים משווי המכירה של הנכסים.


לבגוד
אירוע בגידה הינו רב משמעות בחיי כל זוג, גם כשמדובר בגורם לפרידה אך גם במקרה שהזוג מחליט להישאר יחד. בגידה גורמת לתחושות קשות אצל הבגד, ואלה מקשות עד מאוד על יצירת אמון מחודש וזוגיות מוצלחת


מעקב סמוי
מעקב סמוי בהגדרתו הפשוטה, הוא ביצוע התחקות חשאית אחר אדם או מידע מסוים, במטרה לאשש או להפריך חשדות מסוימים שהתעוררו לגביו. אחד מסוגי המעקב הסמוי הוא כזה הנערך על ידי חוקר פרטי מומחה


מידע על עסקים
כיום עסקים גדולים כקטנים נמצאים בשוק תחרותי אשר במידה והעסק לא נשאר מעודכן, הוא פשוט נשאר מאחור. עסקים רבים, כיום נלחמים על כל פיסת מידע אשר תעזור להם להיות צעד אחד קדימה ממתחריהם. השגת מידע על עסקים מתחרים עשויה להוביל ליתרון יחסי מבחינת מוצר,שירות ואסטרטגי, יתרון שישאיר את העסק בתחרות אל מול השוק סביבת השוק שבה הוא פועל.


אשתי בוגדת
אז כן, לפי כל הסימנים אשתך בוגדת בך, האישה עליה סמכת ועליה בטחת, האישה אותה אתה אוהב בכל ליבך, הדבר היקר לך מכל, הקרוב לך מכל לפתע התרחק והלך לרעות בשדות זרים.


נוכל סדרתי
בישראל קיימים מאות נוכלים סדרתיים שהפכו את אומנות העוקץ לעבודה במשרה מלאה, כאשר מטרתם היחידה היא לרמות ולגזול את כספם של אנשים רגילים לגמרי. נוכל סדרתי מומחה בזיהוי הקורבן הנכון, ובשבייתו בקסמו האישי- ומכאן הדרך לגניבת כספו כבר סלולה


גלאי שקר
גלאי השקר, המכונה גם מכונת אמת ובשמו המקצועי הפוליגרף (מיוונית- רב רישום), הינו מכונה שמטרתה לגלות האם אדם דובר אמת או שקר, תוך הסתמכות על ההנחה כי בעת שאדם משקר מתרחשים בגופו תהליכים פיזיולוגיים בלתי נשלטים כגון עלייה בלחץ הדם ושינוי בקצב הדופק ובכמות הזיעה. השימוש בגלאי שקר נעשה בעיקר בעת ניהול חקירות פליליות, ולעיתים גם במבדקי תעסוקה ואבטחה.


מעקב אחרי אנשים
מעקב אחר אנשים שימש מאז ומתמיד למגוון מטרות- אישיות, עסקיות ופליליות, ומדובר באחת הדרכים היעילות ביותר להשגת תוצאות מהירות ואמינות. אחד מסוגיי המעקב המבוקשים ביותר הינו מעקב סמוי המנוהל על ידי חוקר פרטי מקצועי, במטרה להשיג מידע אודות אדם מסויים או אודות מספר אנשים, לבקשתו של גורם פרטי.


איתור אדם
לעיתים החיים מובילים אותנו למצבים שאר לא חשבנו שנקלע אליהם, ואנו נאלצים לבחון ולאתר אדם מסויים שעיקבותיו אבדו מסיבה כלשהי, בין אם מדובר באדם קרוב שאנו מעונינים לאתר, ובין אם מדובר באדם שנעלם בעיקבות חובות כספיים או חובות שונים. מקרים אילה מסובכים ועלולים להיות מורכבים מחקירה אל מעבר לים ועל כן את החקירה יש לערוך בצורה מקצועית ומדוייקת. על מנת להימנע מבזבוז משאבים וזמן יקר יותר ממולץ לפנות לחוקר פרטי המתמחה בתחום זה.


ציוד האזנה לטלפון
לעיתים אנו נתקלים במצבים לא מתוכננים אשר ללא שליטתינו מספר הטלפון האישי שלנו או לחילופין מספר הפלאפון שלנו הגיע ליידים זרות אשר עושות בו שימוש בלתי סביר ואנו סובלים מהטרדות חוזרות ונישנות ולעיתים במקרים קיצוניים יותר אף מאיומים ושיחות בשעות הלילה המאוחרות, דבר אשר לכל הדעות מטריד, מעיק ואף עלול לגרום ללחצים וכעסים מיותרים.


מעקב אחר עובדים
בעלי העסקים בישראל נתקלים בתופעות המעלות את חשדם כלפי עובדי החברה. מעשים אלו קורים לצערנו בכל החברות, המשרדים, החנויות והעסקים בישראל. קשה מאוד להמנע מזה ולעיתים גם שאנחנו סומכים יותר מדי על צוות העובדים שלו, נוכל לגלות כי המצב לא כזה טוב כמו שחשבנו וכי כספים רבים או ציוד רב נעלם מהחברה באופן שיטתי ועקבי. לפעמים מדובר על שיטות מתוחכמות שעליהם מאוד קשה לעלות ולעיתים מדובר על שיטות קצת פחות מתוחכמות שחושפות את העובדים הללו בצורה ברורה ופשוטה.


חקירות בינלאומיות
חקירות בינלאומיות זהו תחום הנחשב למורכב יותר מאשר סוגי החקירות השונים וזאת מכיוון שמעבר לידע של החוקר ובקיעותו בתחום יש עליו להיות בעל ידע רב על כיצד להתנהל בחול. תחום החקירות דורש בקיעות בנושא החוק וזאת משום שהקו ההפרדה הוא דק ופעמים רבות אף לא קיים ולכן כאשר מתבצעות חקירות בינלאומיות יש על החוקר להיות בקיא בחוקים החלים במדינה שבה הוא מנהל את


מה זה מודיעין עסקי
מה זה מודיעין עסקי הוא כלי חשוב שבעזרתו ניתן לאסוף ולנתח מידע אודות תאגיד מסוים, לרוב מתחרה, כבסיס לקבלת החלטות עסקיות. השימוש במודיעין עסקי מאפשר את הכרת יתרונותיו של העסק המתחרה, ושימושם באופן המקנה עליונות עליו.


בגידה בנישואין
בגידה בנישואין, בגידה היא תסריט הבלהות של כל זוג נשוי, שכן הדרך מגילוי השקר ועד לגירושין, הסכמי המזונות, ראיית הילדים וכו´- היא תלולה ומהירה. עם זאת, לעיתים לא רחוקות


חוקרים פרטיים
חוקר פרטי הינו אדם שעיסוקו הוא בילוש במסגרת אזרחית ושאינה מטעם המדינה, אלא על פי דרישות לקוח פרטי. מטרתו של החוקר הפרטי הינה איסוף מידע המהווה הוכחה פרטית ללקוח שביקש לקבלה, או הוכחה משפטית במקרים שבהם הפרשה מגיעה לבית המשפט.


מוצרי בילוש
מוצרי בילוש, בעת ביצוע מעקב סמוי, הדורש את התחקותו החשאית של החוקר אחר אדם או כל גורם אחר, נעשה לעיתים קרובות שימוש במוצרי בילוש המסייעים באיסוף המידע המבוקש. תחום מוצרי הבילוש והריגול מתפתח באופן תמידי, תוך הקפדה על שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, המאפשרת את פיתוחו המהיר של ציוד מתקדם, מזערי ואיכותי.


שירותי חקירות
מחפשים שירותי חקירות או שירותי חוקר פרטי? הגעתם למקום הנכון! כדאי לקבל שירותי חקירות ממשרד חקירות במידה ואתם מאמינים שמידע קשה להשגה יכול להשפיע על מהלך חייכם (היחסים במשפחה, נושאים הקשורים לעבודה ועוד שלל בעיות אשר עלולות להתגלות). אותם חוקרים פרטיים יצליחו לספק לכם את המידע החסר ולחשוף את כל אותם דברים להם אתם זקוקים


אמצעי האזנה
אמצעי האזנה הינם מכשירים המאפשרים הקשבה, הקלטה או פיקוח אחר שיחתו הפרטית של הזולת. כך, מתאפשרת בעזרת אמצעים טכנולוגיים מסוגים שונים קיומה של האזנת סתר, בעת שאף אחד מבני השיחה הנעקבת לא נתן את הסכמתו לכך. השימוש באמצעי האזנה נעשה ברוב המקרים על ידי גופי מחקר ממסדיים או חוקרים פרטיים, לצורך איסוף מודיעין וניהול מחקר אודות פרשיות שהתבצעו בעבר או שעתידות להתבצע בעתיד.


גניבה מחנויות
גניבה מחנויות,העת המודרנית סחפה עמה פשעים מסוג חדש, כאשר גם אלה שאינם רעבים ללחם מתרגלים לגנוב מכל וכל. לעיתים מדובר עבור הגנבים בעבודה במשרה מלאה ולעיתים בריגוש במשרה חלקית, אך אין עוררין בנוגע לכך שמדובר במגפה נרחבת. קשה לקבוע את היקף התופעה בישראל, שכן המשטרה לא מנהלת רישומים המתעדים באופן מדויק גניבה מחנויות אלא מתייגת אותן יחד עם מעשי שוד, פריצות ושאר פגיעות בבתי עסק תחת הנושא עבירות


גניבות רכב
גניבות רכב, תופעת גניבות רכבים בישראל הינה מגפה שעם השנים רק הולכת ותופסת תאוצה, כך שכיום ניתן כבר לומר כי מדובר בעסק משומן היטב. ריבוי הגניבות משרת את כלל העוסקים בתחום, החל מהגנבים עצמם, דרך חברות הביטוח והמוסכים המחוזרים על ידי לקוחותיהם באופן מסיבי ועד חברות המכוניות עצמן- שזוכות לרכישות נוספות ורבות. עם זאת, היחיד שלא נהנה ממעגל קסמים פושע זה הוא כמובן האדם הפשוט, אותו אחד שאמצעי התחבורה העיקרי שלו נלקח ממנו ללא כל התרעה מוקדמת- וכעת עליו להתמודד עם האבידה היקרה- תרתיי משמע.


חוקרי מס
החוק מחייב את כל תושבי מדינת ישראלים עצמאים ושכירים כאחד לשלם מס בעת קניית מוצרים ובקבלת משכורת הם צריכים להפריש מס הכנסה מגובה משכורת הנקבעת לפי החוק. בדרך כלל חוקרי מס הכנסה מקבלים מידע מקדים על אדם שמעלים מס ועליהם לבדוק את הטענות המובאות כנגדו באמצעות חקירה או מעקב.


איתור אנשים
פניות רבות המגיעות למשרד חקירות פרטיות עוסק בצורך לאתר אדם אשר אבדו עקבותיו וכל ניסיון להתחקות אחר מקום המצאו העלאה חרס. איתור אנשים יכול להיות משתי סיבות- האחת היא אדם קרוב שנעדר ויש חשש לשלומו והסיבה השנייה היא איתור אדם על מנת להביאו לדין עקב גניבה או מרמה.


הטרדות טלפוניות
שימוש בשירותיו של חוקר פרטי מומחה יבטיח עבורך את סיומן של ההטרדות הטלפוניות, תוך איתור מהיר ויעיל של מספר הטלפון החסום באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. לאחר חשיפת מספרו של המטריד הטלפוני יבצע משרד החקירות חקירה מקיפה וכוללת אודות האחרון, בכדי לקבל את גרסתו בנוגע לנסיבות שהובילוהו למעשיו.


גילוי האזנות סתר
האזנת סתר בהגדרתה הינה פיקוח, הקלטה או הקשבה לשיחת הזולת בלי שניתנת ההסכמה לכך על ידי אחד מדוברי השיחה. האזנות הסתר נעשות ברוב המקרים בחדרי מגורים, רכבים או משרדים, תקשורת ממחושבת, טלפונים ופקסימיליה, וזו מתבצעת בדרך כלל באמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם, כאשר בין השאר נעשה שימוש במכשירי הקלטה סמויים וברכיבים אלקטרוניים שונים.


הליך פשיטת רגל
הליך פשיטת רגל הינו מצב שבו אדם או עסק שבבעלותו חובות בלבד, פונה לבית המשפט ומבקש לעכב את ההליכים המשפטיים כנגדו, תוך הגעה להסדר תשלומים המקובל על בית המשפט ובחסותו. הפתיחה בהליך זה מתרחשת בעת שאותו אדם או עסק מאבדים את כלל נכסיהם ואין לו את האפשרות לעמוד לבדו אל מול נושיו המאיימים להיפרע ממנו. יודגש, כי חברה אינה יכולה לפתוח בהליך פשיטת רגל אלא רק בהליכי פירוק.


אבטחה סמויה
אבטחה סמויה, העולם שבו אנו חיים היום דורש צורך קיומי בשלל הגנות ומניעה מוקדמת של פגיעה, הן כשמדובר בחשש לנסיונות חדירה ו/או שיבוש במתקנים צבאיים ושאר מתקני עבודה, והן כשמדובר בהתרעות לפגיעה באנשי מפתח המשוייכים לארגונים ממלכתיים ועסקיים. אותם ארגונים עושים שימוש בשירותי אבטחה באמצעים טכנולוגים שונים ובכוח אדם במגוון רמות מיומנות בכדי להגיע ליעד אחד והוא- התגוננות אפקטיבית למול כל תוקף פוטנציאלי באשר הוא, בהתאם לתרחיש האיום המתאים.


חוקרים פרטיים בישראל
חוקרים פרטיים בישראל, חוקר פרטי, או בהגדרתו הנוספת בלש פרטי, הינו אדם העוסק בפעילות בילוש במסגרת אזרחית ופרטית. זאת, בכדי לאסוף מידע אודות אדם, קבוצת אנשים או ארגון על פי דרישותיהם של לקוחותיו, כאשר לעיתים קרובות התהליך נעשה למטרות הפללה ואיסוף עדויות משפטיות. החוקרים הפרטיים בישראל עוסקים במגוון רב של תחומים, החל מתיקי הונאה וגניבה, דרך תיקי בגידה וגירושין, וכלה באיתור רכוש ואנשים, ריגול עסקי ועוד.


גילוי האזנה
גילוי האזנה, האזנה בהגדרתה הינה הקשבה לשיחת הזולת, קליטתה או העתקתה. כאשר מדובר בהאזנת סתר, מתבצעות אחת הפעולות הנ"ל בעת היעדר הסכמה לכך מאחד מבעלי השיחה. הגדרה זו חלה על שלל סוגי התקשורת המקובלים יותר והמקובלים פחות, החל מסימנים ואותות, דרך כתב וצורות חזותיות וכמובן קולות או מידע. בין דרכי ההאזנה הנפוצים כיום מוצעים מגוון רשמקולים, מכשירי הקלטה דיגיטליים, משדרים, מתאמי הקלטה, מגבירי קול ותוכנות ריגול המיועדים למחשבים ניידים ונייחים.


ביטחון וחקירות
ביטחון וחקירות, ביטחון וחקירות צועדים במקרים רבים זה לצד זה, כל שכן כשמדובר בחקירות פרטיות המבוצעות על ידי בלש פרטי. פעמים רבות עולה הצורך בהענקת שירותי ביטחון תוך ובמקביל לקיום החקירה, לדוגמא בעת פרשיות המתרחשות במגזר העסקי והממשלתי, ולעיתים גם האישי- במקרה שזו יוצרת איום ממשי על הלקוח המבקש את סיועו של חוקר פרטי.


ייעוץ בטחוני לחברות וארגונים
המצב הבטחוני במדינת ישראל מצריך מבעלי עסקים רבים הערכות ותכנון מדוייק של אבטחה מקיפה לעסק שלנו. אופי האבטחה תלוי בגורמים שונים כמו מיקום העסק, קהל לקוחותיו והמלצות הצבא והמשטרה, אך כייון שלחברות פרטיות קשה יותר קבל את המלצותיהם של גורמי הביטחון כמו הצבא והמשטרה, חברות חקירה פרטיות יוכלו לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר.


מודיעין עסקי- תחרותי
בבואנו להקים עסק בתחום מסויים בו אנו רוצים להיות מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, להכיר את התחום על כל צדדיו ורבדיו, אנו חייבים לקבל מידע ולדעת כמה שיותר על המתחרים שלנו. מהמידע החשוב על המתחרים ניתן ללמוד על אופי התחום, דרכי הפעולה העדיפות וכך להנות מייתרון יחסי עליהם. את המידע החיוני הזה אנו מקבלים על ידי חקירה אשר על מנת שהיא תיהיה מקצועית, איכותית ואמינה היא צריכה להעשות על ידי טובי החוקרים הפרטיים.


חקירות מסחריות
חקירות מסחריות, חקירות מסחריות, ובשמן השני חקירות תעשייתיות, נועדו למטרת איתורם של גורמים הפוגעים בחברה או בעסק מפנים ומחוץ. חקירות אלה מתבצעות על ידי חוקרים פרטיים כמענה לבקשתו של לקוח עסקי, תוך הקפדה על דיסקרטיות ושיתוף פעולה מקסימלי בין משרד החקירות לדורש החקירה. על הלקוחות השונים המבקשות עריכת חקירות מסחריות נמנים מוסדות ממשלתיים, חברות היי טק, משרדי עורכי דין ועוד ועוד.


איתור נכס
איתור נכס, לעיתים נתקלים אנשים, במסגרת העסקית או האישית, בסירוב של בעלי חוב לשלם את חובותיהם המוצהרים בטענה שלאלה האחרונים אין כל כסף או רכוש. עם זאת, המציאות המצערת מוכיחה פעם אחר פעם כי רבים מהחייבים מוצאים בטענה זה מפלט נוח, תוך שהם עושים בו שימוש גם כלמעשה מדובר בשקר. במקרה מסוג זה, הסתייעות במשרד חקירות תבטיח את איתור נכסיו של בעל החוב, איסוף ראיות מתאימות והפללתו באופן שימנע את התחמקותו מתשלום.


חקירות מחשב
מחשבים הפכו זה לא מכבר לחלק משגרת החיים של כולנו, מבוגרים כצעירים. על כן, חקירות מחשב ואינטרנט מתאימות לכלל תחומי המחקר הפרטי, החל מחשיפת בגידות וסיוע בהליכי גירושין, דרך איתור נכסים וחייבים וכלה בעת ריגול עסקי ותעשייתי. חוקר פרטי עושה שימוש באמצעים מתקדמים לשם איתור מידע ממוחשב ערכי, תוך הקפדה על איסופו באופן חוקי אשר יבטיח את קבילותו העתידית בבתי המשפט השונים.


מצלמות מעקב
העסק שלכם נפרץ ולא יכולים לעלות על עקבותיו של הפושע? מרגישים כי בן/ בת זוגכם משקרים לכם? חפצים שלכם נעלמים לאחר הביקורים השבועים של העוזרת? כל אחד מאיתנו נתקל במצבים בחיים בהם היה רוצה להיות זבוב על הקיר. על ידי פנייה למשרד חקירות פרטי, והצבת מצלמות מעקב במשרד, בבית או ברכב תוכלו לקבל תשובות לשאלות שלא נתנו לכם מנוחה.


עלות חוקר פרטי
חוקר פרטי הינו אדם העוסק בחקירות ובילוש במסגרת האזרחית, בכדי לאסוף מידע רלוונטי עבור צרכניו. ואכן, רבים נזקקים לשירותיו של חוקר פרטי באופן זמני או קבוע למטרות איתור, חקירות או בדיקות פוליגרף. בין לקוחותיו של החוקר הפרטי ניתן למצוא מגוון חברות ועסקים, מוסדות ממשלתיים ואף אנשים פרטיים. עם זאת, אותם מבקשי השירות אשר מתחילים ללמוד את הנישה מגלים לא פעם פערי עלויות כאלה ואחרים בין חוקר לחוקר.


חקירות ילדים
חקירות ילדים, לצד חוקרים פליליים במשרדי החקירות, מועסקים חוקרים מיוחדים, שתפקידם לחקור ילדים. לא מדובר בעובדים סוציאליים אלה בשוטרים שעברו הכשרה מיוחדת. במהלך חקירה של ילד, לחוקר סמכויות מיוחדות כגון: הימנעות מחקירה נוספת במידה ויש חשש לגרימת נזק לילד, הכרעה באשר להופעה או אי הופעה של הילד בבית המשפט והכרעה באשר לנוכחות או היא נוכחות של הורי הילד במהלך החקירה.


משרדי חקירות פרטיים
משרדי חקירות פרטיים, החיים הם מלאי הפתעות, ולכן במקרים רבים אנו ניצבים מול מצבים שעל מנת להיתמודד איתם, אנו זקוקים לסיוע חיצוני. פנייה לחוקר פרטי עלולה להיות ההחלטה הנבונה ביותר במקרים אלו. שירותי משרד חקירות פרטי תספק לכם את העזרה המהירה והמקצועית ביותר. הצוות כולל אנשי מקצוע מיומנים ובעלי שנים רבות של ניסיון בשטח. מאחר ומדובר במשרד פרטי, התיק שלכם יקבל את מרבית תשומת הלב וההשקעה ובזכות זה, תזכו לתוצאות מיידיות.


חקירת מעשי עוקץ
סביר להניח שיעשה בה שימוש מספר רב של פעמים, תוך "הפלתם" של רבים החפים מכל פשע. על כן, חלה על כל קורבן למעשה עוקץ חובה מוסרית לנסות ולמנוע את הפעם הבאה שבה ישלח הנוכל את ידו באדם אחר, כמו גם חובה מעשית, בדמות העמדתו לדין של הפושע ואף החזרת הכסף שנגנב.


חקירת מקרי גנבת מודיעין עסקי תחרותי
עולם העסקים הינו עולם תחרותי בו התחרות גוברת והמידע שצריך לדעת הינו רב ונגיש. המודיעין העסקי נותן כלים לקבלת החלטות, להתמודדות והכרת המתחרים ומסייע לגיבוש אסטרטגיה. בעולם העסקים חברות וארגונים מנסים להשיג יתרון על מתחריהם בכל דרך אפשרית.על מנת להשיג זאת מקבלי החלטות בארגון צריכים להכיר היטב את המגזר העסקי בו מתרחשת הפעילות של החברה. מודיעין עסקי תחרותי הינו אסטרטגיה לקידום ארגון בעזרת מידע שניתן ליישום.


חקירה לצורך הסדרי חובות
תיקי חקירות פרטיות העוסקים בחייבים ומטרתם הסדרי חובות הפכו לנפוצים יותר ויותר בשנים האחרונות; זאת, בעיקר עקב מאפייני החיים המודרניים, המאפשרים לכל אדם באשר הוא לעבור ממקום למקום בזמן קצר ובנוחות יתרה. כך, מאפשר עידן הגלובליזציה לחייבים להסתתר במדינה הרלוונטית מתחת לפני השטח מחד, או להיעלם אל מחוץ לתחומי המדינה ולנדוד ברחבי הגלובוס מאידך.


שיטות חקירה
חקירות פרטיות הינן חקירות המתבצעות במסגרת אזרחית, במטרה לאסוף מידע שאינו מצוי לעיני כל, לבקשתו של גורם פרטי. הבילוש הפרטי עוסק במגוון תיקים, החל מהונאה ואיתור רכוש ואנשים, דרך גניבה וריגול עסקי וכלה בענייני בגידה וגירושים. בין לקוחותיו הרבים של משרד חקירות עומדים משרדים ממשלתיים, גופים עסקיים, חברות, משרדים ולקוחות אישיים.


איתור פרטים אישיים
איתור פרטים אישיים, רבים נתקלים בשלב זה או אחר של חייהם בצורך לאתר את פרטיהם האישיים של אחרים; זאת, הן כשמדובר באנשים שנגדם נפתח הליך משפטי ופרטיהם אינם ידועים או בבעלי חובות המסתתרים מפני נושה או מפני האדם לו הם חייבים, אך גם כשמדובר בחברי ילדות שאבדו. עבור צרכים כאלה ודומים נוצרה פונקציית האיתור בשלל משרדי חקירות פרטיים הפרוסים ברחבי הארץ, המציעה שירות מהיר ויעיל עבור לקוחות עסקיים ופרטיים גם יחד.


חקירת דלקות
חקירת דלקות, ישראל רוויה, למרבה הצער, במקרים רבים של דלקות והצתות מכוונות של עסקים ובתים פרטיים כאחד. עם זאת, מתקשה משטרת ישראל לטפל בתופעה בזרוע נטוייה ולרוב מזניחה תיקים שחודם אינו מכריע בין חיים ומוות. במקרים כאלו מוצאים רבים לנכון לערב משרד חקירות פרטי למטרת חקירה פרטי האירוע, גיבוש ראיות ובמקרה הצורך העמדתם לדין של האחראים לדליקה.


מכשירי האזנה ומעקב
בעת ביצוע מעקב סמוי, עושים שימוש חוקרים פרטיים בשלל מכשירי האזנה ומעקב. מכשירים אלו מאפשרים הקשבה, הקלטה או פיקוח אחר שיחתו הפרטית של הזולת, תוך הסתייעות באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. כך, מתאפשר איסוף מודיעין אופטימלי וניהול מחקר יעיל אשר במהלכו נאספות ראיות מפלילות, על אודות פרשיות שהתבצעו בעבר או כאלה העתידות להתבצע.


בילוש וחקירות
החיים הם מלאי הפתעות- לטובה ולרעה. במקרה שמדובר בהפתעה השניה מבין השתיים, אנו נוטים להבחין, למרבה הצער, שהמשטרה אינה מצליחה להתמודד עם היקף הפשיעה ולעיתים מזניחה חקירות שאינן מכריעות בין חיים ומוות. מצב זה יצר בקרב רבים את הצורך בבילוש וחקירות במסגרת אזרחית, אשר הפך ברבות הימים למקצוע ייחודי ומאתגר. כך, מספקים שירותי משרד חקירות פרטי סיוע מהיר ומיומן למול מגוון רב של פשעים ודילמות אישיות.


איתור עסקים
שימוש בשירותיהם של חוקרים פרטיים המועסקים במשרדי חקירות מקצועיים יכול להיתפרס על מגוון רחב מאוד של נושאים: ביצוע מעקביים סודיים, חקירות מס, חקירות כלכליות, ביצוע מעקבי שיחות ומעקבי וידאו, איתור אנשים, ריגול תעשייתי, הונאות וביצוע שוחד. משרדי חקירות פרטיים עושים שימוש בטכנולוגיה עדכנית על מנת לבצע את הטיפול בצורה היעילה והמקצועית ביותר.


חקירת גניבה מעסק
במידה ואתם חושדים כי חלק מהמועסקים במשרדכם גונבים במהלך עבודתם, אל תהססו לפנות לגורמים אשר יבדקו את החשדות שלכם באופן מקצועי. משרד חקירות פרטי מתמחה בביצוע חקירות ומעכבים מקצועיים על מנת להשיג את התוצאה המהימנות ביותר בזמן הקצר ביותר. חשד לגניבה מעסק הינו חשד חמור אשר דורש בדיקה מעמיקה של כלל הפרמטרים הרלוונטיים.


בלשים פרטיים
בלשים פרטיים עם התפתחות הטכנולוגיה ועליית המודעות בקרב הציבור לאינטרנט ודרך כך לנושאים אשר לא היו מוכרים לנו בעבר, בשילוב עם היכולת שלנו לקשור קשרים עם סוגים שונים של אנשים בעלי דעות שונות ומניעים מגוונים, חלה עליה באחוז הצריכה והביקוש בקרב הציבור לבלשים פרטיים. הסיבה הנפוצה ביותר בשוק הפרטי לדרישת שרותיו של בלש פרטי היא במקרה של חשד לבגידה אצל אחד מבני הזוג. במישור העסקי בלשים פרטיים משמשים בעיקר לריגול עסקי, חקירת גניבות עובדים ועוד.


איתור מידע
איתור מידע אנחנו חיים בעידן של ריבוי מידע מכל התחומים. לרשותינו עומד מדיום האינטרנט אשר מרכז בתוכו את המידע הרחב ביותר בכל תחומי הידע בעולם. אנחנו נחפשים למידע רב בעבודה, בתקשורת וגם בביתנו הפרטי. לפעמים מדובר במידע לא חסוי שניתן לחשיפה עבור כל אחד ולפעמים מדובר במידע מסווג אשר כולל מידע פרטי, דיסקרטי ורגיש אודות פרטים או חברות רבים. אם ברצונכם לאתר מידע מכל סוג בדרך המהירה, המקצועית והיעילה ביותר, אל תהססו לפנות למשרד חוקרים פרטיים.


חקירות במרכז
חקירות במרכז משרדי חקירות פרטיות הינם משרדים המעסיקים בעלי מקצוע מהשורה הראשונה אשר מספקים את השירותים האיכותיים ביותר בכל הקשור לפצוח תיקי חקירה, ביצוע מעכבים והאזנות סתר, איתור מידע וצילום חשאי של אירועים. משרדי חקירות מעסיקים את אנשי מקצוע המיומנים ביותר אשר נמצאים בתחום החקירות שנים רבות וכתוצאה מכך צברו ניסיון ושנות וותק רבים.


מעקב טלפון
מעקב טלפון מעקב טלפוני הוא מוצר מבוקש בכל הנוגע לחקירות פרטיות- הן כשמדובר בפרשיות אישיות והן כשמדובר בכאלה עסקיות. ביצוע המעקב מתאפשר באמצעות מגוון אמצעי האזנה, המאפשרים הקשבה, הקלטה או פיקוח אחר טלפונים נייחים וניידים כאחד; ואכן, התקדמות הטכנולוגיה בשנים האחרונות יצרה קשת רחבה של אמצעי האזנה הפועלים על בסיס מיקרופונים ואמצעי הגברה זעירים, המוסווים בשלל אופנים המקשים על זיהויים בעין שאינה מקצועית.


חקירות ומודיעין
תחום החקירות הינו תחום מרתק המספק לקהל הלקוחות את הממצאים הנכונים והמדויקים ביותר באשר לנושאים מגוונים: מעקבים, תצפיות, איתור מידע מסוגים שונים, האזנות סתר ועוד. כיום קיים מספר רב של משרדי חקירות פרטיים המציעים שירותים הן בתחום החקירות והן בתחום המודיעין. משרדי חקירות פרטיים כוללים צוותים מקצועיים של חוקרים פרטיים, בלשים, אנשי מודיעין וטכנאים.


עלות חוקר פרטי
עלות חוקר פרטי כל אחד ואחת מאיתנו יודע כי במקרה של תאונה, גניבה, פריצה או פעילות פלילית אחרת יש לפנות למשטרת ישראל. משטרת ישראל עושה את מיטב יכולתה על מנת לתת לנו את המענה הטוב והיעיל ביותר. במידה וברצונכם לפנות לגוף מקצועי אחר על מנת לפתור תעלומה בצורה מקצועית, ניתן לפנות למשרד פרטי של חוקרים פרטיים. משרדי חקירות פרטיים פרוסים בערים רבות בארץ ונותנים מענה לתושבים רבים.


חקירות ענייני אישות
חיי זוגיות בכלל וחיי נישואין בפרט הינם חיים מורכבים כאשר לעיתים אנו נתקלים במצבים לא נעימים אשר פוגעים באימון שלנו כלפי בני הזוג שלנו. הנורמות החברתיות, יצרים אישיים, שיגרה, סיכסוכים בין בני זוג ועוד יכולים להשפיע על מצבים בהם אחד או שני בני הזוג מנהלים רומנים, בוגדים ובמילים אחרות אינם שומרים אימונים במהלך הזוגיות בה נמצאים.


ציוד בילוש
כדי להשיג חשאיות מוחלטת, יש צורך בציוד בילוש. ציוד בילוש הוא כל דבר העוזר להסוואת הפעילות ועד לציוד עצמו. בין אם במים, באויר או ביבשה, הבילוש מתבצע על- ידי אדם כלשהו העוקב אחר ההתפתחויות במטרה לתת מענה למטרות הבילוש. ציוד בילוש פוטר את הנחיצות בכח אדם, אשר יבצע את הפעילות וככל שהמעקב מורכב יותר, יתכן שיהיה צורך להשתמש בציוד מתוחכם יותר.


גנבה מהעסק
אין דבר מתסכל יותר מחשד תמידי בכל עובדייך בשל מחסור בקופה או העלמות פתאומית של מוצרים יקרי ערך מהחנות. ההתנהלות השוטפת אינה נעימה והאנרגיות הרבות המושקעות בכך מתישות. איש מקצוע , המתמחה בבדיקות מסוג זה יכול לחסוך לכם את חוסר הנעימות והאכזבה.


נשים בוגדות
ההסבר הכי מקובל היום ומתקשר למצב הקיים הוא כי האישה קיבלה במהלך העשורים האחרונים ביטחון כלכלי המתבטא בעצמאות פיננסית וחופש ביטוי המיושם בבחירת מקצוע לחיים, האישה נמצאת מחוץ לבית, כך שהסיכוי למצוא שותף לבגידה הולך וגדל (במיוחד עם המציאות הוירטואלית של ימינו- הסיכויים לכך מתעצמים).


חקירה עסקית
זהו תחום שרבים בו תחומי הריגול כמספר כוונות הריגול, וברוב המקרים העיסוק בזה פלילי. מדובר על מודיעין עסקי אשר מנסה לחשוף כמה שיותר את תמונת המצב בעסק הנבדק, וזה מונה: קשרים כלכליים ועסקיים, יכולת כלכלית,


חוקר פרטי בצפון
משרדי חקירות פרטיים פרוסים בכל רחבי הארץ. בדרך כלל מאחר ואזור המרכז הינו האזור המאוכלס ביותר, מרבית המשרדים נמצאים באזור גוש דן אולם באזור הצפון ניתן למצוא משרדי חקירות מקצועים אשר ממוקמים בחיפה וקריות, נצרת ועכו ונהריה. משרדים אלה מובילים בתחומם ומתמקצעים בסוג העבודה המאפיינת את אזור הצפון. ניתן לפנות למשרד חקירות בצפון לאחר ביצוע סקר שוק מקיף בתחום. משרדי חקירות רבים מפרסמים אתרי אינטרנט אשר מלמדים את הגולשים אודות אופי עבודתם והשירותים אותם מציעים.


חקירות מס הכנסה
מהו מס הכנסה ?מס הכנסה הוא תשלום המוטל על כל מי שיש לו הכנסה, ומטרתו להכניס למדינה כספים המוקצבים לאחר מכן לאגפים שונים- בריאות, חינוך ובטחון. לפיכך, אי תשלום מס הכנסה מהווה נזק למדינה ולתושביה. פקודת מס הכנסה מתחלקת להוראות אזרחיות ולהוראות מס הכנסה פליליות. האזרחיות כוללות אמצעי אכיפה אזרחיים ובהם קנסות לרוב הנוספים למס ואמורים להרתיע את סרבן המס מנקיטת אותה הפעולה בעתיד.


חוקר פרטי ביטוח
ככל שמתרבות חברות הביטוח בשוק- ומספר המבוטחים (והביטוחים) הולך ועולה, כך גם גדל מספר ההונאות שמופעלות על חברות הביטוח השונות. הביטוח אמור להבטיח לנו פיצוי מסוים בעת צרה, ואנו אמורים לצורך כך לשלם תשלום קבוע מדי חודש בחודשו, אך לא תמיד מזדקקים לשירותי הביטוח בסופו של דבר.


חקירות בגידות
בדרך כלל הזוגיות גורמת לנו לאושר וסיפוק רבים. בן הזוג עומד לצידנו ברגעים קשים ומקבל אותנו כמו שאנחנו. החיים הזוגיים מצריכים משני בני הזוג השקעה מירבית על מנת לשמר את הזוגיות האיתנה לאורך שנים רבות. לפעמים נוצרים סדקים כאשר בני הזוג לא מוצאים יותר מכנה משותף. מריבות רבות, חילוקי דעות וריבים יכולים לכרסם במערכת היחסים ולהפוך אותה לסיוט.


חקירת גביית חובות
הקידמה של היום הביאה את ממלכת האשראי, וזו מנסה למצוא פתרונות המגשרים בין הקניה להשלמת חובות הלקוח מול המוכר. האשראי הביא את הקונה (הישראלי בעיקר) למצב המאפשר חובות, ומוכרים אשר מנסים למכור ולשווק את סחורתם מוצאים את עצמם עסוקים בגביית הכספים של מכירת המוצר יותר מאשר בשיווקם. ישנם במקביל קונים המתחמקים מהתשלום בצורות שונות, כמו נתינת צ´קים ללא כיסוי, העברת כתובות על- שם קרוב משפחה, מסירת כתובות פיקטיביות ועוד.


חברות חקירות
חברות חקירה חובשות כובעים שוניםלבד מהצטיידות במכשירי מעקב משוכללים, עדכניים ויעילים והפעלתם בשטח על- ידי אנשי בילוש אשר מתעדים ואוספים לפי מיטב חושיהם את החומר המבוקש, חברות חקירה מפעילות שירותי יעוץ על פי תרחישים ונתונים מהשטח, והצעת הדרך הטובה ביותר לנקוט בה מתוך נסיון נצבר


בילוש
בילוש גשש- בלש בפעולה- פותר כל תעלומה! מה עושה הבלש? עוקב ומוצא מידע ופתרונות לשאלות ולמשימות שלשמן השכיר את שירותיו. בלש משטרה – בדרך כלל לובש בגדים אזרחיים (גם בלש של משטרה צבאית), חוקר פרטי הוא אדם המתפרנס מביצוע חקירות לפי הזמנה.


האזנה לטלפונים
האזנה לטלפונים טלפונים נייחים וטלפונים ניידים הנם חלק בלתי נפרד מחיינו, במיוחד בעשור האחרון- עם כניסת מהפכת הטלפוניה הניידת. אנו זמינים לכל אחד ואחת אשר מנסים לאתרנו מסביב לשעון, וכמויות המידע העלולות להיות פרוצות למאזין לא רצוי הן אדירות. האזנה לטלפונים כזו- נקראת גם האזנת סתר, ואינה מותרת על- פי חוק, אלא אם ניתנה הרשות באישור צו מביהמש שלום ו\או האזנת סתר בידיעת אחד הצדדים (אחד משני צידי הקו) – ויש לציין כי כיום גם ניתן לעשות שיחות ועידה בדרך זו.


חקירות הונאה
ניתן לשמוע על לא מעט תרגילי הונאה אשר אחראיים להתמוטטות של עסקים קטנים וגדולים כאחד ולפגיעה בכלכלה של לא מעט עסקים. תרגילי הונאה אלו נקראים גם


חקירות ובילוש
לכל רשות יש את המוסמך לה לערוך חקירות ובילוש. לדוגמה- למשטרה צבאית חוקרת יש חוקרים מטעמה, כמו גם חוקרי משטרה. על אותו המשקל אם זהו חוקר פרטי – יעסוק בתחום האזרחי. על- אף שחוקר מורשה להשתמש בזהות בדויה כל- שהיא על מנת להשלים את משימתו, אין הוא רשאי על- פי חוק להתחזות לנציג רשות מסוימת


חקירת בגידה
אחוז הגירושים ההולך וגדל עם השנים במדינת ישראל,מראה די בבירור על אחוז גדול של מערכות זוגיות הנמצאות במשבר, ועל יותר ויותר פרטים אשר נפגעים באופן ישיר מהמצב.


חוקר עבירות מחשב
חוקר עבירות מחשב ההתפתחות הטכנולוגית ההולכת וגדלה משפיעה בצורה בולטת על מספר העבירות המבוצעות כיום דרך המחשב, התפתחות היי טק בעולם לצד התפתחותה והתמסחרותה של רשת האינטרנט הובילו לצד הטבות גדולות גם לאפשרויות רבות של עבירות ופשיעה הנעשים באמצעות מחשב. בעולם שלנו, לכול בעיה מנסים למצוא פתרון, ואכן לצד ההכרה בעבירות הללו ישנם כיום חוקרים מיוחדים אשר כול יעודים הינו גילוי זהותו של הפושע מאחורי צג המחשב.


מהי בגידה?
מהי בגידה? בגידה היא מצב התלוי בעיני שני צדדים. בגידה הינה הפרת אמון או ברית שהייתה קיימת בין הצדדים, אולם זהו אינו מושג אבסולוטי- ויכול להיות שיתפס אחרת בין כל שני בני זוג שונים- תלוי ברמת הפתיחות שלהם בקשר ובאמון.


גביית חוב
גביית חוב היא עבודה לא קלה. מדובר בהתקשרות אל אנשים שחייבים כסף, שבדרך כלל יש להם סיבה טובה מדוע אינם משלמים, ובכל- זאת יש למצוא את הפתרונות, בין אם מדובר באדם פרטי או בעסק, יהיה גודל החוב אשר יהיה, ולפעמים הוא עתיד להצטבר לסכום מעורב בקנסות.


חוקרים פרטיים
תחום החקירות הפרטיות התפתח מאוד בשנים האחרונות. קיימים לא מעט משרדי חקירות אשר עוסקים במעקבים, חקירות גירושין, חקירות פרטיות (לפי בקשת הלקוח), חקירות כלכליות, איתור נעלמים ואיתור חייבים. חוקרים פרטיים מתעסקים בבילוש אך במסגרת שאינה מטעם המדינה. תפקידו של החוקר הפרטי להשיג ללקוחותיו מידע אשר יהווה הוכחה לדבר אותו רוצה הלקוח להוכיח או לברר. מידע זה אף יכול לשמש כהוכחה משפטית כאשר המקרה נידון בבית משפט.


גנב רכב
ישנם מספר מקרים- הראשון הוא הקלאסי- הרכב נגנב ואתם מעוניינים לדעת מי עשה זאת. השני הוא מקרה שבו הפיצוי לגניבת רכב מהביטוח יכול להשיב למבוטח כספים שלא היה מקבל במקרה אחר. במקרה הזה הבלש נחלץ לעזרת חברות הביטוח במטרה לגלות אם אכן הרכב נגנב או שביימו את גניבתו. הנושא השלישי הוא מכירת רכב משומש שבמקרה הינו גנוב. הבלש ינסה להתחקות אחר עקבות המוכרים וכך להגיע אל הגנב רכב.


מעקב עובדים
בעלי עסקים ומשרדים מוציאים ממיטב כספם על כוח אדם איכותי. עובד חברה שיש חשד שהוא פועל בצורה כלשהי כנגד החברה עושה חטא משולש – שכן גם הוא מקבל משכורת, גם לא עושה את עבודתו נאמנה וגם פוגע במשרד. במידה וקיים חשש שכזה ורוצים לאמת אותו, ולגלות האם זוהי סתם חשדנות, או שיש גורם מאחורי העניין ואז לגלות מיהו – ניתן לפנות לחוקר פרטי על מנת שימצא הוכחות כנגד העובד על מנת שיוכלו לפטר אותו אף לתבוע במידת הצורך.


מכשירי ציטוט
היועץ המשפטי לממשלה בישראל החל לפני שנה תהליך של חקיקה, המאפשרת בין השאר לתת סמכות לבית משפט שלום להוציא צו לרשויות חוקרות – ובפרט למשטרה- לקבל את כל נתוני התקשורת הדרושים מחברות התקשורת השונות, וכך בעצם לשפר יכולות מעקב אחר עבריינים.


האזנה לסלולרי
למרות הזמינות של הנושא, האזנות סתר הן עניין פלילי שהעונש עליהן חמור. האזנות סתר שנעשות באופן לא חוקי גורמות לסנקציות מצד הרשויות, ללא קשר לעיסוקו ולמטרתו של אותו אדם (אלא אם ישנו היתר בית- משפט לכך).


מצלמות סמויות
כבר עכשיו יכול להיות שמישהו צופה בכם, מצלמות סמויות נמצאות בחפצים שלא חשבנו, ורק משתכללות יותר ויותר. הן נמצאות במקומות לא צפויים כמו מתז מים עציץ, כפתור. גם אם לא תכננתם לחייך למצלמה, אתם מצולמים


ציוד חקירות
עולם החקירות התפתח מאוד בשנים האחרונות עם תאוצת הטכנולוגיה והחידושים הרבים שבה. הטכנולוגיה החדשה מאפשרת שיטות עבודה רבות שמסייעות לחוקרים בעבודתם ומייעלות את עבודתם. קיימת דרישה גבוהה לציוד חקירות ובילוש והשוק כיום רחב מאוד ומעניק פתרונות יצירתיים עבור כל סיטואציה שאמורה להיות סמויה ולהיעשות בחשאיות.


חקירה פרטית
חקירות בימינו נגישות לכל אדם. אנו בעידן בו החקירות אינן רק בתחום הממשלתי והמשפטי ותחום החקירות הפרטיות תפס תנופה גדולה בשנים האחרונות. כל אדם שחש כי אשתו בוגדת בו, כי הוא רוצה לתבוע מישהו בנוגע לרשלנות רפואית, כי בן זוגו מנהל חיים כפולים – יכול לשכור את שירותיו של משרד חקירות.


ציוד לבלשים
ככל שהקידמה מובילה את השוק ומציפה אותו הפטנטים חדשים, גאדג´טים ושאר פריטים ושיטות לבילוש, ישנם אמצעים לנטרול של אותם האביזרים הללו. ולכן כשאביזר בילוש איבד מחיוניותו, מומצאת שיטה חדשה לבילוש, כזו שמתעלה על הקודמת בנקודת התורפה שלה. ובנקודה הזו, ציוד לבלשים מצריך להשאר מעודכנים ולדעת בדיוק מה השוק מציע.


מערכות מעקב
אין כמו לדעת מה קורה בעסק, בבית, מה קורה עם הילדים ומה עם ההורים הקשישים. כיום ישנה האפשרות לעקוב אחר מהלך העניינים ולנקוט באמצעים חוקיים במידת הצורך כשמתבררת עוולה מסוימת או מקרה בלתי רצוי


ציוד ציטוט
עולם ציוד החקירות הולך ומתפתח מדי יום ביומו במקביל להתקדמות הטכנולוגית שתאוצתה אינה נפסקת. קיים ציוד חקירה רב בתחומים רבים : החל מציוד האזנה


חקירת נעדרים
רוב האנשים שמגיעים לייעוץ וסיוע של חוקר פרטי מגלים בפניו פרטים אישיים על חייהם ועל כן לחוקר צריכה להיות את הרגישות והמקצועיות במקביל בכדי לבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר. בין אם מדובר באדם שחושד שאשתו בוגדת בו ובין אם מדובר באב שילדו נעדר, החוקר צריך להיות רגיש, מבין ומקצועי בעבודתו.


חקירה פלילית
תחום החקירות הפליליות מטופל לרוב בתחום החקירה המשטרתית. פתיחה של חקירה יכולה להיות בעקבות הגשת תלונה למשטרה או בעקבות מידע שהגיע למשטרה וגרם לה לפתוח בחקירה מתוך חשד למעשה פשע.


מעקב אחר עובד
ידוע כי ביתך הוא מבצרך, אולם מה קורה במקום העבודה? העובד הממוצע נמצא במקום עבודתו יותר מבביתו, והשימוש במשאבי העבודה הופך לתופעה נפוצה אך מקובלת בהבנה במידת מה מצד המעבידים. כאשר ניצול המשאבים פורץ את גבול הטעם הטוב או את החוק, מתעורר הצורך אצל מעביד לבצע מעקב אחר עובד כדי להבין את מה שקורה בשטח בעבודתו כאשר אינו יכול לפקח


מצלמות בילוש
העולם של היום כמו שאנו חיים אותו זוכה להשתקף במצלמות רבות, החל מבית ועד למציאות, שמשם שואבים סרטים רבים את חומרי הגלם לעלילותיהם. בדומה לסרטי אנימציה של חפצים מונפשים המקבלים תפקיד בעלילה,מצלמות בילוש סמויות יכולות להסתתר בכל פריט נראה בחדר, כמו גם


בילוש וחקירות
כיום ישנן שיטות רבות לדעת היכן כל אדם נמצא, ואף דרכים רבות למעקב אחריו. אמצעי צילום ותיעוד, אמצעי גילוי על פי תשדורות ב- GPS, ציוד מעקב וריגול ועוד אמצעים עומדים לרשותו של החוקר, כשהשמיים הם הגבול להמצאות העולות מן השטח לצורך השגת המטרות. כיום רבים משתמשים בחוקרים כמו גם בכלי בילוש


חוקר עבירות מחשב
עבירות מחשב נעשות בחיי היום-יום וזה תחום שקשה מאוד לאכוף. הפשע של עבירות מחשב הוא לא נחלת המבוגרים בלבד ולהפך – הוא מצוי ונפוץ מאוד בקרב הקהל הצעיר, ילדי הטכנולוגיה בעלי הניסיון הממשי במחשבים ובכל הנוגע למחשוב, תכנות, פריצה למערכות וכו´. אחד הסיפורים המפורסמים ביותר בעוון מחשבים היה הפריצה של ההאקר הצעיר למערכת


חקירות פליליות
חקירה פלילית יכולה להתרחש בכל מצב. למעשה כבר ברגע זה או בכל רגע יכול שוטר לנקוש על דלתכם ולזמן אתכם לחקירה פלילית. היות וזכותו של מזומן לחקירה שכזו היא לקבל שירותי ייעוץ משפטי, תוכלו לבקש ממי שלצדכם באותו הרגע כי יבקש עבורכם ייעוץ משפטי כדי שתוכלו לקבלו לפני החקירה. כשיש חשד לאירוע


שירותי חקירה
יכול להיות שאתם מפקפקים בעובד שלכם, או שהבעל בוגד כבר שנים ואת מחפשת ראיות חותכות עבור בית המשפט, מישהו רימה את הביטוח או שאתם חברה חדשה שמעוניינת לקבל מידע מודיעיני לגבי חברות מתחרות אחרות. על כל המצבים הללו ויותר תוכלו לקבל שירותי חקירה מקצועיים, תוך שימוש באמצעים חוקיים וברירת הראיות


חוקר פרטי הזמנה
הזמנה של חוקר פרטי צריכה להיעשות בשיקול דעת, סקר שוק ובדיקת נתונים על כל חוקר וחוקר. כאשר פונים לחוקר פרטי נותנים בידיו פרטים על חייך הפרטיים האישיים, על מקרים שלא חולקים עם כל אחד כמו בגידות במשפחה שנוגעת


חוקרים פרטיים בתל אביב
חוקר טוב הוא חוקר שיודע כיצד להשיג את המטרה והוא מוכן לכל סיטואציה נקרית. בנוסף, אין יותר טוב ממי ששולט בנפתולי עיר כמו תל אביב. תל אביב היא עיר צפופה ובעלת מתחמים רבים. יש בה עומס בכלי רכב במהלך שעות היום, ואנשים מסוגים שונים. תושבים מקומיים, שוכרי דירות, עובדים זרים, סופרים ומשוררים ואנשי


חוקר פרטי צפון
חוקר פרטי הוא איש הסוד שלך, הוא צריך להיות אותו אדם שיש לו שפה משותפת איתך מצד אחד, מצד שני הוא חייב להיות בעל תכונות מיוחדות לנושא החקירה שלו ובייחוד לשטח הגיאוגרפי שבו הוא חוקר. ידע הוא כוח ויכול להוביל ליתרון


מצלמה מעקב
עולם החקירות התפתח מאוד במקביל להתפתחות הטכנולוגיה. מאז המהפכה התעשייתית הטכנולוגיה הלכה והתפתחה בקצב מסחרר והביאה עמה חידושים רבים. הנושא של חקירות פרטיות תפס גם הוא תאוצה גדולה בארצנו הקטנה. עם עליית מקרי הגירושין והבעייתיות של קבלת גט צריכים פעמים רבות להוכיח את סיבת


חקירות פרטיות הצעות מחיר
חקירות פרטיות חובקות את כל סוגי החקירות האפשריים, כאשר הן תחת מעטה של הזמנת עבודה של אדם פרטי. החקירה מתבצעת על ידי חוקר או צוות מטעמו על מנת למלא את המטרה הרצויה. חוקר פרטי עושה את עבודתו על פי כללי משחק חוקיים, כלומר – דרך איסוף המידע פחות משנה אולם חשוב שהליכי איתור וליקוט


האזנות לסלולרי
כיום ישנן אפשרויות (לא תמיד חוקיות) זמינות להאזנות לסלולרי, כאשר לנשוא המעקב אין שום חשד כי עוקבים אחריו משום שאלו תוכנות שאינן משאירות עקבות. אותן תוכנות עובדות גם כשהטלפון כבוי, כשכרטיס הsim נמצא מחוץ למכשיר וגם כשהסוללה הסתיימה. זה חל לא רק לגבי שיחות טלפון נכנסות ויוצאות, אלא גם לגבי SMS. בנוסף, ישנן תוכנות המאפשרות הקלטה של השיחות כולן, וניתן להקשיב גם למה שנשמע מחלל


חקירות חשאיות
החוקרים הפרטיים מתמודדים בחיי היום יום של עבודתם עם בעיות אישיות של אנשים, עם מקרי חקירה פרטיים, חקירות משטרתיות, לפעמים גם חקירות מדיניות וגם חקירות חשאיות. פעמים רבות אנו נהיה מודעים לחקירה החשאית רק כאשר תתפרסם בעיתונות וערוצי התקשורת השונים, אך כל עוד היא לא מותרת לידיעת הציבור היא


חוקר פרטי בצפון
חוקר פרטי יכול להעתיק את מגוריו באופן זמני גם לצפון, אם המשימה מחייבת. במידה והגעתם למשא ומתן עם משרד חקירות מהמרכז לגבי פעילות בצפון, ודאו כי מי ששוחחתם מולו והתרשמתם לגבי יכולותיו הוא גם מי שיצא למשימה. זכרו כי ותק וניסיון יכולים לעשות את ההבדל, כמו מי שזמין לך לאורך שעות היום והלילה כדי לפעול למען האינטרסים שלך.


שיטות חקירה
בלש או סוכן מעקב הינו כלי בידי מזמיני שירותי החקירה. פעמים רבות מדובר במשטרה – אולם בין אם מדובר במשטרה או בגורם מזמין אחר, הרי שחייבת להיבחר הדרך הטובה ביותר כדי להגיע לתוצאות רצויות ולחשיפת האמת לאור. בין שיטות החקירה יש חקירה סמויה וחקירה גלויה. לחוקר הפרטי ישנן אפשרויות שונות להפעיל


התקנת מצלמות מעקב
השימוש במצלמות מעקב הולך וגובר ברבות הזמן. המשטרה והרשויות המקומיות נעזרות בטכנולוגיה זו כדי למנוע או לעקוב אחר הפשע ברחובות, מוסדות ציבוריים מחויבים לעתים להתקין מצלמות מעקב ואף מתקני דמה כדי לעורר בטחון בקרב הציבור, ובעלי בתים עושים זאת גם. מצלמות מעקב מעניקות לכם את הביטחון שעגלת


חקירות פרטיות השוואת מחירים
ישנו רגע שבו מתעורר צורך לברר משהו, לבדוק מאחורי הקלעים אם העסק פועל כשורה, לברר חשד בין בני זוג באשר לבגידה, לברר מה המתחרים עושים כדי לסכל את העסק, לברר האם מישהו התעסק בהונאה של הביטוח, לעקוב אחר פורצים או מחבלים ברכוש ועוד. במקרים כאלו, יש את הפריבילגיה לפנות


אמצעי חקירה
טכניקה של חקירה היא עניין מורכב – כל חוקר משתמש באמצעי חקירה משלו ומתאים אותם על פי סוג החקירה שלפניו. על פי שיטות חקירה יקבעו גם אמצעי החקירה. ישנה חקירה גלויה וישנה חקירה סמויה. בחקירה גלויה חוקרים בחדר חקירות או שהחוקר מזדהה בפני הנחקר. תוך כדי אותה חקירה, ישנה האפשרות כי החוקר ישתמש


מודיעין עסקים
מודיעין עסקי משמש כיום חברות רבות המתחקות אחר השוק שבו פועל תאגיד מסוים. על פי הנתונים שנצברו ונבדקו, נלקחות החלטות עסקיות לקידום העסק. המידע הכלול הינו על מוצרים ועל תהליכי עבודתם של המתחרים, ובכלל זה גם דפוסי התנהגות של המידע שנאסף. המודיעין העסקי מורכב על אותן השיטות של מודיעין צבאי


ציוד חקירה חדשני
אחד מהקריטריונים שעל פיהם תוכלו לשפוט את המקצועיות והמומחיות של משרד חקירות יהיה ציוד החקירה. בימינו ציוד החקירה מהווה חלק בלתי נפרד מהליך החקירה. ציוד החקירה מסייע בהבאת הוכחות חותכות ומתן ראיות לבית משפט בעת הצורך, בתום החקירה. ציוד חקירה חדשני ומשוכלל יעיד על רמת עבודה גבוהה של משרד החקירות


חוקרים פרטיים בדרום
חוקר פרטי המתקיים מעבודות פרטיות משריין ימים כלילות למקצועו ומקדיש לחקירתו את מיטב המשאבים שלו. הלקוח מצידו אשר פונה בעקבות המלצה או חיפוש במנועי החיפוש, יכול למצוא משרד חקירות שהינו אולי מפורסם, אולם עדיין אין לו קנה מידה בעבור השירותים השונים וההישגים של אותו משרד חוקרים פרטיים, מעצם העבודה הדיסקרטית. מצד שני, ניתן לקבוע פגישה שבה נפרשת יריעת הסיפור והצורך האמיתי


חקירה משפטית
מזמיניה של חקירה משפטית עושים זאת במטרה לוודא את העובדות הקשורות לאירוע. חקירה משפטית עלולה מטבעה להתנהל לאורך זמן רב, משום שדרך השגת ראיות אשר הושגו באופן חוקי ואמורות להיות קבילות בבית המשפט חייבת להיסלל באמצעות ההיגיון והכלים שברשות חוקר פרטי - ופעמים רבות פרטי החקירה הקריטיים


חוקר בגידות
קיים מגוון רחב של משרדי חוקרים פרטיים כאשר כל אחד מתעסק בתחום אחר. קיימים משרדים שמתעסקים במס´ תחומים זה לצד זה ומשרדים שהם בעלי התמחות בנושא מסוים כגון: רשלנות רפואית, תאונות דרכים, חקירות הונאה וכן חקירת בגידות. נושא הבגידות הוא כואב מאוד אך לא פעם הוא מהווה הוכחה חותכת


חקירות חשאיות
למרות שהחקירות חשאיות, על החוקר הפרטי לחשוף אתכם אל המידע שגילה בכל שלב ושלב של החקירה. על החוקר לבצע עבודה מקצועית וחוקית על אף שישנה מטרה מיוחלת וחשובה. רצוי שתדרשו לברר באילו אמצעים החוקר מתכוון לבצע את חקירתו ומהם המשאבים העומדים לרשותו. ישנם אמצעי האזנה חוקיים, אולם ישנה האזנה לא חוקית,


חקירת מקרי גניבה מהעבודה
כל אחד לפעמים גונב רכוש מהעבודה, בין אם מדובר במהדק סיכות, נייר צילום או עט. גניבה מהעסק יכולה להיות פועל יוצא של הונאה או פריצה לעסק, אולם הרבה פעמים מדובר דווקא על גניבה שבה מעורבים עובדי החברה עצמה. בגניבות מן הסוג הזה, מופעל לעתים הביטוח ואז מוזמנת חקירה פרטית. הרבה פעמים סוג כזה של חקירה פרטית מנוהל על ידי משטרת ישראל או על ידי כוחות בטחון והצלה, כך שחוקר פרטי עומד בקשר


חקירת אירוע משטרתי
ישנה המשטרה האזרחית והמשטרה הצבאית אשר יש להן אגף חקירות משלהן. אלו יכולות כיום להזמין גם אנשים נורמטיביים מן השורה לצורך מתן עדות לסיוע בפתרון פשעים ועברות על פי רמת הפשיעה הקיימת בארצנו כיום. בחקירת אירוע משטרתי, מזמינים גם עדים להיחקר, לכן אותו אזרח שהוזמן לחקירה אשר אינו יודע


גניבות פרטיות חקירות
בעלי עסקים רבים מסתייעים בשירותיהם של חוקרים פרטיים כדי לעקוב אחר התנהגותם של מוסמכים בעסק שלהם וכן עובדים מתחתיהם ובכדי להבין האם אלו מחרחרים פעולות הונאה לעסק וגורמים לו להפסדים – בין אם בתחום יחסי הציבור והן אם בתחום הכספי. כך גם אנשים פרטיים שמעסיקים למשל עוזרת או עוזר בית


חקירה ממוכנת
כל מי שקשוב לאמצעי המדיה בעת האחרונה בודאי נחשף לפרשות השונות אשר אנשים מהצד השני של המסך ביצעו עבירות פליליות אגב פיתוי הקורבנות באמצעים שונים ודרך אתרים פופולאריים בקרב ילדים. במקביל אליהם, ישנם פושעים אחרים שמנצלים את מקום העבודה שלהם לצורך הדלפת מידע מודיעיני עסקי, ובכך מביאים


חוקר כלכלי
בחקירה כלכלית, מטרת חוקר פרטי היא לחקור נושאי ריגול עסקי, פרטי (בין בני זוג), וכן חשיפתן של גניבה ממקום העבודה או מעילות של עובדים או מנהלים, כמו גם עובדי ציבור. יש צורך במציאת פרטים רבים ככל האפשר לגבי אותם הגורמים הנחקרים. האדם ההדיוט יכול להקדיש מזמנו ולעשות זאת, אולם יתכן שלא יהיה בקיא בכל היכולות העומדות לרשותו לצורך העניין (מכשור אלקטרוני, הבנה בתוכנות, תיעוד חוקי של


הטרדה טלפונית
הטרדות טלפוניות מתבצעות בדרך כלל ממספרים חסויים כדי שלא תתאפשר הגישה לחיוג בחזרה על ידי המוטרד או האפשרות לגלות מי היה מעברו השני של הקו. החוק קובע עונשים שונים לסוגי הטרדות שונים, כאשר עומדים מול הטרדות אלו חוקי בסיס שונים לקביעת העברות, וביניהם: חוק הגנת הפרטיות התשמ


חוקר פלילי
חקירה פלילית היא עניין למקצוענים בלבד. כל הליך כזה של חקירה מתחיל באחת משני דרכים – כשמגיעה תלונה ממשית לגבי חשד או ראיה לעבירה פלילית שדורשת התערבות וגוררת חקירה משטרתית או במקרה בו מגיע מידע מפליל הקודם לביצוע העבירה במטרה למנוע אותה. עם זאת, הגוף החוקר לא חייב להיות


איך בוחרים חוקר פרטי
חיים עשויים להביא אותנו לכל מיני מצבים. לעיתים אף נגיע למצב שבו נזדקק לשרותיו של חוקר פרטי. בשנים האחרונות ישנה מודעות הולכת וגובר כלפי שוק חקירות פרטיות. ניתן להשתמש בשירותי חקירה פרטיים מכמה סיבות: את/ה בטוח שבן/בת הזוג בוגד/ת בך, ויש צורך בהוכחות חותכות לבית המשפט, במקרה בו מתעורר חדש שמישהו מנסה לרמות אותך או לגזול ממך, כאשר את/ה מעוניין לברר פרטים על עובד החדש


בדיקת פוליגרף אצל חוקר פרטי
מקורות אשר מעוניינים לבדוק את אמינותו של אדם, משתמשים באמצעי חקירה שונים כדי להגיע קרוב יותר אל האמת. אחד האמצעים לכך הוא בדיקת פוליגרף, כלומר מכשיר לא אנושי אשר משסוגל לקלוט תנועות שאינן רצוניות אצל הנבדק, כדי לבדוק אם הנבדק משקר. עין בלתי מזוינת לא תבחין באותם שינויים בלתי רצוניים, אולם היתרון של מכשיר הפוליגרף נמדד ביכולתו להבחין בעלייה בלחץ הדם או בשינוי במוליכות החשמלית של העור


גביית חוב
עסקים שונים ולקוחות נמצאים חייבים ולא תמיד ניתן לאתר אותם על מנת לגבות מהם את החובות. גביית חובות הרבה פעמים הופכת לחלק מעבודה נגררת של בעלי עסק אשר מחלקים זמן יקר וכסף נוסף בכדי לאתר את החייבים, ולא תמיד אלו עולים ברשתם. עד לקבלת הכסף אם בכלל, נפתחים מאות אלפי תיקים בהוצאה לפועל ולא כולם מתקדמים לעבר גבייה מלאה. ההוצאה הנדרשת מחברה, ארגון או עסק לגבות יחידות חוב הולכת ועולה, משום שנפח הזמן המושקע באיתור החייב בכל סכום זהה, וככל שמדובר בשיטה שאינה משתנה


חוקר פרטי כמה עולה
בניגוד לחקירות מקרים פליליים שנעשות בדרך כלל על ידי גורמי אכיפה כמו משטרה וכדומה, חוקר פרטי הוא אדם שעיסוקו הוא בילוש וחקירה במסגרת אזרחית ללקוחות פרטיים הזקוקים לאיסוף מידע או כל סוג אחר של אינפורמציה, מעקב, איתור וכו´. הפנייה לחוקר פרטי נעשית בדרך כלל במקרים בהם אין אפשרות או רצון לפנות לגורמי האכיפה והמשטרה משום פרטיותם וחוסר העניין בהם לכלל הציבור. בין לקוחותיו של החוקר הפרטי


חוקר פרטי למעקב
לצורך המעקב, יש להטוות תוכנית פעולה וכללי מעקב. תוכנית זו נבנית בהתחשב בנתונים מסוימים שנמצאים בידי חוקר פרטי. יש ללמוד את אובייקט המעקב, ללמוד את סדר היום שלו, מקומות בהם הינו מבקר ועוד. על פי נתונים אלו משרד החקירות יבנה את הפרופיל שנמסר וילמד אותו. על פי זה יכין תוכנית פעולה מתאימה,


צוות בילוש
ישנן משימות בילוש שאינן עשויות לאדם אחד. צוות בילוש הוא משרד מקצועי, שיש לו צוות חוקרים פרטיים מורשים ומנוסים. המשרד אמור לספק שירותי מעקב, התקנת מוצרי בילוש, מיומנות בהפעלתם והידע להבחין מתי החומר המצולם יכול לעזור בבית המשפט, חקירות עסקיות או פרטיות, חקירות כלכליות ועוד. על מנת שחוקר יהיה מורשה, עליו לקבל רישוי ממשרד המשפטים. האנשים שמרכיבים את צוות הבילוש


הטרדות טלפוניות
הטרדות טלפוניות הן דבר נפוץ מאוד שבדרך כלל אינו מקבל התייחסות נאותה מצד גורמי אכיפת החוק והמשטרה. עבור המשטרה מדובר במקרה אחד מיני רבים, אך עבור האדם המוטרד מדובר בסבל מתמשך ובאי נוחות המשמשת את אורח החיים התקין. במקרים רבים לא ניתן לאתר את זהות המטריד וכל שנותר הוא להחליף את מספר הטלפון. החלפת מספר הטלפון אינה תמיד פתרון מתאים וגוררת אי נוחות וטרדה נוספת


איתור חייבים
באיתור של אדם החייב לך כסף יש חשיבות לגורם הזמן. אנשים אשר חייבים כסף לעיתים קרובת נעלמים מעל פני השטח וקשה מאוד למצוא אותם. לפתע אדם או לקוח שהיית איתו בקשר יומיומי עסקי נעלם עם החוב או סוגר את העסק ולא ניתן למצוא אותו או ליצור איתו קשר בטלפון. ישנם אף מקרים בהם החייב פושט את הרגל, נעלם עם החוב ומשאיר


חוקר משפטי
על מנת לתת יתר תוקף לטיעון המובא במשפט, יש צורך בהבאת הוכחות משפטיות בדמות ראיות מזירת האירוע, או ראיות למשפט המאששות או מפריכות טיעון מסוים. על הראיות הללו להיות קבילות בבית המשפט בכדי שיזכו ליחס ולטיפול. לעתים אלו הראיות אשר חורצות את דין המשפט – אלמלא ראיות אלו, לא ניתן היה לטעון את אותו הטיעון באותן שבית המשפט יניח שמדובר בראיות סבירות


מצלמות מעקב סמויות
מצלמות מעקב סמויות הן אחד הכלים החשובים המשמשים את החוקר הפרטי בעבודתו ועוזרות לו בהשגת מידע מודיעיני הדרוש לשם הוכחות או במטרה לחקירה ועימות עם עובדות. הצילום הסמוי בכלל ייעשה בצורה הטובה ביותר כשהציוד עצמו, מצלמות המעקב הסמויות, יהיה ברמת שכלול גבוהה ואיכותית ויאפשר היטמעות בסביבה ויכולת צילום מדויקת ככל הניתן ובאיכות גבוהה גם מטווחים רחוקים מהאובייקט המצולם. נוסף על כך על החוקר להיות יצירתי במחשבה על דרכי הצילום ואפשרויות השימוש בציוד מבלי שיתגלה ועדיין ישיג את מטרתו


מעקב ובילוש
מעקב ובילוש הינם מן הדרכים ההכרחיות והיעילות בהשגת מידע רלוונטי וראיות לשם חקירה כלשהי. מעקב סמוי יתבצע בשלל חקירות ומטרות השגת מודיעין ביניהן חקירות גירושין, חקירות כלכליות, חקירות ביטוח ועוד. חוקר מקצועי צריך להיות דיסקרטי ומיומן ולבצע את המעקב הבלשי בצורה סמויה ומקצועית. בדרך כלל נעשה שימוש בעזרים טכנולוגיים שעוזרים לייעל את פעולת המעקב והבילוש ולמקסם את תוצאותיהם


בדיקת פוליגרף אצל חוקר פרטי
אחד הדברים הקשים ביותר לגילוי הוא האם האדם אשר עומד מולנו הוא אמיתי או נוכל. במילים אחרות, אילו ידענו האם האדם שמולנו דובר אמת או שקר היינו אנשים מאושרים יותר. על מנת להתמודד עם הסוגיה הזאת התפתחו במרוצת השנים כל מיני טכניקות ושיטות עבודה, החל מאינטואיציה אישית של אדם בתפקיד חוקר אשר פיתח מיומנויות בעקבות שנים של ניסיון או על ידי כלים טכנולוגיים כמו מכשיר הפוליגרף. הפוליגרף הוא מכשיר המודד את התגובות


בילוש מחיר
מצבים של הונאה, תרמית, בגידה מאחורי הגב וגניבה מתרחשים מדי יום, ואילו אלו שנמצאים מעברו השני של המתרס חשים נבגדים ועוברים טראומה עקב כך. כל אחד יכול להגיב אחרת, ולפנות לערוץ מסוים כתגובה. חלק יבקשו להתרחק מאותו האדם או להרחיק אותו מהם (לעתים זה מגיע למצבים שצו הרחקה יהיה מתאים), חלקם יפנו לערוצי סגירת חשבונות פנימית, כל עוד בכוחם לעשות כן, וחלק נכבד ביותר יפנה אל רשויות


חנות בילוש
כבר ברגעים אלו ממש, יכול להיות שאתם נעקבים על ידי קראקר, בלש או כל אחד אחר. לעתים, המציאות עולה על כל דמיון, ולבלשים נדרש ניסיון רב כדי להתחקות אחר עקבותיו של מישהו. על מנת לייעל את אמצעי הבילוש מלבד ההיגיון הבריא של הבלש והניסיון, עומדות בפניו אפשרויות שונות, שאת רובן ניתן למצוא בחנות. החנות מהווה מקום שמשמש לעדכון בפיתוחים האחרונים בתחום הבילוש. מוצרי בילוש יכולים להיות מצלמות, מכשירי הקלטה למיניהם,


פתרונות מעקב
חלק מהצלחה של חוקר פרטי הוא האבזור הטכנולוגי שבשירותו, שיכול לספק לו את העליונות בחקירה. בכל יום נעשה שימוש בכלי אבטחה שמשמשים לתיעוד ולמעקב יעיל, בשביל הסדר הטוב למעקב רציף ולצרכים נקודתיים. לדוגמה – בעסקים שבהם ישנו חשד לזיוף סחורה או לגניבה ממקום העבודה, כמו גם הברחת מידע מהחברה – מתנהל בדרך כלל פיקוח סמוי


משרד חקירות צריך לתת שירות אמין
תפקידיו של משרד חקירות יכולים להיות מגוונים ביותר, ובפרט שישתמשו בידע, בציוד המתוחכם ובמיומנויות הבילוש של החוקרים כדי להתקדם אל המטרה – גילוי האמת וחשיפתה באמצעים טכנולוגיים שהם קבילים בבתי המשפט כראיות. על מנת להיות בלש, יש צורך לעשות הסמכה מיוחדת


בלש פרטי איך הוא עובד?
אל בלש פרטי המבצע חקירות פרטיות ניתן לפנות במספר ובמגוון רחב של מקרים. למשל יש חוקר פרטי העוסק בתחום הבגידות בחיי נישואין. בני זוג שחושדים בבן הזוג שלהם פונים לחוקר פרטי בתחום זה על מנת להפריך או לאשש את חששותיהם. לעיתים אנשים חיים עם חששות זמן רב מידי ועל כן יש לבדוק את הנושא ולא להמשיך לחיות בתחושת אי הודאות.


חקירה בעת חשד לבגידה
אמון הוא הדבר החשוב ביותר בכל קשר בין בני זוג. לעיתים מגיעה נקודה בה בני הזוג אינם סומכים יותר אחד על השני ועל כן עולה הצורך לבדוק זאת באופן מיידי. סימנים שונים עלולים לעורר את החשש לכך שהצד השני בקשר מעורב בבגידה.


מעקב לוויני גם להורים מודאגים
עם הקדמה הטכנולוגית, עולות שאלות מוסריות שונות. מה אפשר לעשות עם היכולת מול חוקי המוסר; האם אדם שטכנית יכול לרצוח או לפרוץ למקום מסוים יעשה כן? להבדיל אלף הבדלות, אפשר להעלות כך גם את שאלת המעקב של הורים אחר ילדיהם במכשירים לוויניים.


זירת העבירה וחשיבות הטיפול הנכון בה - להצלחת החקיר
ישנה אמירה הגורסת כי הפושע בדרך כלל חוזר לזירת הפשע, ויש כאלו שנמצאים שם מדי יום. לכל פושע ישנו הפרופיל שלו אותו החוקר משרטט – על סמך מחקרים קודמים, ידע וניסיון. לפעמים אלו אנשים שעובדים במסווה החוק ודווקא הם קרובים לצלחת


מדוע מומלץ להיעזר בשירותי חברת חקירות לאבטחת העסק?
הפריצה לעסק או גניבה ממנו כמו גם הונאה, אלו מקרים חמורים שיש לטפל בהם על מנת למנוע הישנותם בעתיד, ללמוד יותר אודות נקודות התורפה של העסק ולהעניש את העוברים על החוק. מכל מקום, גניבה לעסק או פריצתו עלולות לגרום לנזק – בין אם זה נזק כספי או נזק בסימן של מידע רגיש


כיצד יש לבחור משרד חקירות?
אתם חושבים לפנות למשרד חקירות? כנראה שיש לכם סיבה טובה לכך; אם יש לכם שאלה או שאילתא בנוגע לכדאיות העניין, אולי רצוי להתייעץ עם עורך דין בנושא הנידון, כדי לדעת מה אפשר לעשות בעתיד תוך נגיעה בהיבט המשפטי עם המידע שנצטבר במהלך החקירה.


חוקר פרטי בשירות חברות הביטוח
חוקר פרטי שעבד או עבד בעבור חברות ביטוח הוא חוקר פרטי מקצועי יותר הבקיא בחוקים ובנהלים השונים. כל משרד חקירות שמכבד עצמו עבד בעבר או עובד עם חברות ביטוח שונות. החוקר למעשה הוא המבקר של חברות הביטוח,


חקירת בגידה - צעדים חשובים
אין לדעת איך יתנהג אדם למן הרגע שחווה בגידה, על אף ששוחח על כך פעמים רבות לפני כן. הבגידה עלולה לעורר תגובות אימפולסיביות ובלתי רצויות לטווח הרחוק, או צעד אחד אחורה על מנת לחשוב מה עושים. רבים אשר חושדים בבגידה בבן זוג פונים למשרד חקירות


חוקר פרטי- בין מציאות לבדיון
ניתן לגולל תסריטים רבים שקורים במציאות, כשתפקידו של חוקר פרטי הוא לתעד ולהוכיח כי אפשר להניח את הפנטזיה בצד, למעשה מדובר במציאות לשמה. כך משרדים רבים לשירותי חקירות זוכים למוניטין טוב וללקוחות רבים שמגיעים בזכות המלצות וקריאת הרזומה של המשרד.


חוקר פרטי- מה זה?
לא הרבה אנשים פונים לחוקרים פרטיים כפי שנהוג לחשוב. לרוב נהוג לפנות לחוקר פרטי רק כמוצא אחרון. למה הכוונה? כאשר גבר או אישה בטוחים במאה אחוז כי מתרחשת בגידה אך אינם יכולים להוכיח זאת או לגרום לצד הבוגד להודות בנושא הם יפנו לחוקר הפרטי כדי לקבל אישור לחשדות ולהשיג עדויות חותכות שיוכלו לשמש סיבה מספקת לגירושין וחלוקת רכוש הוגנת.


מתי מתחילים חקירת בגידה?
יכול להיות שהשמועה גונבה לאוזני בן הזוג, הוא חושד בכך בעצמו או שיש סימנים אמיתיים ואולי אפילו הודאה באמת כי מתנהל לו רומן מעבר לנישואין. מדובר בנושא רגיש מכמה בחינות; ראשית, רוצים להוכיח כי משהו באמת מתנהל פה מתחת לאף


חוקר פרטי - לגילוי האמת שלכם
חקירה פרטית – תפקידה לחשוף את האמת היכן שחושדים או מודעים לכך שדברים מתרחשים מתחת לפני השטח. לרוב, חוקר פרטי ייחשף למקרים מעניינים שאליהם הציבור לא התוודע, ישנם מצבים שבהם יעבוד בשירותו של אדם או גורם שהחוק לא היטיב עימו אולם לחוקר הפרטי ישנה יכולת להשפיע באמצעות ממצאי עבודתו והיכולת להביאם קבילים בפני בית המשפט.


חברת חקירות פרטית
לחוקר פרטי יש את הניסיון כדי לאפיין את הדמות שהוא מעוניין לחקור עליה או אותה, היכן יכול למצוא אותה, איך לתעד אותה ולצבור חומר משפטי (חוקי) שעימו מגיעים לתבוע או לסנגר בבית המשפט, יש את כלי המעקב הנחוצים – מתוכנות מחשב ומעקב מתוחכמות ועד לציוד השטח כמו מצלמות, טייפ מנהלים ועו מוצרים מוסווים.


חוקר פרטי - לפרטיים וגם לבעלי עסקים
למרות שישנן התמחויות ממוקדות של חוקרים פרטיים, אלו בעלי הידע, הקשרים, הטכנולוגיה וההכשרה לעבוד בתחום החקירות – בין אם אלו חקירות פרטיות או עסקיות. לחוקר הפרטי ישנה נקודת מבט מקצועית, יש לו יכולת להבין פרטים מורכבים מניסיונו בשטח, ולהשתמש בציוד הטכנולוגי מהחדישים ביותר בארץ ובעולם.


האם ביצוע מעקבים זה חוקי?
לא כל אדם יכול להיות חוקר פרטי. כאשר אזרח מן השורה מחליט להיות חוקר באופו עצמאי ומבצע מעקבים על דעת עצמו הוא יכול להיות מואשם בהפרת חוק הגנת הפרטיות או בהטרדה זאת בשל הסיבה שאין להם את הזכות והפריבילגיה לעשות מעקב באופן פרטי.


מתי נזדקק לחקירות כלכליות?
חקירות כלכליות מאפשרות לאנשים להבין איזו יכולת כלכלית עומדת מאחורי אדם פרטי או עסק, ובדרך כלל החקירה נעשית ללא ידיעתו של מושא החקירה. השירותים הללו ניתנים למגזר העסקי או למגזר הפרטי ובמקרים שונים: זה יכול להיות גרוש או גרושה שתובעים מזונות מאדם המצהיר על רכוש מועט שברשותו


חקירות אזרחיות- סיוע במקרה של אין מוצא
נהוג לחשוב כי חקירות אזרחיות מתבצעות רק בהוראת המשטרה, או כאשר רוצים להוכיח בגידה או בהקשר לריגול תעשייתי. אך לא כך הדבר, לעיתים חקירה אזרחית היא המוצא האחרון במצבי אין ברירה. למה הכוונה?


ריגול תעשייתי ואיסוף מידע ממתחרים
בעולם של תחרות גוברת בין עסקים כפי שיש לנו היום, כל עסק רוצה להתלבט ולהיות הטוב בתחומו. לעיתים זה מתבצע בזכות פטנט ייחודי ולעיתים בשל עבודה קשה. אם עסק עולה להוביל בתחומו באמצעים כשרים, הרי שאז אין בעיה ומגיעות לו כל התשואות


איך יודעים שהגיע הזמן לפנות לחוקר פרטי?
לא כל בגידה היא מעשה מחושב, אולם לרוב מושקעת מחשבה לא קטנה באשר ללוגיסטיקה ולכל מה שקשור בהסתרת המצב מעיני בני הזוג. בני אדם מחפשים ומצפים לרוב לנאמנות הדדית בקשר זוגי, ללא קשר למיסוד הקשר. זה יכול לקרות לזוגות הצעירים שיסדו את הקשר לא מזמן,


משרד חקירות-מה עושים שם?
רבים מן הצעירים אשר חולמים להיות חוקרים פרטיים, מושפעים מסדרות הטלויזיה השונות באשר למהו התפקיד וכיצד הוא מתנהל. אין ספק כי מדובר בתפקיד מעורר דמיון, אך מה עושים שם במציאות?


עורך דין וחוקר פרטי
במקרים אחרים, הוכחת הבגידה מהווה דווקא עילה או הוכחה לדיוני משמורת על ילדים אשר יכולים להטות את השיקול לצד מסויים. באותה מידה, אם אחד הצדדים מתעלם או מתחמק מתשלומי מזונות, חוקר פרטי יכול להוכיח זאת באופן חותך ולזכות את הצד אשר זכאי למזונות בכסף שמגיע


חקירות פרטיות והגנת הפרטיות
חוקר פרטי מוסמך הוא מלכתחילה מי שיש בידו רישיון מאת משרד המשפטים לעסוק בתחום, כלומר – הוא מודע לחוק, ולדרישותיו, ומתוקף תפקידו ורישיונו, נאסר על החוקר הפרטי לעבור על החוק (אלא אם רשיונו ישלל ממנו בהמשך לכך). משום כך כל מעקב או האזנת סתר חייבים להיות בכפוף לחוק,


האזנות סתר ודרכי טיפול
כדי להבין מה מותק ומה אסור בהאזנות סתר, חשוב ביותר להתעדכן בחוק ובתיקונים לו – חוק האזנות סתר משנת תשלאזנה יכולה להתבצע כששני הצדדים אינם מודעים לכך, אולם זה אינו חוקי בישראל. האזנת סתר שכזו,


על חקירות אישות והיום שאחרי
אחד מסוגי החקירות הנפוצים הוא חקירת אישות, אולם עדיין מדובר בסוג חקירה בעייתי – יש להבחין בו בין חדירה לפרטיות וטיפול בעניין ברגישות, ובין מה שיכול ורצוי שישמש כחומר ראייתי טיעוני בפני מזמין החקירה. גם בין בני זוג עלולות להתגלע מחלוקות וגם ריבים, ישנו מידע או נכס שמוסתר,


חוקר פרטי והליכי גירושין
פעמים לא מעטות זוגות החיים באושר, מגלים את האמת המרה- התרחשה בגידה על ידי אחד מהם. לפעמים הדבר מתגלה לאחר שיחה גלויה, לעיתים משיחת טלפון חשודה ולעיתים בסיועו של חוקר פרטי. אך חוקר פרטי זה לא מסיים את תפקידו עם התגלה הבגידה, למעשה גילוי בגידות זו לא ההתמחות היחידה שלו.


לאילו מטרות עולה הצורך בחוקר פרטי?
חוקר פרטי הוא מקצוען בעל התמחות בחקירות, וכדי לעסוק בכך על פי החוק, עליו להוציא רישיון מטעם משרד המשפטים המסמיך אותו לעניין. אותו חוקר פרטי שעשה את מבחני ההסמכה מקבל תעודה כדי לעסוק בכל תחום מעולם החקירות, אלא שלרוב חוקרים פרטיים בוחרים להתמחות בתחום מסוים כדי להיות מקצוענים יותר בתחום שבו בחרו.


מניעת ריגול תעשייתי
אותו מידע יספק למתחרים יתרון מהותי, או לגורם מצד שלישי שמעוניין למכור את המידע החשוב הזה לצד המתחרה. איסוף המודיעין העסקי נעשה בשיטות איסוף שונות, תוך שימוש בפרצות במערך האבטחה של הארגון, משתף פעולה פנימי או בשיטות בלתי חוקיות אחרות.


חשיבותן של חקירות רקע בעולם העסקים
עולם העסקים הוא עולם מלא אינטריגות,שחקנים קשוחים ולא מעט מתחרים. החדירה לכל שוק כמעט שיש בו תחרות גדולה היא דבר קשה מאוד, שלא לדבר על הסיכון שעומד בפני חברות הלוקחות עובדים חדשים שכבר עבדו בתחום שהארגון מתמחה בו. איך עומדים על מהימנותו של המועמד?


חוקר פרטי רשוי או מתחזה מסוכן
תחום החקירות הוא תחום רגיש – גם בעולם האזרחי, על כן נדרשים לרגל עיסוק מקצועי וחוקי בתחום תנאים מסוימים, לרבות קיומו של רישיון לעסוק בתחום החקירות. כדי לקבל את הרישיון המיוחל יש לעמוד בתנאי חוק חוקרים פרטיים וגם שירותי שמירה משנת 1972. התנאים הכלליים קובעים, כי יש לעשות התמחות במשרד לחוקרים פרטיים אצל חוקר מוסמך


מדריך לבחירת משרד חקירות
בחירה במשרד חקירות תלויה במידה רבה בנושא אותו אתם מעוניינים לחקור מכיוון שכמו בכל תחום, לכל משרד יש נטייה להתמחות בעיסוקים מסוימים וחשוב להבין זאת לפני החלטה. במקרים מסוימים חברות ותאגידים עושות שימוש במשרדי חקירות


חקירות וחשיפת בגידות
משרדי החקירות בדומה למשטרה, עושים שימוש בטכניקות מעקב ואיסוף מידע כדי לאתר אנשים ולחשוף את האמת שהם מסתירים אך בניגוד לעבודה המשטרתית, חוקרים פרטיים עובדים עבור לקוחות, אינם יכולים לאכוף את החוק ואינם מבצעים מעצרים.


חקירה לפני חתונה
רגע לפני החתונה, עלולים לעלות ספקות; ההורים לעתים חושדים כי הילדה עלולה להתחתן עם בן זוג שיש לו אינטרס ככלי בחתונה זו, או שמסיבה מסוימת זוהי חתונה שתלויה בדבר, כלומר – ישנה תועלת בחתונה זו ואינטרס שאינו עונה על הסטנדרטים הרצויים והמקובלים לנישואין.


כל מה שצריך לדעת על חקירות בגידה
התדמית של משרד חקירות היא לעתים של עסק מפוקפק שכולל הסתתרות בין הצללים ולילות לבנים של מעקבים. המציאות לעומת זאת שונה וחלק גדול מעבודתם של החוקרים הפרטיים מתבצעת דרך האינטרנט באווירה המשרדית.


מה עדיף חוקר פרטי או משטרה
לחוקר הפרטי ישנה הסמכה מיוחדת שניתנה לו על פי חוק ומאת משרד המשפטים. כדי להיות חוקר פרטי, יש לעמוד בשורה של תנאים שונים, כמו למשל התנסות מעשית בתקופה מינימלית של שלוש בשנים בפועל ותחת פיקוחו של חוקר מוסמך לחניכת המתלמד תחת חסותו.


מעקב אחרי נוער
בני נוער אוהבים את הפרטיות שלהם מצד אחד, ומן הצד השני ההורים חרדים לשלומם; גיל ההתבגרות אינו תקופה פשוטה – לא למתבגרים וגם לא להורים, אשר מפקפקים במידע שהילד או שהילד מוסרים, בזמן שאלו הולכים ומתרחקים מחיק המשפחה והתקשורת הופכת ונהיית סבוכה יותר.


חוקר פרטי יחשוף בשבילכם את המציאות
חשיפת האמת אולי לא תוביל לנוחות המירבית שניתן למצוא, אולם היא חשובה ביותר ויוצרת משמעויות חדשות לדברים – עובד שהונה את הארגון שבו הוא מועסק, בן או בת זוג שבגדו והותירו משפחה שלמה מאחוריהם, אנשים שהיו נעדרים בצד השני של העולם וידוע גורלם,


משרד חקירות לשירותך
פעמים רבות, מה שמצטייר מעל לפני השטח הוא מה שרוצים שיראה, אולם לא מה שבאמת קורה. בין אם מגלים לזה ערנות או לא, יש מי שחשוב לו להבין מה באמת מתרחש בשטח ואפילו ללקט את הראיות שמתעדות את זה ותהיינה קבילות בבית המשפט.


איך מבצעים שחזור מידע חקירתי?
כיום, בעידן הענן והאינטליגנציה הממוחשבת המפותחת, קשה שלא למצוא גיבוי או אפשרות לשחזר מידע מעל לקבצי מחשב שונים או אתרי אינטרנט. בתקופה הזו, כמעט ואין מי שאין לו מכשיר סלולארי לפחות אחד בידו, או מכשיר ממוחשב שכזה, על אחת כמה וכמה אנשי מפתח בכל תחום.


איך מתבצעים חקירות ומעקבים?
תחום החקירות הוא עולם שקוסם גם ילידים קטנים מגיל צעיר מאוד, משום המסתורין שבעניין, הרצון לפתור את החידות ואולי אפילו לגלות מטמונים. לפעמים, יש בכליו הקוגניטיביים - רציונאליים משהו מפותח יותר מכל כלי אחר שניתן למצוא בין ארסנל לציוד בילוש. מצד שני, חוקר או בלש נזקק לאותו הציוד על מנת להוכיח מציאות מסוימת שנקלטה במכשיר המתעד.


חקירות בתחום העברייני והפלילי
עבריינות הינה מעשה או אי קיומו של מעשה, באופן שחוצה את גבולות החוק. לפיכך, כל עבריינות נחשבת לפלילית, כלומר – חוצה את גבולות הסדר החברתי כפי שהגדיר אותו המשפט הפלילי. אדם אשר מפר את החוק הפלילי – יועמד לדין כשיש לו הזכות לדרוש עורך דין פלילי מטעמו אשר יגן עליו מפני ענישה בכלל או מפני ענישה בדרגת חומרה גבוהה יותר.


האם סכסוך בין שכנים מצריך עזרה של חוקר פרטי
סכסוך בין שכנים אינו משהו שנוח להחזיק לאורך זמן, אולם במקרים רבים אלו משקעים שצוברים טינה – והולכים ומסתבכים עם הזמן, כששכנים אחרים נוטים להתערב גם הם בעניינים אלו ולהעמיד צבא שלם של מתנגדים. יש מי שעובר דירה רק כדי להחליף אנרגיות, ויש מי שמרים את הקול בידיעה ששם זה יגמר.


טכנולוגיות המשמשות חוקרים
חוקרים פרטיים ובלשים עושים שימוש בכלים שברשותם על מנת לחקור, למצוא ולתעד את האמת. הפרטים הטכנולוגיים נועדו כדי לסייע לזרועו הארוכה של החוקר – גם כשהוא אינו נמצא בשטח כדי לתעד את המקרה או כדי להביא קבצי קול מוקלטים לבית המשפט


מעלות לשכירת חוקר פרטי
משרדי חקירות עוסקים בחקירות גירושין, חקירות כספיות וחקירות בזירה הבינלאומית. תפקידו של החוקר הפרטי כולל אלמנטים מהעבודה המשטרתית- איסוף מידע, מעקב, לעיתים ציתות (במידה והלקוח מעורב) ויש גם אלמנט מסוים של סכנה במידה והחוקר מזוהה על ידי הנעקב.


ללמוד להיות חוקר פרטי
אתם מעריכים את עצמכם כאנשים אמיצים, בעלי חשיבה יצירתית ויש לכם חיבה למסתורין ואקשן? אז יכול שקריירה כחוקרים פרטיים יכולה להתאים לכם. בואו לקרוא עוד על המקצוע ומסלול ההכשרה.


צילומים סמויים והקלטות
הרצון לקבל מידע נסתר קיים כל העת אצל אנשים וגופים שונים אשר שוכרים שירותיהם של משרדי חקירות פרטיות המתמחים בהבאתו. חוקר פרטי משתמש בדרכים שונות להשגת מידע על אובייקט - שתיים מהחשובות הן באמצעות צילומים סמויים והקלטות.


מתי תצטרכו להיעזר בחוקר פרטי בתהליך גירושין?
הגעתם למסקנה שאתם מעוניינים לסיים את הזוגיות ולהתגרש? הרבה זוגות מגיעים לסיטואציות הללו ולא יודעים מה לעשות ומאיפה להתחיל. יש פעמים אפילו שיש צורך לאסוף מסמכים חשובים ויותר מכך, לשכור חוקר פרטי.


איתור חשבונות בנק סודיים
הצורך באיתור חשבונות בנק סמויים בארץ ובעולם נחשב לנפוץ מאוד במישור העסקי בשנים האחרונות אבל גם שכיח בתרחישים שונים אשר מתעוררים במערכות יחסים בין בני זוג ואף במקרים של סכסוכים בין בני משפחה.


איסוף ראיות - ככה עושים זאת נכון


חושדת שבן הזוג בוגד בך? - 6 סימנים שיאשרו החשדות


מתי עורך דין פלילי נעזר בחוקר פרטי?


מכשירי האזנה – איזה כדאי לקנות?


מכשירי הקלטה – מתי נכון להשתמש בהם


האם ניתן להיעזר בחוקר פרטי בהליך הפלילי?


חקירות סמים


האם חפצים המאוחסנים בכספת פרטית מוגנים מהרשויות?


על חשבוניות והסתבכות עם רשויות החוק


באלו מצבים יכול לסייע עורך דין מיסים?
המיסים למיניהם חיוניים למדינה. החוק קובע כי מותר לכל אחד להרוויח ככל יכולתו אבל הוא צריך לשלם למדינה את המיסים הנקבעים בחוק. קיימים מספר סוגי משפחות מיסים.


מה המשמעות של כתב אישום פלילי
עבירה פלילית נחשבת לאחת העבירות החמורות הקיימות בחברה ומשום כך, הרשויות מתייחסות אליה בכובד ראש. הממשלה קובעת את החוקים ואת העונשים הקבועים עליהם


איך להתנהל בעת סכסוכי גירושין?
מוסד הנישואין הינו הידוע והנפוץ ביותר ואחוז גבוה מהזוגות מתחתנים ובונים בית משותף. למרבה הצער, מערכת היחסים בין בני זוג עלולה לעלות על שרטון מסיבות שונות


מתי מבקשים צו קיום צוואה?
אנשים אשר דאגו מבעוד מועד להכין צוואה יכולים לשמור אותה אצלם או להפקיד אותה אצל הרשם לענייני ירושה במחוז אליהם הם שייכים


היעזרות ביועצים חיצוניים לצורכי חקירה
נהוג לראות בחוקר פרטי כאדם אשר ביכולתו לפצח כל תעלומה; אולם כאשר אנחנו מתעמקים מעט יותר באופיו של התפקיד, הרי שאנו מגלים כי מדובר בתחום מקצועי הדורש מן הבלש הפרטי יכולת למידה עצמית ולא אחת הסתמכות על אנשי מקצוע חיצוניים.


טיפים על חקירות

מה עושים במקרה של חוב כספי?
בואו נאמר שאתם בסיטואציה הבאה: לכם יש חברה שמעניקה סחורה או שירותים. חברה אחרת אשר לה סיפקתם את הסחורה או השירות, מסרבת להחזיר לכם את הכסף. במידה ואתם רוצים הוכחות אשר יעזרו לכם בבית המשפט וישמשו לכם כראיה בכל הליך משפטי כזה או אחר, כדאי שתחשבו על פניה למשרד חקירות פרטיות.


חקירה באמצעות הפוליגרף – מהי מידת אמינותו?
בדיקת הפוליגרף מבוססת על ההנחה שמערכת העצבים מופעלת על ידי ההתרחשויות הנפשיות והפסיכולוגיות אצל הנבדק אשר שולטת על תגובות פיסיולוגיות ושינויים פיסיולוגיים באופן בלתי נשלט אצל הנבדק .


כיצד בוחרים חוקר פרטי?
במידה ומסיבה כלשהי אתם נאלצים להשתמש בשרותיו של חוקר פרטי חשוב לזכור מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור חוקר אמין, מנוסה ומקצועי.


איך לבחור חוקר פרטי?
במידה ומסיבה כלשהי אתם נאלצים להשתמש בשרותיו של חוקר פרטי חשוב לזכור מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור חוקר אמין, מנוסה ומקצועי.


איזה ציוד ישמש לי כעזר בעת מעקב?
מעקבים מאפשרים לנו לקבל תמונה חשובה בעת חקירה. מעקבים יכולים לשמש לכל סוג של חקירה, בין אם מדובר על חקירות כלכליות, חקירות בגידה או כל חקירה אחרת. כלי זה מאפשר לנו להשיג בזמן אמת ראיות חשוב אשר יוכלו לשמש לנו הן ככלי טקטי חשוב בהתנהלות שלנו והן כראיה משפטית אשר עליה מתבסס ההליך המשפטי.


כיצד להתכונן לתיק גירושין?
בעידן בו אחוז גדול מבין הזוגות הנישאים מתגרשים ומוסד הנישואים קל יותר לפירוק מאי פעם יש לדעת מראש כי הליך זה הוא קשה ומכוער ואף פוגע. בהליך גירושין, בעיקר אם הפרידה נגמרה כתוצאה מבגידה, נוטים הצדדים לנקמנות ולעיתים רבות משקרים בנוגע לנושאים שיכולים לפגוע בזכויות הצד השני.


אשתך בוגדת בך? מה עושים?
בגידות בחיי הנישואין אינם נחלתם של הגברים בלבד. נשים אמנם נוטות פחות להתפתות במהלך הנישואין, אך גם קורה לא מעט שנשים נתפסות בוגדות. לא אחת מתברר שאשתך בוגדת בך עם מכר שלך או חבר טוב. אז מה עושים במקרים הללו? במידה ואתם חושדים עליכם לטפל בעניין באופן מיידי, משרד חקירות או חוקר פרטי מנוסה יעזרו לכם לפענח את המקרה ולהוכיח באופן ברור וחלק אם היתה בגידה או לא.


כיצד פועל חוקר פרטי כנגד שוק ההורדות הפיראטיות?
אחת הבעיות הגדולות ביותר שאמנים עומדים מולם היא ההורדה הפיראטית. היכולת לגלוש ברשת ולהשיג כל שיר, סרט, סיפור או תמונה גורם לעוול רב ליוצר וכן יוצר נזק לעסקי האומנות בישראל הסובלים ממשבר כלכלי. שוק ההורדות הפיראטיות גדל מדי שנה ונוספים אתרים רבים המציעים לכל גולש את הסרט ההוליוודי החדש או את הדיסק החדש של הלהקה האהובה עליהם מבלי להוציא אגורה.


איך לגלות אם בן הנוער שלך בצרות?
כיום הילדים שלנו חשופים יותר מעבר לפשעים ועברות, הם כבר בגיל שהם חושבים שהם יודעים הכול אך למעשה הם חושפים את עצמם לסכנות רבות המחכות להם. לא פעם אנו שומעים על היכרויות ברשת שנגמרו בחטיפה או התעללות מינית או על סמים שהוכנסו לנערות במסיבות


איך מוצאים משרד חקירות?
משרדי חקירות רבים פזורים היום בישראל, השינויים ההולכים וגוברים בענף החקירות הביאו לפריחה וגידול במספר משרדי החקירות בישראל. במידה ואתם זקוקים לחוקר פרטי או משרד חקירות שיספק לכם שירותי חקירות, כדאי שתעשו השוואת מחירים ותבדקו את המשרדים איתם אתם באים במגע.


אילו סימנים יעידו שבעלך בוגד?
בגידות בחיי הנישואין, לא תמיד כל כך לפענח. מאז ומתמיד ניסו פסיכולוגים לפענח את כל הסממנים שיכולים להעיד על בגידה של אחד מבני הזוג.


איך מבצעים מעקב סמוי?
מעקב סמוי מבוצע על ידינו לשם בצורה המקצועית והיעילה ביותר. מדובר באחד הכלים הכי פופולאריים ויעילים בנסיון להשיג מידע שיעזור לנו בחקירה. מעקב סמוי נעשה על ידינו בשלל חקירות אפשריות. בין היתר המעקב הסמוי נעשה לשם: חקירות גירושין, חקירות כלכליות, חקירות ביטוח ועוד. את המעקבים אנו עושים בצורה הדיסקרטית ביותר ונעזרים במגוון של אמצעים טכנולוגים העוזרים לנו למקסם את המעקב הסמוי.


מה עלות חוקר פרטי?
רבים הם ה"צרכנים", כול אותם אנשים פרטיים וחברות אשר נזקקים באופן קבוע או באופנים משתנים לשירותיו של חוקר פרטי בעל ניסיון, יכולות, וכישורים. לאחר שכול אותם מבקשי שירות מתחילים ללמוד את הנישה הם מגלים לא פעם פערים לא קטנים בעליות בין חוקר לחוקר. התופעה אינה ייחודית רק לעולמם של החוקרים הפרטיים או לעולם החקירות בכלל אלא מדובר בתופעה ידועה ומוכרת בעולם העסקים ובין אנשי מקצוע בכלל.


כיצד לפעול במקרה הטרדה?
אזרחים רבים חווים הטרדות על בסיס יום יומי מבלי יכולת להתגונן או להפסיק את ההטרדה. הטרדות יכולות להגיע משכן שגורם נזק לדירה או עושה רעש בשעות הקטנות של הלילה, מאדם שמתקשר ללא הפסקה להנאתו האישית או מילדים שהורסים את תיבות הדואר


כיצד לפעול במקרי גניבות?
כיצד לפעול במקרי של גניבות חוזרות ונשנות של ציוד יקר ערך? האם נכון לערב חוקר פרטי במקרים של מכות גניבה בתדירות גבוהה מאוד? התשובה לשאלה זו באופן חד משמעי היא כן


איך מבצעים חקירות הונאה?
לכל אחד קרה שרימו אותו וזה יכול להיות ממש לא נעים , אך השאלה אם מעשה הרמייה או הקונדס נעשים באופן שיטתי ופוגעים באיכות חייכם ואפילו גורמים לכם להפסדים כספיים.


כיצד מתבצעים חקירות ומעקבים?
משרד חקירות מתמחה בדרך כלל בחקירת אירועים והשגת ראיות שיעזרו ללקוח להתנהל בצורה נכונה יותר ברמה הטקטית והאסטרטגית בעתיד ואף להשתמש בהם במידת הצורך ברמה המשפטית. ענף החקירות מתחלק לנישות ותחומים שונים אשר נוגעים למגוון של היבטים שנויים במחלוקת


איך למצוא חוקר במרכז?
חוקר פרטי במרכז זה אנחנו ללא ספק! חוקרים פרטיים רבים עובדים כיום בישראל את זה כולם יודעים. אותם חוקרים פזורים בכל רחבי ישראל, אבל אין ספק שרוב החוקרים הפרטיים עובדים באיזור המרכז. איזור זה אשר נקרא גם גוש דן


מהי מכונת אמת?
מכונת אמת, או בכינויו הנפוץ מכונת פוליגרף הינה מכשיר שמטרתו לאתר תגובות בלתי רצוניות בגופו של אדם על מנת לקבוע האם הוא דובר אמת או שקר. הפוליגרף הומצא בשנות ה-20 של המאה ה-20 ופירוש שמו הוא רב רישום.


כמה עולה חוקר פרטי?
שאלה שעולה שוב ושוב בקרב הלקוחות המחפשים לקבל שירות של חוקר פרטי. לשאלה זו אין תשובה חד משמעית ונגזרות רבות משפיעות על המחיר הסופי – כך שלא ניתן לומר בוודאות כמה עולה חוקר פרטי. לעיתים מדובר במקרים של כמה אלפי שקלים בודדים ולעיתים מדובר במחיר המגיע גם למאות אלפי שקלים


חדשות איי חקירות

לא נמצאו רשומות
contectus

כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר