חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

מעקב טלפון

מעקב טלפוני הוא מוצר מבוקש בכל הנוגע לחקירות פרטיות- הן כשמדובר בפרשיות אישיות והן כשמדובר בכאלה עסקיות. ביצוע המעקב מתאפשר באמצעות מגוון אמצעי האזנה, המאפשרים הקשבה, הקלטה או פיקוח אחר טלפונים נייחים וניידים כאחד; ואכן, התקדמות הטכנולוגיה בשנים האחרונות יצרה קשת רחבה של אמצעי האזנה הפועלים על בסיס מיקרופונים ואמצעי הגברה זעירים, המוסווים בשלל אופנים המקשים על זיהויים בעין שאינה מקצועית.

מי משתמש במעקב טלפוני?

התפתחות תחום הבילוש הפרטי בעולם ככלל ובישראל בפרט, העניקה לכל אדם את האופציה לרכישת ציוד האזנה מתקדם בעלות שווה לכל נפש. עם זאת, בכדי להבטיח את מיצויו של המעקב באופן אופטימלי ראוי ואף נדרש להסתייע בחוקר פרטי מקצועי. האחרון יקפיד על קיומה של הסוואה מתוחכמת ועל איסוף הידע המצטבר באופן חוקרי ויעיל לקראת עימות אישי או אף פתיחה בהליך משפטי.

ומה קובע החוק בכל הנוגע למעקב טלפוני?
החוק הישראלי נוטה להבחין בין האזנות למטרות ביטחוניות ובין כאלה למטרות סיכול וגילוי עבריינות. האזנה למטרות ביטחון המדינה מתאפשרת, כצפוי, באמצעות גופי מודיעין ממסדיים בלבד. בעת שמדובר בחקירות פרטיות, נדרשת הסכמת בית המשפט לביצוע האזנה, אלא אם מדובר בהאזנה אקראית שנעשתה בתום לב, האזנה שאחד מצדדי השיחה הסכים לביצועה או בכזו המתבצעת תוך הקלטה עצמית של שיחה טלפונית.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר