חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חקירות ביטוח

הונאות ביטוח הפכו למכת מדינה, אנשים רבים בוחרים לנצל את הזכאות לדמי ביטוח במקום להתמודד עם עסק שכשל או פיטורין ממקום העבודה. מצוקה כלכלית או צורך בכסף יוצרים צורך לרמות ולשקר וכך התובעים גורמים לשריפה בזדון של העסק, שוכרים מישהו שיגנוב את רכבם, מביימים פציעה שגרמה לאיבוד כושר העבודה וכל דבר אחר העולה על דמיונם.

כמו כן עולה מספרן של כנופיות הרמאים אשר מנצלות את העובדה שיש בישראל מספר רב של תאונות דרכים בכדי לביים תאונה ולגבות את הכסף מהביטוח. כל אלו יוצרים מצוקה ורגשות חשדנות אצל חברות הביטוח הנאלצות לחקור לעומק כל תביעה.

לתבוע את הביטוח? לא פשוט כל כך

מחלקות התביעה בחברות הביטוח מכירות את המצב מולו הן מתמודדות ולכן הן נעזרות בשירותיהם של משרדי חקירות. גביית דמי הביטוח לאחר תאונה או גניבה היא אינה עניין פשוט, לכל תביעה נפתח תיק חקירה עליו ממונה חוקר פרטי בעל ניסיון של שנים בהונאות.

אין הונאה שהיא מושלמת וחוקר פרטי יודע לבדוק את הקצוות הפרומים, לחקור עובדות שנראות לא הגיוניות ולזהות את מבטיו של אדם שמשקר. לאחר שראה כבר הכול ועסק באינספור חקירות מסובכות כמעט ואין הונאה החומקת מעיניו של החוקר.

כתבות נוספות בנושא חקירות ביטוח:
איך מבצעים חקירות הונאה
הונאת ביטוח רכב

 

למידע נוסף וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו ל 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר