חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חקירות מחשב

המחשבים פרצו לחיינו כבר בתחילת שנות ה-90, אך רק בשנים האחרונות עם התקדמות האינטרנט, אנו עדים להתפתחות מאוד שלילית בעבירות המבוצעות באמצעות המחשב, תוך ניצול כישוריו של מפעיל המחשב בזירת האינטרנט והמחשבים. מי שלא נחשף לעבירות מחשב, לא מסוגל לתאר עד כמה קל באופן יחסי לבצע עבירות באמצעות המחשב ועד כמה קשה ומסובך מנגד לחקור את המקרים הללו ולהגיע אל האמת. כיום ניתן להגדיר את האינטרנט כתחום בו שוררת אנרכיה נוראית – גן עדן לכל אלו שרוצים לבצע עבירה.

 

מגוון העבירות המבוצעות באמצעות המחשב הינו רחב ביותר. חלק מהעבירות מבוצעות בצורה מתוכננת ומבוקרת על ידי מקצוענים ועבירות אחרות מבוצעות באופן חובבני יותר או קצת פחות מתוכנן. חלק מעבירות המחשב מבוצעות כנגד חברות או ארגונים וזאת מתוך רצון להשיג חומרים או כספים מהארגון. אירועים כאלו חייבים להביא לשיפור מערכות האבטחה הממוחשבות של העסק, בנסיון למנוע פריצות עתידיות. ישנם כאלו המפעילים "סוסים טרויאנים" הפועלים במחשב הארגון ומזרימים אל מבצע העבירה מידע שוטף.

 

לעיתים רבות עובדי החברה מבצעים שגיאות אשר חושפים מידע חשוב הנמצא בחברה, אל גורמים חיצוניים – לעיתים הדבר נעשה בתום לב ועל כן יש חובה ל"סתום" את הפרצות שנתגלו במחשבי החברה. לא כל משרד חקירות מתמחה בחקירות מחשבים, במידה ואתם מחפשים משרד אשר יספק לכם את שירות חקירות מחשב, בידקו את מידת הניסיון והוותק של המשרד בתחום ועל מידת כשירותו בביצוע המשימה הנדרשת.

כתבות נוספות בנושא חקירות מחשב:
חקירות מחשב

 

 

למידע נוסף וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו ל 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר