חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

מעקבים

מעקב יכול להתבצע מכמה סיבות. לקוח יכול לבקש להוכיח כי אשתו בוגדת בו, לנסות לאתר נעדר, לאתר אדם החייב חוב כספי או להשיג ראיות כנגד מרגל שפועל לטובת מתחרים. לא משנה מה הסיבה מעקב הוא לעיתים חלק בלתי נפרד מתהליך השגת הראיות ומספק לעיתים קרובות את ההוכחה הדרושה לסגירת התיק

חשאיות מוחלטת

משרד חקירות בעל ניסיון ומיומנות יוכל לבצע מעקב אחר אדם תוך כדי שמירה על חשאיות מוחלטת והשגת צילומים וראיות מבלי להתגלות. חוקר פרטי תמיד מכין את כל המידע הדרוש לו לפני יציאה למעקב, חושב על סיפור כיסוי, בוחן את תנאי השטח, מחפש נקודות תצפית ועוקב אחר ההתנהלות היום יומית של החשוד. כאשר מבצעים תצפית על אדם הדבר החשוב ביותר הוא כמובן לא להתגלות, הוותק והשנים מפתחים אצל החוקר את היכולת להיות רואה ואינו נראה ואת החוש שאומר לו אם יש משהו מעבר, משהו שלא נראה עדיין אך כדאי להמשיך ולעקוב עד שיתגלה.

שימוש בטכנולוגיה וציוד מתקדם

מעקבים אחר אדם דורש שימוש בציוד רב הכולל מצלמות סטילס ווידאו, הצבת מצלמות נסתרות, משקפי ראיית לילה ואמצעי מעקב. משרד חקירות משתמש בציוד המתקדם והמשוכלל ביותר ודואג להתעדכן בחידושים הטכנולוגיים בשוק. כמו כן ביציאה למעקב שולח המשרד צוות אשר נע באמצעות כלי רכב שונים, משתמש במכשירי שמיעה, צופה במתרחש במסכים ומתקין ציוד מעקב במקומות הדרושים מבלי שיתגלה.

כתבות נוספות בנושא מעקבים
מעקב אחר בני זוג בוגדים
מעקב אחר אדם
מעקבים סמויים
מעקב עובדים

 

למידע נוסף וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו ל 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר