חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

איתור נעדרים

נעדר הוא אדם שנעלמו עקבותיו ללא סיבה וללא ראיות המסבירות לאן הלך או מדוע נעלם. איתור נעדרים הוא תחום שקשה במיוחד למשפחה אשר אינה יודעת מה קרה לאדם הנעדר, בתחום זה החוקר יוצא מתוך הטרגדיה של המשפחה ולכן כאשר הוא מתחקר את הקרובים אל האדם הוא יודע כי יש צורך בהבנה, הקשבה וסבלנות רבה.

לעיתים רבות בחקירות נעדרים מגיע מידע כוזב שמטרתו לקבל פרס כספי שאולי הוצא או מידע שמגיע מטעויות בזיהוי אך חוקר בעל ניסיון יודע להתחקות אחר רמזים נכונים ולעזוב מידע לא רלוונטי.

תהליך איתור נעדר
כאשר מגיע אל משרד החקירות תיק נעדר השלבים הראשונים הם לתחקר את המשפחה ואת העדים שהיו במקום הימצאו האחרון, מתוך מידע זה מנסה החוקר הפרטי להתחקות אחר צעדיו של הנעדר ולהבין מה יכול היה לקרות בדרך.

צוות החקירות מפעיל רשת קשרים עולמי ומשתמש בציוד מעקב ובילוש ממיטב הטכנולוגיה בכדי לאתר את אותו אדם. חוקר פרטי יודע לסנן את המידע הרב שמגיע לגבי הנעדר ולהבחין בין העיקר לתפל וכך לאחר איסוף רב של מידע ועדויות ניתן לעלות על מסלולו של הנעדר ולגלות את מקום הימצאו.

כתבות נוספות בנושא איתור נעדרים:
איתור אנשים
חקירת מקרה של אדם שנעדר

למידע נוסף וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו ל 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר