חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

איתור מספרי טלפון

כאשר מגלים כי שיחת הטלפון הנכנסת אינה של מי מבין המכרים או הקרובים, ויתרה על כן – לאחר המענה לשיחה הקול הנשמע מעבר לשפופרת גובל בהטרדה טלפונית, יכול לאיים אפילו באופן חד פעמי וממשיך להציק שוב ושוב, זה עלול לגרום לאי נוחות מרובה, שבעקבותיה ניתן לעשות מספר צעדים. הצעד הראשון החשוב הוא לנסות לתפוס את הגורם כשהנושא עדיין "חם" ולאתר את המתקשר לפי מספר הטלפון. כאשר המספר חסוי, לא ניתן לאתרו ורצוי לפנות לחוקר פרטי על מנת לפעול ולפתור את הסוגיה, על אף אם השיחה בוצעה לאדם אחר.

התייחסות של המשטרה
לרוב, הפניות הללו אל המשטרה ואפילו פתיחת תלונה במשטרה – אינם הפתרון המועיל שיסייע בלכידתו של המתקשר. הטיפול באירוע לא יקבל תפנית עד אשר תהיה רשימה מסודרת של שיחות הטלפון, של השעה המדויקת של ההתקשרות וחשוב לא פחות – הקלטה של השיחה.ניתן להשתמש באמצעי האזנה שונים, שאותם ניתן למצוא בחנויות מיוחדות או להסתייע במשרד חקירות.

הבסת תחושת חוסר האונים
התחושה שהמטריד מעוניין לגרום לעונים היא תחושה של חוסר אונים ופגיעה, ניסיון סכסוך ועוד – תחושות שליליות שניתן להתחיל לטפל בהן כל עוד מנסים לאתר באופן מקצועי את המטריד הטלפוני. אלו יכולים להיות אנשים שמעורבים בפרשיות אהבים בלתי רצויות, מעורבות פלילית, חובות כספיים ועוד – אלו יכולים להיות אנשי הצללים המטרידים מעבר לקו, או להיות המוטרדים שנזקקים לשירות דיסקרטי ואמין.

לא ניתן למצוא במאגרי המספרים
היום בעידן הטכנולוגי ניתן לאתר מכשירי סמארטפון שיש תחת ידו של כל אחד כמעט. ניתן לאתר גם באמצעות מאגרי מספרים טלפוניים – במשרד הפנים, דפי זהב או שירות מטעם חברת הטלפון, אולם כשהמספר חסוי ומוסתר, זו בעיה. החוקר יעלה על ה"טעויות" שעשה  המטריד ויעלה על קו המחשבה שלו.


contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר