חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

גביית חוב

גביית חוב היא עבודה לא קלה. מדובר בהתקשרות אל אנשים שחייבים כסף, שבדרך כלל יש להם סיבה טובה מדוע אינם משלמים, ובכל- זאת יש למצוא את הפתרונות, בין אם מדובר באדם פרטי או בעסק, יהיה גודל החוב אשר יהיה, ולפעמים הוא עתיד להצטבר לסכום מעורב בקנסות.

גביית חוב על ידי מומחים לעניין
עולם גביית החוב מצריך משאבים. זמן, כסף ומאמצים נוספים להשבת החוב אל מספק המוצר או השירות. לעתים אף יש צורך בשירות של איתור החייבים. קחו לדוגמה עסק, שנכנס אליו אדם וקונה בעזרת המחאה ללא כיסוי. האדם לא נמצא יותר בכתובת שמצוינת בהמחאה, מה- גם שאינו עונה לטלפונים (חסויים בדרך- כלל). כיצד יאותר אותו אדם, וכיצד תושלם מלאכת גביית חוב?

מיומנויות גבייה
גביית חוב היא חלק מהמטרות של חקירה כלכלית. בחקירה כזו חשוב לא רק לאתר את החייבים, אלא לדעת עליהם כמה שיותר: מידע אישי עלי ועל משפחתו, כתובתו העדכנית, נכסי נדל"ן בבעלות, קשרים לחברות (החזקת מניות, בעלים והנהלה בחברות), כלי רכב בבעלות, סניפי בנק, ביטוחי חיים/ מנהלים ופעילות עסקית. כשמדובר בחברה החקירה מתורגמת להיקפי פעילות, מספר עובדים, ספקים ועוד. גביית חובות משתמשת במידע הזה לגביית חובות בעלת האופי המבוקש (עדין או אגרסיבי). ישנם הליכים משפטיים, וישנה אפשרות לפנות להוצאה לפועל ועוד. הכל לפי בחירת הגורם המזמין את הבדיקה.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר