חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

מעקב אחרי נוער

בני נוער אוהבים את הפרטיות שלהם מצד אחד, ומן הצד השני ההורים חרדים לשלומם; גיל ההתבגרות אינו תקופה פשוטה – לא למתבגרים וגם לא להורים, אשר מפקפקים במידע שהילד או שהילד מוסרים, בזמן שאלו הולכים ומתרחקים מחיק המשפחה והתקשורת הופכת ונהיית סבוכה יותר. הורים מגלים כי בני נוער מתחברים עם טיפוסים בלתי שגרתיים, הציונים הולכים וצונחים או שהילד לא מופיע כלל בבית הספר, נחשפים שקרים או התנהגויות שליליות כאלו או אחרות. בשנים האחרונות חלה עלייה במקרי האלימות בקרב בני נוער בישראל ובעולם כולו, וחשוב לדאוג למציאות היום יומית גם בין בני טובים.

חוסר מודעות או הגררות לפשע
בני נוער עלולים להיות חשופים אפילו ליותר סכנות ולפשיעה מאשר בעולם המבוגרים, הן משום שישנו חוסר מודעות באשר לחומרת העבירה ולעונש הכרוך בה, ובין אם אותו בן תשחורת אינו חשוד אפילו במעשה זה, וגם אם כן, העונש שינתן לו לרוב יהיה מקל, כל עוד הוא קטין בגיל צעיר ככל שניתן.

מתי חוקרים פרטיים נכנסים לתמונה?
לרוב, נעשות חקירות בני נוער לאחר שאלו הוזמנו בידי ההורים החשדניים, אשר החליטו לעשות צעד בנושא ולמצוא את הסימנים המורים על ביצוע פשע מסוים, מנסים לברר איך לנהוג לאחר מכן ואילו פרטי חקירה יש לדרוש מהחוקר הפרטי, שמועסק על מנת להביא ראיות מפריכות לפשע או כדי לרכך ככל שניתן את עונשו.

איך לגלות אם בן הנוער שלך בצרות?
לחוקרים פרטיים יש את הכלים והמיומנות לעקוב אחר הנער/ה בעודם מתנהלים מחוץ לבית או בשטחים שניתן לבדוק בהם, באמצעות מצלמה נסתרת ובאמצעים נוספים כמו למשל מכשיר מתוחכם לאיתור אובייקט באמצעות לווין על מנת להבחין אם קיימת התנהגות חריגה או התנהגות מסוכנת.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר