חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

איך מתבצעים חקירות ומעקבים?

תחום החקירות הוא עולם שקוסם גם ילידים קטנים מגיל צעיר מאוד, משום המסתורין שבעניין, הרצון לפתור את החידות ואולי אפילו לגלות מטמונים. לפעמים, יש בכליו הקוגניטיביים - רציונאליים משהו מפותח יותר מכל כלי אחר שניתן למצוא בין ארסנל לציוד בילוש. מצד שני, חוקר או בלש נזקק לאותו הציוד על מנת להוכיח מציאות מסוימת שנקלטה במכשיר המתעד. היכולת לחקור בהצלחה נושא כל שהוא אינו נתון רק לכישוריו האישיים של החוקר, אלא גם לאופן הסמכתו בתחום, שכן אם הוא מעוניין לעסוק בחקירות – הרי שעליו להוציא רישיון מיוחד המאושר מאת משרד המשפטים.

לתפוס קצה חוט
כאשר אדם או גורם מסוים פונה אל חוקרים פרטיים במטרה להתחיל פרויקט בילוש, הם מוסרים את מירב הפרטים הרלבנטיים והמפתחות לחקירה כדי שמשם החוקר ימצא קצה חוט ואת העקבות הרלבנטיות לחקירה - גם אם ניסו לטשטש אותן. ישנם מקרים נפוצים למשל בחקירות הונאה, בהן מעוניינים לטשטש את עקבות החקירה בנושא, וגם שם ישנם כלים כדי להבין מה מקור הנזק.

איך מבצעים חקירות ומעקב?
ממש כמו "חוש חש הבלש", עליו להפעיל כמה שיותר חושים ומכשירים כדי לחבר את פיסות המידע לכדי משהו מועיל. הוא ישתמש בציוד להאזנות סתר ובתנאי שאלו נערכות באופן שאינו נוגד את החוק, בציוד צילום סמוי וגישה למאגרי מידע שונים.

את מה יגלה הבלש?
הבלש נשכר לצורך פעולה מסוימת, יש לו מטרה שגובשה ביחד עם הלקוח – והיא לייצר את חומר החקירה הרצוי כדי לטעון דבר מה בבית המשפט, או כדי לגלות את המציאות ולחשוף אותה בהמשך, בשעת המחץ. עלהראיות להיות חותכות ונוקבות, ללא השתמעות לשני פנים – ולכן על הבלש להיות מעורה גם בחוק ובפסקי הדין האחרונים בתחום.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר