חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

אבטחה סמויה

העולם שבו אנו חיים היום דורש צורך קיומי בשלל הגנות ומניעה מוקדמת של פגיעה, הן כשמדובר בחשש לנסיונות חדירה ו/או שיבוש במתקנים צבאיים ושאר מתקני עבודה, והן כשמדובר בהתרעות לפגיעה באנשי מפתח המשוייכים לארגונים ממלכתיים ועסקיים. אותם ארגונים עושים שימוש בשירותי אבטחה באמצעים טכנולוגים שונים ובכוח אדם במגוון רמות מיומנות בכדי להגיע ליעד אחד והוא- התגוננות אפקטיבית למול כל תוקף פוטנציאלי באשר הוא, בהתאם לתרחיש האיום המתאים.
מהי למעשה אבטחה סמויה?
אבטחה סמויה הינה שיטת הגנה המשלבת מעקב סמוי ופעילות גלויה לעין. זאת, תוך חשיפת יריב פוטנציאלי בעת שהלה מצוי בשלבי התכנון המוקדמים לתקיפה או בעת שהוא מנסה לבצע אותה, ונטרולו טרם ביצועה באמצעות איתור מהיר ותגובה מתאימה. בהשוואה לשיטות מגננה אחרות, המבוצעות בתגובה למעשיו של התוקף, דרך העבודה של אבטחה סמויה מושתתת בבסיסה על כך שהמאבטח הוא היוזם, כך שהאחרון פועל תוך הקדמת היריב. ואכן, שיטת האבטחה הסמוי החליפה זה לא מכבר מושגים בסיסיים שהיו שגורים בפיהם של העוסקים בתחום, כגון תגובה והתגוננות, במושגים חדשים ויעילים הרבה יותר, כמו יוזמה, נטרול מוקדם ומניעה.
כיצד נעשה השימוש באבטחה סמויה?
ובכן, אבטחה סמויה איננה מהווה תחליף לשיטות ההגנה הישנות יותר, אלא פועלת לצידן ובשיתוף פעולה מלא ופורה בין אלה הוותיקות לזו החדשה. כך, בפועל, יהיה תפקידו של המאבטח הסמוי לנטרל את התוקף, בעוד שתפקידם של המאבטחים הגלויים יתמקד בהגנה ובחילוץ מזירת האירוע. השימוש באבטחה סמויה הוכיחה זה לא מכבר את יעילותה באמצעות הצלחות רבות מספור במניעת תקיפות טרם ביצוען בפועל. כל זאת, תוך יצירת מנגנוני הגנה יוזמים, אקטיביים ומלאי מוטיבציה באופן ניכר הרבה יותר בהשוואה לעבר.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר