חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חוקר משפטי

על מנת לתת יתר תוקף לטיעון המובא במשפט, יש צורך בהבאת הוכחות משפטיות בדמות ראיות מזירת האירוע, או ראיות למשפט המאששות או מפריכות טיעון מסוים. על הראיות הללו להיות קבילות בבית המשפט בכדי שיזכו ליחס ולטיפול. לעתים אלו הראיות אשר חורצות את דין המשפט – אלמלא ראיות אלו, לא ניתן היה לטעון את אותו הטיעון באותן שבית המשפט יניח שמדובר בראיות סבירות. מדובר במקרי תביעות רבים מספור וביניהם בענייני הונאות ביטוח ותאונות דרכים, גניבות – כמו למשל גניבות של עובדים ממקום עבודתם, בגידות ועוד.

תפקידו של חוקר משפטי
חוקר פרטי הוא החוליה אשר עוזרת לקשר בין העובדות במציאות לבין הטיעונים השונים שמונחים בבית המשפט. החוקר נעזר במוצרי בילוש שונים כמו למשל צילום סמוי כאשר הוא מנהל את חקירתו באופן סמוי. שימוש באופן סמוי מאפשר לבדוק את המציאות כמו שהיא ללא שינוי בהתנהלות הטבעית, ומשום כך חייבת להיות מקצוענות למפעיל הציוד: מתי ואיך להפעיל בזמן אמת, כיצד לעשות זאת בזריזות וללא השארת עקבות, אלו ראיות תהיינה היעילות היותר למשפט, על אלו ראיות להתעכב יותר, ואלו גוזלות זמן טיפול וחקירה עד להגעה למטרת הבילוש ועוד. שלב העדויות בחקירות משפטיות מגיע לאחר פתיחת התיק המשפטי וכמו שלעורכי הדין יש זמן להיערך עם נושא התביעה או ההגנה, כך גם יש לחוקר זמן קצוב להכין את "הנשק הסודי", הראיות שאיש לא ציפה להן שיחרצו את הדין.

ההסמכות שצריכות להיות לחוקר פרטי
לא כל אחד יכול לעסוק בתחום – דרוש רישיון לחקירות לאחר הסמכה בת מספר שנים, וכן לימוד התחום באופן מקיף – חוקר מיומן ומנוסה ידע כיצד לנהל את החקירה מבחינה אסטרטגית, כיצד לתשאל את הנחקרים, כיצד לאסוף מודיעין ועוד.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר