חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

ציוד לבלשים

ככל שהקידמה מובילה את השוק ומציפה אותו הפטנטים חדשים, גאדג´טים ושאר פריטים ושיטות לבילוש, ישנם אמצעים לנטרול של אותם האביזרים הללו. ולכן כשאביזר בילוש איבד מחיוניותו, מומצאת שיטה חדשה לבילוש, כזו שמתעלה על הקודמת בנקודת התורפה שלה. ובנקודה הזו, ציוד לבלשים מצריך להשאר מעודכנים ולדעת בדיוק מה השוק מציע.

סוגי ציוד לבלשים בשוק
 מכשירי ציתות ממשיכים להפתיע ולהראות שניתן להקליט בדרכים שונות אנשים עם מכשירי טלפון שונים, והכוונה כאן על- פי החוק היא שיש צורך ברשות של לפחות אחד מן הצדדים. ישנה האפשרות לעשות כן על- ידי פריצה למכשיר, ולא על ידי השתלת אביזר קטן ככל שיהיה למכשיר- לכן ככל שטלפון יהיה מתוחכם יותר, כך הוא פריץ יותר להאזנה מרחוק. מצלמות אבטחה ומצלמות נסתרות, משקפת לראייה מרחוק ולראיית לילה ועוד.

ידע בהפעלת ציוד לבלשים
ישנן פעילויות שבהן איסוף הנתונים נעשה בשטח על- ישי הבלש עצמו או בא כוחו, ולהבדיל מכך, ישנן פעילויות שבהן יש צורך לאתר מבין שלל ההקלטות את הרצועה הנכונה. במקרה הראשון, ישנו צורך בידע מקדים ושליטה בשימוש במכשירי הבילוש כדי לעשות את העבודה באופן חלק בשטח. ציוד לבלשים הוא רק אמצעי להשגת מטרה- ובדרך כלל המטרה אמורה להיות ראיות קבילות בבית משפט, לכן הבלש חייב לדעת מתי להפעיל ואיך לתחזק ובלבד שבשטח יעשה את העבודה במקום הנכון ובזמן הנכון.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר