חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

מעקב אחר עובדים

בעלי העסקים בישראל נתקלים בתופעות המעלות את חשדם כלפי עובדי החברה. מעשים אלו קורים לצערנו בכל החברות, המשרדים, החנויות והעסקים בישראל. קשה מאוד להמנע מזה ולעיתים גם שאנחנו סומכים יותר מדי על צוות העובדים שלו, נוכל לגלות כי המצב לא כזה טוב כמו שחשבנו וכי כספים רבים או ציוד רב נעלם מהחברה באופן שיטתי ועקבי. לפעמים מדובר על שיטות מתוחכמות שעליהם מאוד קשה לעלות ולעיתים מדובר על שיטות קצת פחות מתוחכמות שחושפות את העובדים הללו בצורה ברורה ופשוטה.

אז מה עושים במקרה בו אתה חושד בעובדים שלך?
הפתרון האולטימטיבי יהיה לנהל מעקב מאומץ אחר העובדים, לא משנה עד כמה החשדות גדולות או עד כמה אותן חשדות בכלל מבוססות, באותם מקרים אסור לחפש קיצורי דרך ואסור להתעלם משעון הזמן – צריך לפעול במהירות האפשרית ולבצע חקירה מאומצת כפי שצריך. טיפול מאוחר מדי במצב, יכול לגרום לעיתים לתוצאות בלתי הפיכות מהם כדאי להימנע.

איך מבצעים מעקב אחרי העובדים?
האפשרות הטובה ביותר היא לשכור שירות של משרד חקירות פרטיות אשר מעניק את מכלול השירותים אותם תצטרכו על מנת אל חקר האמת. משרד חקירות שכזה יידע להתאים את האמצעים הטובים והמתאימים ביותר לדבר אותו תרצו להוכיח. המעקב מתבצע במגוון שיטות – חלקן ידועות כגון: מצלמות מעקב, מעקב אנושי, מעקב טלפוני ועוד וחלקן שמורות אך ורק לאותם חוקרים פרטיים. שילוב משכיל ונכון של אותם אלמנטים יוכל להביא לחקר האמת ולשפוך אור על אופן התנהלות העובדים שלכם.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר