חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חקירות הונאה

למי מאיתנו לא קרה שרימו אותו? הדבר אכן גורם להרגשה לא נעימה והשאלה העולה הינה מה ניתן לעשות בדבר. כמובן שדרך אחת תהיה לערב את המשטרה, אך ניתן גם לערב גוף פרטי שיעזור בחשיפת מעשה ההונאה ויביא להשבת הצדק אל הנפגע. הונאה יכולה ללבוש פנים רבות החל מהתרמת כספים לגוף שאינו מי שטוען שהוא ועד להונאות ענק כדוגמת הונאות חברות ביטוח. בכל מקרה מדובר במעשה זדון שמטרתו להוליך שולל את הצד המרומה.

הסיבה המוצדקת ביותר להתערבות גוף מקצועי במקרים אלו תהיה השגת ממצעים חותכים לכך שאכן מתבצעת הונאה וכדי להשיג ממצאים אלו כדאי להשאיר את המקרה "מתחת לפני השטח" ככל האפשר, כיוון שאם הדבר יבוא לידיעת מבצע ההונאה, הוא כמובן יטשטש את עכבותיו ויפסיק עם מעשיו ולכן אם מבצע מעשה ההונאה לא יהיה ער לכך שאוספים אודותיו מידע מפליל, הוא שינהג באותו אופן שנהג עד כה מבלי לנקות באמצעי זהירות נוספים .

תפקידו של חוקר פרטי הונאות יהיה לאסוף כמה שיותר מידע אודות מבצעי המעשה: שמות המבצעים, חשבונות בנק שבהם נעשה שימוש להפקדת הכסף, כתובות מגורים וכמובן האופן שבו פעלו כדי לבצע את המעשים הללו. ולכן חשוב לדעת למי לפנות כדי שהחוקרים פרטיים יעשו את עבודתו בצורה הטובה והיסודית ביותר כך שלא יהיה ספק על דבר ביצוע העברה.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר