חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חוקר פרטי - לפרטיים וגם לבעלי עסקים

למרות שישנן התמחויות ממוקדות של חוקרים פרטיים, אלו בעלי הידע, הקשרים, הטכנולוגיה וההכשרה לעבוד בתחום החקירות – בין אם אלו חקירות פרטיות או עסקיות. לחוקר הפרטי ישנה נקודת מבט מקצועית, יש לו יכולת להבין פרטים מורכבים מניסיונו בשטח, ולהשתמש בציוד הטכנולוגי מהחדישים ביותר בארץ ובעולם. משום כך יש למשרד חקירות יתרון רב על פני גורמים פרטיים או משטרתיים – החוקר הפרטי יפנה את משאביו כדי להשיג את המטרה לשמה נשכר, ובניגוד לחקירות משטרתיות שם החוקרים צפופים בלוח זמנים, כאן חוקר פרטי מסור לעבודתו משום שזהו לקוחו בתשלום.

למה דווקא חוקרים פרטיים?
חוקרים פרטיים אלו הסוכנים שלכם בזמן חירום, כשאתם לא יכולים להתפנות ולעקוב אחר דבר מה, וכן אין לכם הכלים לעשות כן. חוקר פרטי עשוי לחסוך זמן ומשאבים, ולהתמקד בתוצאה מתוך שיטות העבודה שלו שהוא מתמחה בהן. חוקרים פרטיים מדווחים על הממצאים למזמיני העבודה בהתאם לסיכום וידע איך לייבא את הראיות הקבילות בבית המשפט.

חוקר פרטי לעניינים פרטיים
חוקר פרטי יכול לסייע במצבים פרטיים כמו למשל בעניין בגידה בבן זוג, כאשר קרוב משפחה נעלם או נעדר ומעוניינים לעלות על עקבותיו, כאשר מעוניינים להגיע לקרוב משפחה מסוים שנמצא בארץ או בעולם ולא ידוע על עקבותיו, כאשר נדרשות ראיות מכל סוג למשפט, כאשר מעוניינים לעקוב אחר פורץ (קראקר) למחשב למטרות הונאה ועוד.

חוקר פרטי לעניינים עסקיים
חוקרים פרטיים נדרשים לתאגידים, לעסקים ולעוסקים מורשים כל עוד הם זקוקים לדעת מי הדליף את המידע העסקי, כדי לאסוף מידע ומודיעין עסקי אודות מתחרים או שותפים לעסק, על מנת לאתר חייבים או לאתר רכבים של העסק, להבין אם הייתה גניבה ממקום העבודה ולעוד שימושים שונים

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר