חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חוקרים פרטיים בדרום

חוקר פרטי המתקיים מעבודות פרטיות משריין ימים כלילות למקצועו ומקדיש לחקירתו את מיטב המשאבים שלו. הלקוח מצידו אשר פונה בעקבות המלצה או חיפוש במנועי החיפוש, יכול למצוא משרד חקירות שהינו אולי מפורסם, אולם עדיין אין לו קנה מידה בעבור השירותים השונים וההישגים של אותו משרד חוקרים פרטיים, מעצם העבודה הדיסקרטית. מצד שני, ניתן לקבוע פגישה שבה נפרשת יריעת הסיפור והצורך האמיתי שמאחורי עומד הלקוח. תפקידו של החוקר בכל נושא של חקירה (איתור אנשים, איתור רכבים ועוד, מעקב אחר בוגדים ועוד) הוא להביא את הלקוח לנקודה המיועדת ולחשוף בפניו את המידע אשר הוא עצמו לא יכול לקבל – בין אם מבחינת זמן, ידע וניסיון, רישיון לפעול ועוד.

שירותי חקירות בדרום הארץ
דרום הארץ כולל משטחים נכבדים ולעתים גם לא מיושבים. לחקירות יש לפעמים מוטיבים חוזרים ככל שמדובר באיזור מסוים (למשל – גניבת מתכות, מטרידנים ועוד). לפיכך, חוקרים מקומיים אשר לא רק מכירים את תוואי האזור אלא גם את הנפשות הפועלות בו, יכול להיות יד נאמנה יותר מכולם. יש חקירות שטח שמצריכות את נוכחותו של החוקר שם, ויש חקירות כמו למשל מעקב אחרי אנשים לצורך צילום ותיעוד, ויש חקירות שמבוססות על מעקב אלקטרוני כמו הונאות בעסקים, מעקב אחר עובדים דרך מצלמות ואמצעי מחשוב ועוד.

כמה עולה לשכור חוקר פרטי?
עלות חוקר פרטי משתנה בהתאם לטיב העבודה, אורך הזמן הנדרש לגיבוש ראיות או עד למטרה, שימוש בציוד מיוחד למעקב, או כפי שסוכם מראש בין הצדדים. יש לפעול בחוזה הנכרת בין שני הצדדים בכובד ראש, משום שהמחיר יכול להתחיל ממחיר נמוך ולעלות למחיר גבוה ככל שהחקירה מאלצת. כן תוכלו לדרוש מהבלש לשאול אתכם לפני פעולה שעלולה לייקר את העסקה.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר