חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

בדיקת פוליגרף אצל חוקר פרטי

מקורות אשר מעוניינים לבדוק את אמינותו של אדם, משתמשים באמצעי חקירה שונים כדי להגיע קרוב יותר אל האמת. אחד האמצעים לכך הוא בדיקת פוליגרף, כלומר מכשיר לא אנושי אשר משסוגל לקלוט תנועות שאינן רצוניות אצל הנבדק, כדי לבדוק אם הנבדק משקר. עין בלתי מזוינת לא תבחין באותם שינויים בלתי רצוניים, אולם היתרון של מכשיר הפוליגרף נמדד ביכולתו להבחין בעלייה בלחץ הדם או בשינוי במוליכות החשמלית של העור – שינויים שיכולים להצביע על התנהגות שמגלה אמירת שקר בזמן אמת. כיום השימוש במכשיר נפוץ לצרכי מסחר, תעסוקה, פשעי צווארון לבן, פשעים פליליים ואבטחה.

שימוש במכונת הפוליגרף
הפוליגרף הינו מכשיר פיזיולוגי, המצריך את נוכחותו של הנבדק בזמן הבדיקה. על- כן משתמשים בו ביודעין כחלק מהליך חקירה. חוקר פרטי יכול לעשות שימוש במכשיר לאחר שהנבדק נתן את הסכמתו לבדיקה במכשיר, ובמידה ואין הסכמה לנבדק לעשות את הבדיקה, לא ניתן לאשש או להפריך על ידי כך את חפותו או להיפך. מצד שני, קיימת הזכות למעסיק לפטר עובד, לשלול תשלומי פיצויים ועוד אם קיימים חשדות נגדו במעילה או במכירת מודיעין עסקים ובנוסף סרב לעשות בדיקת פוליגרף. בדיקת פוליגרף תהא קבילה בשני מקרים: במידה וישנה הסכמה חתומה מראש בידי שני הצדדים ובמידה ותוצאות הבדיקה חד משמעיות וברורות.

מהימנות הבדיקה
עניין האמינות או יותר נכון- מהימנותו של מכשיר הפוליגרף שנוי במחלוקת. לעתים תוצאות הבדיקה נוגדות את המציאות, לטענת המתנגדים. במקרים אלו – מתקבלת תוצאה חיובית שגויה (False Positive), כאשר מתקבלת תוצאה שקרית שנחשבת לאמת, ותוצאה שלילית שגויה (False Negative) כאשר נבדק שאמר שקר נחשב לדובר אמת. במקרים בהם ישנו צורך בהצלבת התוצאות בין מכונת פוליגרף לציוד חקירה חדשני אחר, עושים זאת מבלי לשלול את תוצאות הבדיקה.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר