חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

איתור מידע

אנחנו חיים בעידן של ריבוי מידע מכל התחומים. לרשותינו עומד מדיום האינטרנט אשר מרכז בתוכו את המידע הרחב ביותר בכל תחומי הידע בעולם. אנחנו נחפשים למידע רב בעבודה, בתקשורת וגם בביתנו הפרטי. לפעמים מדובר במידע לא חסוי שניתן לחשיפה עבור כל אחד ולפעמים מדובר במידע מסווג אשר כולל מידע פרטי, דיסקרטי ורגיש אודות פרטים או חברות רבים. אם ברצונכם לאתר מידע מכל סוג בדרך המהירה, המקצועית והיעילה ביותר, אל תהססו לפנות למשרד חוקרים פרטיים.

משרד חוקרים פרטיים
משרד חקירות פרטי הינו משרד אשר מספק שירותי בילוש, חקירות ואיתור עבור לקוחות פרטיים באמצעות שימוש בפעולות המקצועיות ובטוחות ביותר בשוק. צוות העובדים במשרק חקירות פרטי כולל חוקרים מיומנים, בלשים מנוסים ואנשים שפעילים ציוד טכנולוגי מתקדם כגון: מכשיר הפוליגרף, מכשירי ציתות ומעקב, מצלמות וצ´יפים. הניגוד לטיפול של מוסדות ציבוריים, משרד חוקרים פרטיים מתייחסים לכל לקוח כאילו שהוא הלקוח היחד במשרד. הטיפול בכל תיק הינו טיפול צמוד ושוטף אשר מבטיח קבלת תוצאות מיימנות בתקופת זמן קצרה.

מידע
לעיתים לקוחות של משרד חקירות פרטי מבקשים לאתר מידע מסווג ורגיש בנושאים מגוונים הקשורים לחייהם האישיים. האיתור מתבצע על פי נתונים אשר מספק הלקוח כמו למשל: כתובת, מספר פלאפון, שמות של חברים או בני משפחה, מקום עבודה ועוד. תהליך איתור המידע מתבצע בצורה דיסקרטית ומקצועית כאשר הלקוח מקבל לידיו את המידע הנחוץ לו בתקופת זמן קצרה.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר