חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

גנב רכב

אתם לא מוצאים את הרכב? יכול להית שהוא נגנב. כמובן שהדבר הראשון יהיה להתקשר אל המשטרה, ואם האירוע עדיין "חם" יכול להיות שעוד תתחקו על עקבות הגנב רכב במהירות. במידה ולא איתרתם את הרכב, יכול להיות שתיאלצו להפעיל שירותי בילוש ושירותם של בוגרי קורס חוקר ביטוח.

מתי מופעלים שירותי בילוש על גנב רכב?
ישנם מספר מקרים- הראשון הוא הקלאסי- הרכב נגנב ואתם מעוניינים לדעת מי עשה זאת. השני הוא מקרה שבו הפיצוי לגניבת רכב מהביטוח יכול להשיב למבוטח כספים שלא היה מקבל במקרה אחר. במקרה הזה הבלש נחלץ לעזרת חברות הביטוח במטרה לגלות אם אכן הרכב נגנב או שביימו את גניבתו. הנושא השלישי הוא מכירת רכב משומש שבמקרה הינו גנוב. הבלש ינסה להתחקות אחר עקבות המוכרים וכך להגיע אל הגנב רכב. בלי קשר, למשטרה יש אתר שבו ניתן לברר אם רכב הוא גנוב או לא על- פי מספר לוחית הרישוי שלו.

גנב רכב הוא בעל מקצוע
גניבה היא עניין פלילי לכל דבר- אבל עדיין עסק שמישהו נמצא מורווח ממנו. שמתם לב שנחילי המכוניות הומים יותר ויותר משנה לשנה? כל מי שעוסק בתחום הרכב יוצא מורווח מן העניין, ומקנה סיבות רבות לחשוד בגורמים שונים שקיימים- מאנשים שקשורים למכונית ועד למשחטות הרכב בשטחים. מדובר כאן לא רק על מכוניות אלא גם על רכבים דו- גלגליים שחומקים מן התנועה אל היעד.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר