חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

כל מה שצריך לדעת על חקירות בגידה

התדמית של משרד חקירות היא לעתים של עסק מפוקפק שכולל הסתתרות בין הצללים ולילות לבנים של מעקבים. המציאות לעומת זאת שונה וחלק גדול מעבודתם של החוקרים הפרטיים מתבצעת דרך האינטרנט באווירה המשרדית. משרדי חקירות עוסקים בתחומים שונים כגון חקירות עסקיות, חקירות כלכליות וחקירות גירושין. הפניה לחקירת בגידה מרתיעה אנשים רבים, אך למעשה ברוב המקרים משרד החקירות עוזר למצוא אמת ומחזיר שקט נפשי.

תפקידו של חוקר פרטי
משרדי חקירות אמנם עוסקים במעקב ואיסוף מידע אך לא תמיד העבודה כמו שהיא נראית בסרטים ובפועל מדובר בעבודה שבחלקה הגדול היא משרדית ונורמטיבית ככל עבודה אחרת. עם זאת, חלק מעבודתו של החוקר דומה לעבודה משטרתית וחוקרים פרטיים עושים שימוש בטכנולוגית האזנה, בצילומי מעקב ובאיסוף מידע. עם זאת, חקירה פרטית נעשית תחת מגבלות החוק ויש חשיבות לשמירה על חוקי פרטיות בתהליך המעקב.

חקירות בגידה- תדמית מול מציאות
אנשים שפונים לחוקרים פרטיים כדי לחשוף בגידה בבן זוג או בת הזוג חשים לעיתים בושה ומסתירים את זה מהקרובים אליהם. אולם אם שמים את התדמית בצד, בפועל מדובר בשירות שתפקידו החזרת אמון. חקירה פרטית בנוגע לבגידות ביחסים נותנת מענה לספקות ובסופו של דבר היא מגישה ללקוח את האמת ועוזרת למנוע לעיתים קרעים מיותרים ביחסים ולעיתים מקרי אלימות.

יתרונות בפניה לחקירה
פניה לחוקר פרטי לחקירת מעקב אחרי בני זוג בוגדים, היא לרוב צעד ממקום שנואש לקבלת פתרון ותשובה, גם אם אינה טובה. התהיות והספקות לגבי האמון בשותף או שותפה לחיים יכולים להשפיע נפשית ולכרסם במערכת היחסים וברגע שפונים לחקירה מעבירים את העיסוק בשאלות לאיש מקצוע. חקירות מסוג זה כרוכות בתהליך כואב אך בסופו של דבר האמת, גם אם אינה נעימה, משחררת לחופשי.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר