חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חקירות מסחריות

חקירות מסחריות, ובשמן השני חקירות תעשייתיות, נועדו למטרת איתורם של גורמים הפוגעים בחברה או בעסק מפנים ומחוץ. חקירות אלה מתבצעות על ידי חוקרים פרטיים כמענה לבקשתו של לקוח עסקי, תוך הקפדה על דיסקרטיות ושיתוף פעולה מקסימלי בין משרד חקירות לדורש החקירה. על הלקוחות השונים המבקשות עריכת חקירות מסחריות נמנים מוסדות ממשלתיים, חברות היי טק, משרדי עורכי דין ועוד ועוד.
באילו תחומים נערכות חקירות מסחריות?
החקירות התעשייתיות מתבצעות לצורך מגוון מטרות ובשלל תחומים. בין השאר, מציעים משרדי החקירה השונים עריכת חקירות כלכליות לצורך איתור מידע פיננסי, תנועות כספיות, הצעות קניה ומכירה ועוד; חקירות אישיות לשם איתור גניבות, הדלפות מידע, בדיקות מהימנות וחשיפת שחיתויות; חקירות קניין רוחני החושפות מותגים מזויפים והפרות של זכויות יוצרים ואף חקירות בינלאומיות בנושאים השונים.
כיצד נערכות חקירות מסחריות?
קודם לפתיחה החקירה מוגדרות, בהכוונתו של הלקוח, את מטרותיה ויעדיה הנדרשים. כמו כן, נקבעים האמצעים והשיטות אשר ישמשו להשגתם של אותם מטרות ויעדים, כאשר בין השאר נעשה לשם כך שימוש בחקירות סמויות, חקירות פרונטאליות, ניתוח תוכן מדעי, מעקבים ותצפיות, איתור התקנים טכניים ואף בבדיקות פוליגרף. הבחירה באופן החקירה הרצוי נעשה בהתאמה מלאה לאופי הפרשה ולרצונות הלקוח.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר