חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חקירת נעדרים

רוב האנשים שמגיעים לייעוץ וסיוע של חוקר פרטי מגלים בפניו פרטים אישיים על חייהם ועל כן לחוקר צריכה להיות את הרגישות והמקצועיות במקביל בכדי לבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר. בין אם מדובר באדם שחושד שאשתו בוגדת בו ובין אם מדובר באב שילדו נעדר, החוקר צריך להיות רגיש, מבין ומקצועי בעבודתו. כאשר מדובר בהיעדרותו של אדם מדובר במקרה רגיש במיוחד שכן אותו אדם – נער שברח, אדם שנחטף, או זקן שהלך לאיבוד – משאיר מאחריו קרובים ומשפחה מודאגים מאוד.

מתי פונים לחוקר פרטי בנושא חיפוש נעדרים?
השלב הראשוני בחיפוש אדם שנעדר הוא פנייה למשטרה. תפקידה של המשטרה לעשות חיפוש ברחבי הארץ ע"י אמצעים שונים כגון שליחת ניידות גיוס קרובים ושכנים למאמץ החיפוש ולבסוף גם הפצת תמונת הנעדר בתקשורת עם פרטי טלפון במקרה שיימצא. קיימים מקרים רבים של היעדרות ולא תמיד הפעילות המשטרתית נמשכת לאורך זמן, שכן רבים חוזרים למקומם, כלומר - הם נעדרו מרצון למס´ ימים ושבו. פעמים רבות מדובר בבני נוער שברחו מהבית. במקרים של חטיפה, של משפחות פשע שמחזיקות בן ערובה ומקרים קיצוניים שכאלה החיפושים יהיו ארוכים ועמוקים יותר ויימשכו לאורך זמן רב יותר. הפנייה למשרד חקירות תתבצע לאחר הפנייה למשטרה ובמקביל לה. במידה וזקוקים לייעוץ נוסף, חוששים כי המשטרה לא עושה את מיטב המאמצים, או שהתייאשה מהחיפוש -  פונים למשרד חקירות פרטי שיסייע בחיפוש הנעדר.

מדוע לפנות למשרד חקירות בנושא נעדרים?
משרד חקירות פרטי יתייחס למקרה שלכם ברגישות ועדינות הנוגעים לו בו זמנית באגרסיביות באופן הפעולה ובמהירות שלה. משרד החקירות ייעשה את כל המאמצים וישתמש בכל האמצעים הנגישים לו על מנת לאתר את הנעדר. פעמים רבות משתמשת המשטרה בשירותיו של משרד חקירות בעקבות חוסר משאבי אנוש וזמן. החוקרים הפרטיים נותנים גיבוי למשטרה. לחוקרים פרטיים ציוד משוכלל וחדיש שיסייע במהלך החקירה.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר