חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

כמה עולה חוקר פרטי?

שאלה שעולה שוב ושוב בקרב הלקוחות המחפשים לקבל שירות של חוקר פרטי. לשאלה זו אין תשובה חד משמעית ונגזרות רבות משפיעות על המחיר הסופי – כך שלא ניתן לומר בוודאות כמה עולה חוקר פרטי. לעיתים מדובר במקרים של כמה אלפי שקלים בודדים ולעיתים מדובר במחיר המגיע גם למאות אלפי שקלים. נשמח להציג בפניכם חלק מהגורמים המשפיעים על המחיר הסופי שתשלמו בעבור שירותי חוקר פרטי.

מספר האנשים שפועלים על התיק – לעיתים מדובר בתיק חקירה אשר עליו עובד אדם אחד או שניים ולעיתים לצורך המחקר מועסקים מגוון רחב של אנשים חלקים מצטרפים לחקירה באופן זמני וכחלק מהתמחותם וחלק אחר היינו שייך לצוות העובדים הקבוע של החברה.

משך זמן החקירה – ישנם חקירות שאורכות כמה ימים ספורים בעוד אחרות לוקחות כמה חודשים ואף שנים. – החוקר הפרטי יבצע הערכת משך זמן החקירה ובהתאם לה יקבע את המחיר.
 
הציוד שהחוקרים הפרטיים יאלצו להשמיש לצורך החקירה – אמצעים טכנולוגיים רבים עומדים לרבות החוקרים הפרטיים – שילוב מושכל של האמצעים הנכונים יכול לעזור במענה על השאלה "כמה עולה חוקר פרטי?". בין היתר מדובר על ציוד האזנות, ציוד מעקבים, ציוד צילום ושפע של אמצעים אחרים שיכולים לעזור לחוקר להתמודד עם הבעיה. לעיתים דורשת החקירה שילוב של כמה אמצעים אשר יקלו על בית המשפט להוכיח את התיק.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר