חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

כיצד לפעול במקרי גניבות?

כיצד לפעול במקרי של גניבות חוזרות ונשנות של ציוד יקר ערך? האם נכון לערב חוקר פרטי במקרים של מכות גניבה בתדירות גבוהה מאוד? התשובה לשאלה זו באופן חד משמעי היא כן.
ראשית
חוקרים פרטיים הם לרב טובי החוקרים שבחרו לעבור לשוק החופשי ולחיי האזרחות במקום לעבוד בארגון ממשלתי או צבאי, שנית מדובר בחוקרים בתשלום ולכן האינטרס שלהם לעמוד במשימה ולהצליח גבוהים לאין שעור מאלו של חוקרי משטרה רגילים.

חוקרים פרטיים או משטרה?
החוקרים הפרטים מתפרנסים מפתרון
חקירות וגילוי האמת ופרנסתם מושפעת מכך וזאת בעדינות בשונה מחוקרים מקבילים ששייכים למסגרות אחרות . נתון נוסף וחשוב מעוד הוא בקשב והחיבור למשימה, חוקר פרטי שמקבל משימה מלקוח היא הופכת להיות כול עולמו והוא מתרכז רק בה וזאת בשונה מחוקרים ממסגרות אחרות כמו המשטרה לדוגמא שמקבלים משימות חדשות ושונות מידי יום, ולכן הסיכויים שלהם להגיע לפתרון התעלומה ולמיגור בעיות קטן בהרבה. לחוקרים פרטיים בגלל התחרות האין סופית שהם חיים בה ובגלל החובה המוסרית והמקצועית לפתור כול תעלומה יש את הציוד האלקטרוני החדיש האיכותי והמתקדם ביותר.
כול חוקר רוכש ומתמקצע עבור עצמו  בציוד והוא אינו מותנה בזינות ציוד או בהקצעות מערכתיות גדולות.

חוקר פרטי – אין ברירה אחרת
מקרי הגניבות בשומרון ובדרום הארץ הפכו בשנים האחרונות למכת מדינה אמיתית, משטרת ישראל בצדק או שלא אינה עומדת במשימה אלו שכן הצליחו לייצר פתרונות מקומיים ונקודתיים היו החוקרים הפרטיים שנשכרו אל ידי אנשים פרטיים, חקלאים, חברות
ביטוח או מועצות מקומיות. זה לא פתרון קל עבור האזרח הקטן לוותר על שירותי המדינה במקרי גניבות ולהשקיע כסף באדם פרטים על מנת להגיע אל האמת אבל זה הפתרון החכם הנכון והיעיל ביותר.

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | תוכנות |  צור קשר