חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

מעקב עובדים

בעלי עסקים ומשרדים מוציאים ממיטב כספם על כוח אדם איכותי. עובד חברה שיש חשד שהוא פועל בצורה כלשהי כנגד החברה עושה חטא משולש – שכן גם הוא מקבל משכורת, גם לא עושה את עבודתו נאמנה וגם פוגע במשרד. במידה וקיים חשש שכזה ורוצים לאמת אותו, ולגלות האם זוהי סתם חשדנות, או שיש גורם מאחורי העניין ואז לגלות מיהו – ניתן לפנות לחוקר פרטי על מנת שימצא הוכחות כנגד העובד על מנת שיוכלו לפטר אותו אף לתבוע במידת הצורך.

כיצד עושים מעקב אחר עובדים?
מעקב עובדים יכול להתבצע בכמה צורות. התקנת מצלמות סמויות במקום העבודה, התקנת מכשירי האזנה, מעקבים באמצעות ה GPS וכמובן מעקב פיזי צמוד אחר העובד. לרוב ניתן להגיע לתוצאות בצורה מהירה וחלקה (ובתקווה לגלות שאין תוכן בחשדות). מעקב אחר עובדים נהיה קל ומהיר יותר בזכות התקדמות האמצעים הטכנולוגיים הרבים שנמצאים לרשות החוקר.

פנייה למשטרה
רבים ישאלו את עצמם מדוע לא לפנות למשטרה במקרה כזה. נכון שאפשרי לחלוטין לפנות למשטרה והיא אכן תתערב בנושא, אך צורת הטיפול בפרשה תהיה שונה לחלוטין. אמנם המשטרה לא גובה כסף עבור הטיפול, אך החקירה תהיה גלויה ואז יכול להיגרם נזק לעסק, תדמיתי וכלכלי. יתרה מזאת, במידה והחשדות מתגלים כשגויים אתם ניצבים בפני סכנת תביעה ואי נעימות אדירה. חוקר פרטי יודע לעשות זאת בצורה השקטה והדיסקרטית ביותר ולהביא את התוצאות הנכונות והטובות ביותר.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר