חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חקירות וחשיפת בגידות

 משרדי החקירות בדומה למשטרה, עושים שימוש בטכניקות מעקב ואיסוף מידע כדי לאתר אנשים ולחשוף את האמת שהם מסתירים אך בניגוד לעבודה המשטרתית, חוקרים פרטיים עובדים עבור לקוחות, אינם יכולים לאכוף את החוק ואינם מבצעים מעצרים. האחריות של חוקר פרטי שונה משל שוטר וחלק גדול מעבודתו של החחוק הפרטי הוא לעיתים לעקוב ולחשוף תמרת שכר, בגידות וסודות שבני זוג מסתירים זה מזה.

כישורי חקירה
עבודה כחוקר פרטי דורשת כישורים מורכבים המשלבים הבנה בעבודה משטרתית, יכולות ריגול ואיסוף מידע וידע מסוים בפסיכולוגיה והתנהגות אנושית. במקרים בהם לקוחות ניגשים לחוקרים בבקשה למציאת אדם מסוים או חשיפת בגידה בבן זוג, חוקרים טובים מזהים את מצוקת הלקוח במהרה ויודעים להעניק את השירות המתאים. חוקרים פרטיים צריכים עין טובה לפרטים, סבלנות בביצוע מעקבים ויכולת איסוף מידע.

התמודדות עם מצוקה
ההתעסקות של חוקרים פרטיים ב חקירות בגידות בין זוגות נשואים, דורשת יכולת גבוהה לזיהוי והתמודדות עם מצוקה אנושית. בעיסוק בנושאים אלו נדרשת רגישות, מכיוון שמדובר לעיתים בחשיפת פרטים אישים של הלקוח ויש הכרח להתנהגות רגישה, יכולת וסבלנות בהקשבה למצוקה של כל לקוח. כדי להתמודד עם עבודה רגישה שדורשת מעקב, איסוף מידע ופסיכולוגיה רגשית- יש צורך בניסיון, הכרת החוק והימנעות מחדירה לפריטות שאסורה על פי חוק.

יצירתיות וניסיון
בחירה בחוקר פרטי היא החלטה שיש להקדיש לה זמן ומחשבה במיוחד כשמדובר בלקוחות רגישים ובנושאים העוסקים ביחסים האישיים והאינטימיים של זוגות נשואים. החוק מגביל את החוקר ביכולת איסוף המידע ובעוד שהמשטרה רשאית לצותת, איש החקירות יכול לעשות זאת רק במידה והלקוח מוקלטגם כן בשיחה. לפני בחירה באיש מקצוע בחקירה מומלץ לבדוק מספר אנשי מקצוע, לוודא שיש ברשותם רישיון עבודה ושיש מאחרויו ניסיון מתאים לטיפול בנושא המדובר.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר