חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

עלות חוקר פרטי

כל אחד ואחת מאיתנו יודע כי במקרה של תאונה, גניבה, פריצה או פעילות פלילית אחרת יש לפנות למשטרת ישראל. משטרת ישראל עושה את מיטב יכולתה על מנת לתת לנו את המענה הטוב והיעיל ביותר. במידה וברצונכם לפנות לגוף מקצועי אחר על מנת לפתור תעלומה בצורה מקצועית, ניתן לפנות למשרד פרטי של חוקרים פרטיים. משרדי חקירות פרטיים פרוסים בערים רבות בארץ ונותנים מענה לתושבים רבים.

שירותי משרד חוקרים פרטיים
משרד החקירות מספק את השירותים המקצועיים ביותר על מנת לפצח תיקי חקירה מסוגים שונים. צוות חוקרים פרטיים עובד באופן שוטף יחד עם בלשים מקצועיים, טכנאים של פוליגרף, רכזי מודיעין ועוד. בצורה זו, כל תיק חקירה נהנה מטיפול של מספר אנשי מקצוע מגזרות שונות. הזמן והמאמץ שחוקרים פרטיים משקיעים לכל תיק ותיק הינו מירבי ולכן התוצאות שמקבלות הינן תוצאות מיידיות ומקיפות במיוחד. החוקרים הפרטיים מבטיחים לכל לקוח ולקוח את מתן השירות המקצועי ביותר והמסווג ביותר. משרד חקירות מספק את השירותים המובילים של שימוש במצלמות מעקב, צ´יפים, מכשירי האזנה ועוד.

עלויות של שירותי חוקרים פרטיים
קשת העלויות של השירותים המוצעים על ידי אנשי החקירות הפרטיות הינה קשת דינמית ורחבה. במידה והלקוח מבקש מעקב בודד באמצעות רכב סמוי, השירות יכול להיסתכם בכמה מאות שקלים בלבד. במקרים של תיקים פליליים אשר דורשים פעולות רבות כגון: תשאול פרונטלי, מעקבים, ומבחני פוליגרף יעלו את המחיר הכולל עבור השירות.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר