חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

כיצד מתבצעים חקירות ומעקבים?


משרד חקירות מתמחה בדרך כלל בחקירת אירועים והשגת ראיות שיעזרו ללקוח להתנהל בצורה נכונה יותר ברמה הטקטית והאסטרטגית בעתיד ואף להשתמש בהם במידת הצורך ברמה המשפטית. ענף החקירות מתחלק לנישות ותחומים שונים אשר נוגעים למגוון של היבטים שנויים במחלוקת כגון: נושאי גירושין ובגידות, נושאי מודיעין עסקי, נושאי חבויות כספיות ועוד. כל תחום הינו ענף בפני עצמו ודורש התמחות קצת שונה ושימוש בטכניקות וציוד קצת שונה.

אז מה הקשר של מעקבים ושל חקירות?
למשרדי החקירות בישראל מגוון רחב של טכניקות אשר מאפשרות להם להגיע אל חקר האמת. אותם טכניקות נלמדות במשך שנים והופכות לאבן היסוד של אותם משרדי חקירות. תחת מעקבים נמצא מכלול של דרכים אשר באמצעותם יכול משרד החקירות לקבל מידע ממושא החקירה. את המעקבים ניתן לבצע במגוון של שיטות כגון: מעקב רגלי, מעקב מצולם, מעקב gps, מעקב האזנות ועוד. לכל סוג של מעקב יש את היתרונות והחסרונות שלו ולכל אחד דרוש טכניקה שונה לגמרי.

בחקירות בדרך מנסה החקר הפרטי להשיג תוצאות מוצלבות במגוון שיטות. ראיות אשר הושגו בכמה דרכים והוצלבו – יהיו יותר קלות להוכחה וישמשו כראיה קלה מאוד בבתי המשפט בישראל. שימוש נכון בהם יקבל על מקבל השירות ויעזור לו להגיע אל חקר האמת. משרד החקירות צריך לבחור מבין מגוון השיטות את אותם אלו שיניבו את התוצאות המהירות ביותר והבדוקות ביותר.

למידע נוסף וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף ה
צור קשר או התקשרו ל 03-6875055

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר