חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

משרד חקירות צריך לתת שירות אמין

תפקידיו של משרד חקירות יכולים להיות מגוונים ביותר, ובפרט שישתמשו בידע, בציוד המתוחכם ובמיומנויות הבילוש של החוקרים כדי להתקדם אל המטרה – גילוי האמת וחשיפתה באמצעים טכנולוגיים שהם קבילים בבתי המשפט כראיות. על מנת להיות בלש, יש צורך לעשות הסמכה מיוחדת – שלוש שנים במשרד חקירות וכן מעבר מבחן מטעם משרד המשפטים. עבודתו של החוקר מסתמכת על בסיס חוק לחוקרים פרטיים ושירותי השמירה משנת 1972, ועבודה שנעשתה שלא בתנאים הקבועים בחוק, עלולה לסכן את החוקר בתביעה. גם מי שהיה אחראי ל תחום חקירות בשירות המדינה יכול לשלוח בקשה להכרה בשנות הניסיון הקודמות כשנות התמחות.

חוקר פרטי – שירות של חיים או מוות
החוקר הפרטי יעסוק בנושאי חקירות שונים, והוא זה שיטה את הכף פעמים רבות במשפטים רבים; הוא יכול לסייע בחקירת מקרה של אדם נעדר, בחקירות כלכליות, בהונאות ביטוח – לרבות הונאות ביטוח רכב, רכוש ומבנה, גניבות והונאות עובדים, רשלנות רפואית, העלמות מס, טיפול בזכויות יוצרים, חקירות במשפחה – לרבות ירושות, חקירות יכולת או בגידות ועוד.

הדיסקרטיות – אלמנט מרכזי
לדיסקרטיות יש כידוע משקל רב בנושא. החוקר יכול להתחזות לכל דמות פיקטיבית שהוא מעוניין, אולם לא להזדהות כבעל תפקיד למשל מטעם גורם ממשלתי או ייצוגי. כמו כן נאסר עליו לפי חוק האזנות סתר להאזין או להקליט שיחה ללא הסכמה של אחד מהצדדים בשיחה.

לשדר אמינות כלפי הלקוחות
על החוקר לשדר אמינות ולשמור על צינור התקשורת שבינו לבין הלקוח שלו. הוא יקבע מתי לדווח ללקוח שלו אודות התקדמות החקירה וישלח דו"חות חקירה, ידע לבנות אסטרטגיית מעקב לצורך אותה המטרה וגם יביא תוצאות רצויות. כדאי לצורך העניין אם כן לברר אצל לקוחות קודמים לגבי הסיפוק מהעבודה שנעשתה בעבר.
 

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר