חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

לאילו מטרות עולה הצורך בחוקר פרטי?

חוקר פרטי הוא מקצוען בעל התמחות בחקירות, וכדי לעסוק בכך על פי החוק, עליו להוציא רישיון מטעם משרד המשפטים המסמיך אותו לעניין. אותו חוקר פרטי שעשה את מבחני ההסמכה מקבל תעודה כדי לעסוק בכל תחום מעולם החקירות, אלא שלרוב חוקרים פרטיים בוחרים להתמחות בתחום מסוים כדי להיות מקצוענים יותר בתחום שבו בחרו. תחומי החקירות הן עולם ססגוני שבו רק הדימיון הוא הגבול – המציאות שרוחשת מתחת לפני השטח ועדיין לא התגלתה וגם זו שניכרת לעין ונגבית מעדויות נחשפת יותר ויותר, והמידע מגיע לבית המשפט במקרה הצורך.

חקירת מקרה של אדם שנעדר
אדם יכול להיעדר מרצונו או שלא מרצונו; הוא יכול לברוח מהרשויות או מגורמים שתרים אחריו, או שמדובר באדם קיים או שאינו בין החיים יותר, אשר מנסים להתחקות על עקבותיו ולאתר אותו – כמו למשל קרובי משפחה, מכרים מימי השואה, מורה אהוב או כל האנשים מהעבר הרחוק.

מעקב אחר בני זוג בוגדים
ישנם אנשים בוגדניים באופן עקבי וישנם כאלו שזו להם ההתנסות הראשונה; כך או כך, בני הזוג שלהם לרוב מנסים להבין מדוע הוא או היא חוזרים רק בשעה מאוחרת בלילה או למה הם מתנהגים לפתע באופן מחשיד. חוקר פרטי מבצע את עבודתו באופן דיסקרטי בשלב שבו האובייקט לא ודע לכך שהוא נתון למעקב; ישנן שיטות שונות למעקב בנושא זה, כשהחוקר הפרטי אמור להביא לבית המשפט רק את הראיות הקבילות.

גניבת קניין רוחני
חוקרים פרטיים יכולים להגיע בעזרת זרועם הארוכה והבנתם בעולם המחשבים אל גורמים שנמצאים מאחורי המסך גם במקום אחר בעולם, ומפרים את זכויות היוצרים – בין אם אנשי מילה, מוסיקה או ויזואליה. זאת, עד אשר יבואו על עונשם לפי דיני האינטרנט שהולכים ומתפתחים לאורך השנים.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר