חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

מידע על עסקים

כיום עסקים גדולים כקטנים נמצאים בשוק תחרותי אשר במידה  והעסק לא נשאר מעודכן, הוא פשוט נשאר מאחור.  עסקים רבים, כיום נלחמים על כל פיסת מידע עסקי אשר תעזור להם להיות צעד אחד קדימה ממתחריהם. השגת מידע על עסקים מתחרים עשויה להוביל ליתרון יחסי מבחינת מוצר,שירות ואסטרטגי, יתרון שישאיר את העסק בתחרות אל מול השוק סביבת השוק שבה הוא פועל.

כיצד נאסף מידע על מתחרים?
כאשר רוצים לאסוף מידע על עסקים מתחרים הדבר מתבצע ככול פעילות מודיעיו אחרת אשר עולה בדעתכם. הדבר החשוב ביותר הוא איסוף המידע בדרך שבה העסק שעליו עורכים את האיסוף לא ידע שהדבר מתבצע ובכך ימשיך את עסקו כרגיל ללא ניסיון להסוות את שיגרת יום העסקים וכמו כן גם לא את תוכניותיו העתידיות.

כיצד חוקר פרטי משתלב?
בכדאי להשיג את המידע שבו הארגון מתעניין יש צורך בהעסקת חוקר פרטי אשר מבין בתחום וזאת על מנת שלא יעורר חשד אצל המתחרים וכמו כן שידע לעשות את  עבודתו בצורה כזו שאינה עוברת על החוק. כאמור בתחום השגת המידע על עסקים הגבול בין חוקי ללא חוקי הינו דק עד מאוד ולכן חשוב לדעת לא לעבור אותו תוך כדי מיצוי מקסימאלי של פעולת האיסוף.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר