חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חקירות בינלאומיות

תחום החקירות הינו תחום מורכב ומקצועי הדורש מהחוקרים שנים של למידה רכישת ידע וניסיון מבצעי רב בתחומים רבים הנגזרים מעולם החקירות, אך כאשר מדובר בחקירות בינלאומיות המשימה מורכבת הרבה יותר. החוקר חייב את אותו בנק כישורים ועוד כישורים רבים נוספים הקשורים בהתנהלות בינלאומית ביטחונית רחבה.

רובם הגדול של החוקרים הם יוצאים של יחידות קרביות בצבא ושל מנגנוני הביטחון השונים כגון משטרה, שב"כ, מוסד וארגונים סודיים אחרים שהשתיקה יפה להם. החוקרים עוברים מסלול אימון קשה ומורכב הכולל למידה והתנסות בהפעלה של מכשור אלקטרוני מורכב ומתקדם, שיטות עיקוב, שיטות חקירה, התגנבות, התאמות, התאקלמות בתנאי שטח משתנים ועוד. לאחר תקופת ההכשרה יוצאים החוקרים לתקופה ארוכה של שירות ופעילות מבצעים במהלכה הם מביאים הלכה למעשה את הכישורים וההכשרה אותה הם קיבלו במהלך הקורס. אולם מעטים הם החוקרים שמצליחים להתקבל ליחידות העוסקות באמת בחקירות בינלאומיות ואוויר דליל עוד הרבה יותר כאשר מדובר התפקידים פיקוד והנהגה. כאשר אותם חוקרים כן מתקבלים ליחידות המיוחדות הם עוברים תקופה נוספת של הכשרה תרגול והנסות בפעילות חקירות מבצעית בגזרה הבינלאומית.

את אותם חוקרים מקצועיים ומיומנים באופן פרטני בעולם החקירות הבינלאומיות אתם רוצים לשכור לצרכיכם השונים כאשר אתם צריכים להיעזר באיש חקירות מקצועי בגזרה הבינלאומית. בדיוק כמו שלא כול שף מסוג להתמודד מול כול דרישה קולינרית כך גם בעולם החקירות לא כולם חוקר מסוג להתמודד מול כול משימה. ברור ועמדו על כך שהחוקר אותו אתם שוכרים הוא האיש המתאים למשימה.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר