חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חוקר פרטי והליכי גירושין

פעמים לא מעטות זוגות החיים באושר, מגלים את האמת המרה- התרחשה בגידה על ידי אחד מהם. לפעמים הדבר מתגלה לאחר שיחה גלויה, לעיתים משיחת טלפון חשודה ולעיתים בסיועו של חוקר פרטי. אך חוקר פרטי זה לא מסיים את תפקידו עם התגלה הבגידה, למעשה גילוי בגידות זו לא ההתמחות היחידה שלו.

חוקרים פרטיים-חשובים גם בבית המשפט
כולנו קראנו ספרים וסיפורים לוהטים על חוקרים פרטיים וממצאיהם מציתי הדמיון. נכון שברבים מן המקרים חוקרים פרטיים מסייעים בחשיפת בגידה על כל פרטיה, אך לעיתים יש להם תפקידים חשובים אחרים, גם אם פחות אקזוטיים. כך למשל חוקר פרטי יכול לשמש כעד לכל דבר כאשר מתקיים דיון בדבר מצבו הפיזי או הכספי של אחד מן הצדדים בגירושין.

כיצד עובד החוקר הפרטי?
החוקר הפרטי יכול לעקוב אחר מהלך חייו של אחד מן הצדדים ובאמצעות צילומים ומסמכים להוכיח האם הצד הנאשם מסוגל לעמוד בתשלומי מזונות בגובה מסוים או שלווא. תפקיד אחר שיש לחוקר פרטי הוא להביא לגילוי פרטים בדבר כשירות אחד הצדדים לשמש כמשמורת קבועה על הילדים.

כיצד משפיעים ממציאי החוקר הפרטי?
חוקר פרטי באמצעות תצלומים, מסמכים, התכתבויות מייל, ועוד יכול להוכיח כי בן זוג אשר טען למצב כלכלי קשה שאיננו יכול לעמוד בתשלומי מזונות, משקר והוא כן כשיר לעמוד בתשלומים אלו. עוד יכול החוקר הפרטי להוכיח כי אדם אינו כשיר לקבל משמורת על ילדיו אם נצפה שהוא יוצא כל ערב, עובד שעות ארוכות או מחליף בני זוג על בסיס קבוע. תצלומי החוקר הפרטי וממצאיו משמשים ראיות חותכות אשר יכולות להשפיע מאוד על אופן חוזה הגירושין, חלוקת הרכוש והסדרי המשמורת.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר