חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חוקר פרטי למעקב

מעקבים של חוקר פרטי או כול מבצע אחר לצורך העניין הינה שיטה אחת מתוך מכלול של שיטות שונות לצורך השגת ראיות.  לרוב משתמשים במעקבים כאשר הצד שעליו רוצים להשיג את המידע איננו מעוניין בשיתוף פעולה או שיש צורך באיסוף ראיות מהשטח. ניתן לומר כי שלב המעקב במידה ונעשה באופן רציני ומקצועי יגיעה רק לאחר איסוף מידע מקיף אודות המטרה.

כיצד מתנהל מעקב?
מעקב מקצועי כאמור יבוצע רק לאחר איסוף מידע אודות האובייקט עליו עתיד להתבצע המעקב אשר יכלול בתוכו בניית פרופיל האוביקט, למידת אורך יומו,  הרגליו השונים ושאר פרטים העלולים לחשוף את מבצע המעקב בעת מילוי תפקידו. מעקבים פעמים רבות יאלצו את החוקר להסוות עצמו בכדי שיוכל להתאים הן מבחינת מראה והן מבחינת התנהגות, כאחד מעולמו הפרטי של האובייקט הנחקר בכדאי שלא יהיה כול חשד שמתבצעת סבבו חקירה אשר הדבר עלול כמובן לחשוף את הצד המזמין.

מעקב משאירים רק למקצוענים
מכיוון ששיטת חקירה זו הינה מהמורכבות שיש אשר דורשת הכשרה ייחודית וכישרון רב ביכולות כמו היטמעות בסביבה הנחקרת, שיקול דעת חד כתער וחשיבה מקצועית אך חוץ מסגרתית, תמיד יהיה מומלץ לשכור שירותיו של איש מקצוע אמיתי ולא כזה אשר עשה הסבת מקצוע עכב "המצב הכלכלי" העלול להביא לחשיפת ההליכים הננקטים כלפיו דבר המוביל למבוי סתום ולמשימה כמעט ובלתי אפשרית בכול הנוגע באדם אותו עלו מתבצע תהליך החקירה.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר