חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

האזנה לטלפונים

טלפונים נייחים וטלפונים ניידים הנם חלק בלתי נפרד מחיינו, במיוחד בעשור האחרון- עם כניסת מהפכת הטלפוניה הניידת. אנו זמינים לכל אחד ואחת אשר מנסים לאתרנו מסביב לשעון, וכמויות המידע העלולות להיות פרוצות למאזין לא רצוי הן אדירות. האזנה לטלפונים כזו- נקראת גם האזנת סתר, ואינה מותרת על- פי חוק, אלא אם ניתנה הרשות באישור צו מביהמש שלום ו\או האזנת סתר בידיעת אחד הצדדים (אחד משני צידי הקו) – ויש לציין כי כיום גם ניתן לעשות שיחות ועידה בדרך זו. 

האזנה לטלפונים היא עניין למקצוענים
מלבד העובדה שניתן לאתר את מחזיק הטלפון על- פי מיקום, כפי שמעבידים המעניקים לעובדיהם טלפונים סלולאריים נוהגים לעשות לעתים, ישנם כאלו אשר מצותתים לשיחה למרות שדבר זה אסור. מכיון שהאזנה לטלפונים אינה עניין חוקי באם לא ניתנה הרשות, של אחד מבני השיח או מטעם בית משפט. במידה ונעברה עבירה – העונש למאזין או למשמיע השיחה הוא חמש שנים בבית הסוהר. דווקא משום סנקציות מעין אלו, מבצעי ההאזנה לטלפונים משתכללים ומחפשים פתח לכך שלא יתגלו- וחוקרים המכירים את שיטות ההאזנה הנהוגות יודעים גם כיצד לנטרל אותן.

כיצד ניתן למנוע האזנה לטלפונים?
הדבר הבטוח ביותר הוא למעשה, להמנע משימוש בטלפונים אלחוטיים. ניתן למנוע האזנה לקווי טלפון או האזנת נפח על ידי שימוש תדיר במגוון מכשירים חכמים, אותם מתקינים על קווי הטלפון או בשטח הבית, במטרה לשבש ולנטרל אפשרות התקנתם של אמצעי האזנה בעתיד.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | מוצרי חשמל |  צור קשר