חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

על חקירות אישות והיום שאחרי

 אחד מסוגי החקירות הנפוצים הוא חקירת אישות, אולם עדיין מדובר בסוג חקירה בעייתי – יש להבחין בו בין חדירה לפרטיות וטיפול בעניין ברגישות, ובין מה שיכול ורצוי שישמש כחומר ראייתי טיעוני בפני מזמין החקירה. גם בין בני זוג עלולות להתגלע מחלוקות וגם ריבים, ישנו מידע או נכס שמוסתר, כמו גם בגידה שמתרחשת מאחורי גבו של בן או של בת הזוג. חקירת בגידה מתנהלת כך שבן הזוג אינו מודע לכך שבולשים אחריו על מנת להוביל אל המידע הפורה ביותר, ולפיכך זה מחייב מיומנויות והסמכות שיש בידיו של חוקר פרטי.

יש למידע כוח השפעה
המידע שיתגלה בתום החקירה הוא מידע שעלול לשנות את סדרי העולם המשפחתיים כפי שהיו מוכרים לבני הזוג עד לאותו היום, ויתכן שפניה לעורך דין יכולה להיטיב עם אופן ניהול העניין – לפעמים עדיף להמשיך את המעקב גם לאחר ההלם שבאישוש החשדות של הבגידה, על מנת שיהיה ניתן להשתמש בכך בעתיד לתביעת הגירושין או לדיונים הנלווים לכך – מזונות ועוד.

איך מתנהלת חקירה בעת חשד לגניבה
כשישנו חשד לבגידה, חשוב להקדים את התרופה למכה ולהתחיל את ההליך תוך פניה לשירות חקירות. תוך כדי איסוף חומר הגלם והראיות על פי ההסכם מול הלקוח (לדיווח על הממצאים בתדירות מסוימת למשל), יש ליצור קשר עם עורך דין על מנת שזה ירחיב את היריעה בנוגע למה שיש להציג בבית המשפט כדי להגיע למטרה הרצויה.

התקנה של ציוד מעקב ובילוש
חוקרים פרטיים מנהלים את החקירה באופן פיזי בעצמם – הם עצמם נוסעים אחר הבעל הבוגד או האישה, מתקינים אמצעי תיעוד היכן שניתן, מצלמים במצלמות מעקב – כאלו שמוטמנות היטב בחפצים או מסתייע בשירותי צילום ציבוריים על מנת לקבל את חומר הגלם הרצוי.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר