חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חקירות ילדים

חקירות ילדים
לצד חוקרים פליליים במשרדי החקירות, מועסקים חוקרים מיוחדים, שתפקידם לחקור ילדים. לא מדובר בעובדים סוציאליים אלה בשוטרים שעברו הכשרה מיוחדת. במהלך חקירה של ילד, לחוקר סמכויות מיוחדות כגון: הימנעות מחקירה נוספת במידה ויש חשש לגרימת נזק לילד, הכרעה באשר להופעה או אי הופעה של הילד בבית המשפט והכרעה באשר לנוכחות או היא נוכחות של הורי הילד במהלך החקירה.

הילדים שמעורבים בחקירה
קיימים חוקים ברורים באשר לאופי העבירות המתירות חקירת ילדים. קורבנות, עדים או חשודים בעבירות מין, עדים או קורבנות למקרי אלימות הורים כלפי ילדים, קורבנות של התעללות או הזנחה, ועדים לרצח, נסיון לרצח או הריגה הם אלה שנכנסים למסגרת הילדים הכשרים לחקירה. במשרד החקירות, על החוקר לגלות רגישות יתרה כלפי הנחקר הקטין כי אסור לשכוח כי מדובר בנפש עדינה של הילד.

חקירות ילדים – רגישות ויעילות
חקירות ילדים אם כן זה לא דבר של מה בכך. על החוקר הפרטי להבין בצורה מקסימלית את אופיו של הילד ועולמו הפנימי. יש חשיבות רבה להבנת דרך פעולתו של הילד, דרך מחשבתו וצורת התייחסותו. שכלול של כל אותם אלמנטים מאפשר לחוקר הפרטי להגיע בצורה יעילה יותר אל חקר האמת. חוקר פרטי אשר לא מיומן בחקירות ילדים, יכול להזיק לחקירה ולהביא לכשלונה. על כן כדאי במידה ומדובר בחקירות ילדים להגיע אל החוקרים המתאימים ביותר והמנוסים ביותר בתחום.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר