חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

אמצעי חקירה

טכניקה של חקירה היא עניין מורכב – כל חוקר משתמש באמצעי חקירה משלו ומתאים אותם על פי סוג החקירה שלפניו. על פי שיטות חקירה יקבעו גם אמצעי החקירה. ישנה חקירה גלויה וישנה חקירה סמויה. בחקירה גלויה חוקרים בחדר חקירות או שהחוקר מזדהה בפני הנחקר. תוך כדי אותה חקירה, ישנה האפשרות כי החוקר ישתמש באמצעי חקירה שונים כדי לפצח את האגוז ה"בלתי ניתן לפיצוח". לפעמים זה תוך שימוש במוצרי בילוש, ולפעמים אלו פעולות שנוקטים החוקרים.

דוגמאות לאמצעי חקירה
החוקר הטוב והחוקר הרע – החוקר הרע נכנס ראשון ומעכיר את האוירה רק כדי שהחוקר פרטי הטוב יכנס ו"יפזר את העננים", הנחקר יפתח כלפיו אמפתיה ועם קצת מזל החוקר הטוב יהיה גם איש סודו. ישנה עוד שיטה – הכנסת עציר שמדובב את הנחקר לדבר. בדרך כלל מדובר בשיחות מוקלטות במעקב סמוי או באמצעים מובנים ומתומללות בשלב מאוחר יותר. שיטה נוספת הינה עימות בין העצורים. לאחר שכל אחד נעצר בגפו, מפגישים אותם ביחד (בין אם ב"דרך אגב" בשירותים או באופן גלוי) ומצפים לקצוות חוט חדשים או לחוט קושר בין כל העובדות. ישנה שיטת פברוק הודאה – השוטרים מספרים לנחקר כי העצורים הנוספים הודו באשמה. כל שנותר לנחקר הוא להתנהג או לדבר באופן שיסתור את הדברים או יאשש אותם. כמו כן ישנן שיטות הפחדה שונות, טיפול בשפת גוף ועוד.

אמצעי חקירה מסייעים
לבד מאלו, ישנם אמצעי חקירה שמסייעים לחוקרים להגיע בכוחות עצמם לתוצאות רצויות, גם אם אין לנחקר פרטנרים שנעצרו איתו וניתן להשתמש בהם כביכול לפיתוח החקירה. מדובר במכונות שבודקות אמיתות כמו גלאי שקר ("פוליגרף"), ספקטור גרף, כלבי גישוש, טביעות אצבע, בדיקה גרפולוגית, ובדיקות מעבדה כמו דם, שתן ו- D.N.A.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר