חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

האזנות סתר ודרכי טיפול

כדי להבין מה מותק ומה אסור בהאזנות סתר, חשוב ביותר להתעדכן בחוק ובתיקונים לו – חוק האזנות סתר משנת תשל"ט (1979). האזנה יכולה להתבצע כששני הצדדים אינם מודעים לכך, אולם זה אינו חוקי בישראל. האזנת סתר שכזו, פירושה שאף אחד מהדוברים בצידי השיחה לא הסכים שיאזינו לה וזוהי חדירה לפרטיות – כמו כן גם הקלטת שיחה באופן כזה יתפרש באותה הדרך. דינה של האזנת סתר היא מאסר עד לשלוש שנים, ולא ניתן לעשות שימוש בתכנים כדי להציג ראיות בבית המשפט – משום שהן לא תתקבלנה.

הדרכים השכיחות להאזנות סתר
ישנם לא מעט אמצעים כדי להקליט או להעביר בשידור חי את האותות הקוליים. בוחרים את הכלים להאזנות סתר בהתאם לצורך, כשלוקחים בחשבון שהאזנות סתר במקומות פתוחים קשות ביותר. אלו יכולים להיות מתאמי הקלטה למכשיר טלפון, מגבירי קול על בסיס לייזר או צלחות שמפענחות רעד, משדרי טלפונים סלולריים, דרך מרכזיות, האזנות נפח שמוטמנות בחדרים ועוד.

מה עושים בזמן גילוי האזנות סתר?
ישנן שיחות שיש בהן רעשים מסוימים המפריעים לקו, אלו עדיין אינם רעשים שמעידים על אמצעי האזנה ואינם מצריכים בזבוז משאבים ופניה לחוקרים פרטיים או להתלונן בנושא. ניתן לבדוק את זה תוך הזמנת השירות המתאים מידי סוכנות בילוש שמתמחה בנושא. גם אם האינסטינקט הראשוני הוא לנתק את ההאזנה, חשוב דווקא להשאיר אותה.

מדוע להשאיר האזנת סתר?
כאשר מכשיר ההאזנות "חי ופעיל", ניתן לגלות מי עומד מאחוריו – מי מקבל את השדרים הללו, ולהציג את הגילויים הללו בפני בית המשפט בתביעה, כחומר ראייתי. הבלש מגיע עם מכשור מיוחד לגילוי ההאזנות, אולם הגילוי ישמש בעיקר לגילוי האזנות אלחוטיות, ואילו האזנה קווית תיבדק בדיקה ידנית יסודית או תוך גילוי ויזואלי.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר